Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jelnica pod Międzyrzecem Podlaskim: Zaskroniec narobił strachu

Utworzony przez Gość, 14 lipca 2010 r. o 13:52
Takie same sa na zalewie w Stańkowie, napędziły mi niezłego stracha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprościej nauczyć się odróżniać zaskrońca od żmiji i nie będzie strachu. Tego powinni uczyć w podstawówce albo w gimnazjum; przynajmnie ja się uczyłem. A teraz można wszystko znaleźć w Internecie. A nawet jeśli była to żmija, to co? Jeśli się jej nie nadepnie na ogon, to nikogo nie skrzywdzi. I po co ta cała akcja ratunkowa! Jacy ci ludzie stali się strachliwi. Nie mogą poradzić z małym, bezbronnym gadem. Dla przypomnienia - oba gatunki są objęte ochroną. I jeszcze dodam za Wikipedią: "W dawnej Litwie zaskroniec uważany był za zwierzę święte, wierzono bowiem, że domostwo, w pobliżu którego węże te zamieszkają, czeka pomyślność". Szczęście wąż przyniósł, a tu go wyrzucają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to że mało ludzie na zawał nie padli ze strachu to nikogo nie interesuje. Jak takie szczęście to sobie weź do domu zaskrońca. Będziesz szczęśliwy jak mało kto =]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...