Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeden jechał po pijaku do Moskwy, drugi szalał BMW (film)

Utworzony przez GOSC, 2 sierpnia 2011 r. o 10:14
DLACZEGO MARKA ''renault'' jest z małych liter a nie z dużych jak BMW???????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy Wie co to renault a co BMW, więc czemu się Dziwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ renault było dużym pojazdem, a BMW małym, autor napisał tak dla równowagi;d mały pojazd DUŻA CZCIONKA, DUŻY POJAZD mała czcionka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki z BMW ! Nikt normalny tym gównem nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie moje brzmi dlaczego ta ciężarówka nie została aresztowana i w efekcie sholowana na parking jako niesprawna, czyżby policjanci nie wiedzieli o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech poszukają w internecie artykułu o jednym RADNYM. ON SPOWODOWAŁ PO PIJAKU WYPADEK PODKREŚLAM WYPADEK MIAŁ PONAD 2 promile A PROKURATOR ZABRAŁ MU TYLKO PRAWKO I JAKĄŚ ŚMIESZNĄ GRZYWNĘ NAŁOŻYŁ. ŻADNEGO WYROKU POZBAWIAJĄCEGO WOLNOŚCI NAWET W < ZAWIASACH > .TO JEST POLSKA NASZA RZECZPOSPOLITA. MOTYWOWAŁ ŻE MA DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie piraci drogowi,tylko solidaruchowe ofiary pomroczności jasnej(albo jaśniejącego mroku-sam już nie wiem):-)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
To nie piraci drogowi,tylko solidaruchowe ofiary pomroczności jasnej(albo jaśniejącego mroku-sam już nie wiem):-)))))))
crx, ma pan problemy egzystencjalne? Przecież wróciła pogoda dla takich jak pan. Może nie przywrócili do służby, ale wiem, że krzywda się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalista napisał:
crx, ma pan problemy egzystencjalne? Przecież wróciła pogoda dla takich jak pan. Może nie przywrócili do służby, ale wiem, że krzywda się nie dzieje.
Gratuluję spostrzegawczości!Ale to taka nowa forma kabaretu forumowego.......Troszkę humoru każdemu się przyda,bo poprawia samopoczucie,a o to chyba chodzi....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ouł jee! jupijaj jupijej! ROTFFL Jest BeeMWó - są emocje, a na forum wieś tańczy i szaleje! Karramba! Moje prośby w artykule o Mazdzie zostały wysłuchane. Dziękówa redakcji za ubaw po pachi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...