Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest więcej bezrobotnych, będzie większy pośredniak

Utworzony przez jospeh96, 10 stycznia 2010 r. o 21:16
hahhaha :] a lód ciemny i kupi -"wybudować nowy prośredniak" - ciekawe czy, ktoś tam naprawdę zrozumie o co chodzi (podpowiedz: jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o stołki i kasę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mi z tego że oni rozbudują budynek, chleba mi nie dadzą, tylko sobie zabiorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO TWARDOGŁOWI WYDACIE 860 000 zł NA ROZBUDOWĘ BUDYNKU I NA KILKA STANOWISK PRACY DLA SWOICH URZĘDASÓW!!!!! A MOŻE PRZEZNACZCIE TE PIENIĄDZE NA NOWE STANOWISKA PRACY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
BRAWO TWARDOGŁOWI WYDACIE 860 000 zł NA ROZBUDOWĘ BUDYNKU I NA KILKA STANOWISK PRACY DLA SWOICH URZĘDASÓW!!!!! A MOŻE PRZEZNACZCIE TE PIENIĄDZE NA NOWE STANOWISKA PRACY!!!!!!
no właśnie przeznaczają :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie- w nowym budynku dostawią kilkadziesiąt urzędniczych krzeseł tylko po to aby zasiadło na nich kilkudziesięciu bezproduktywnych urzędników.Pieniądze nie pójdą na "wspomożenie".... ale w ich kieszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gabinetów starostów dało by się wykroić parę metrów na obsługę bezrobotnych. Raz że lokalizacja lepsza, a wtedy może uznano by że i jedno stanowisko starostowskie by wystarczyło. A tak nowe pałace dla urzędników, gdzie tu rozum gdzie tu głowa. Chyba że kluczową informacją jest to przecięcie wstęgi przed wyborami. Jeżeli tak to obecnym politykom już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tworzyć nowe miejsca pracy dla ludzi, to rozbudowuje się pośredniak? To już chyba przedostatni etap staczania się na dno. Ostatnim będzie likwidacja samych pośredniaków. Jak ponury żart brzmią słowa dyrektora PUP: "Chcielibyśmy przeciąć wstęgę w nowym obiekcie...". No cóż, jak instytucja (czytaj skrót nazwy), takie i podejście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nieszczęściu ludzkim powodowanym przez bezrobocie wyrastają urzędnicze pasożyty.To wszystko jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mamy piękne czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
takie mamy piękne czasy
Ludzie a widzicie w tym jakiś związek z tym że tak nam narządził Czapski i nie ma nowych zakładów a stare poupadały. Widzicie że Jaworski wziął Biawenę i 400 osób poszło na bruk.Widzicie że to skutek rządzenia PO i PSL i dalej na nich będziecie głosować. Jeśli wybieracie Czapaskiego i Po z PSL to nie narzekać i spokorą nieść ten krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie a widzicie w tym jakiś związek z tym że tak nam narządził Czapski i nie ma nowych zakładów a stare poupadały. Widzicie że Jaworski wziął Biawenę i 400 osób poszło na bruk.Widzicie że to skutek rządzenia PO i PSL i dalej na nich będziecie głosować. Jeśli wybieracie Czapaskiego i Po z PSL to nie narzekać i spokorą nieść ten krzyż.
Gościu nie pisz głupot. W głowie Ci się miesza czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu nie pisz głupot. W głowie Ci się miesza czy co?
A tobie gdzie sie miesza ? To dlaczego jest żle lub dlaczego tobie dobrze ? Popatrz dalej bo o to bys pomyslal trudno prosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... mamy tu małe piekiełko......." Jak Ci w pracy jest jak w piekle to się zwolnij - ja bym się z Tobą chętnie zamieniła na miejsce, bo Ty ze mną chyba nie??? A tak na marginesie to jakich sformułowań używają w wywiadzie do prasy urzędnicy zdawać by się mogło ludzie na poziomie - bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że rozbudują bialski pośredniak. Obecne warunki lokalowe pośredniaka są ,,pod psem" Pracownicy PUP również starają się realizować swoje zadania jak najlepiej lecz warunki w jakich muszą pracować są nie do pozazdroszczenia. Jestem mile zaskoczona podejściem Pani urzędniczki zajmującej się szkoleniami. Wyczerpująco i bardzo przyjaźnie poinformowala mnie nie tylko o szkoleniach w urzędzie ale też podała mi informacje o innych firmach które szkolą bezrobotnym. Poprzednio korzystałam z usług innego urzędu, lecz tam szłam ,,jak za karę" Tu spotkałam sie z ,,ludzkim" traktowaniem interesantów za co bardzo dziękuję. Małgorzata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
I co mi z tego że oni rozbudują budynek, chleba mi nie dadzą, tylko sobie zabiorą
a kto ci ten chleb niby odbiera??? jaja se robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
Na nieszczęściu ludzkim powodowanym przez bezrobocie wyrastają urzędnicze pasożyty.To wszystko jest chore.
najpewniej to sam jesteś pasożytem pracującym,, na czarno" nie odprowadzającym podatków. chore jest to ze 80 % osób pracuje na czarno a w pośredniaku wisi dla ubezpieczenia. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
najpewniej to sam jesteś pasożytem pracującym,, na czarno" nie odprowadzającym podatków. chore jest to ze 80 % osób pracuje na czarno a w pośredniaku wisi dla ubezpieczenia. ŻAL
Proszę bardzo pośredniak kontratakuje, broni tych kilku ofert pracy po 1200 brutto, jak lwy. Broni za żarcie. Gdyby nie praca na czarno to połowa Białej by zdechła z głodu , no bo nie z zasiłku dla bezrobotnych by przeżyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgorzata napisał:
Bardzo dobrze że rozbudują bialski pośredniak. Obecne warunki lokalowe pośredniaka są ,,pod psem" Pracownicy PUP również starają się realizować swoje zadania jak najlepiej lecz warunki w jakich muszą pracować są nie do pozazdroszczenia. Jestem mile zaskoczona podejściem Pani urzędniczki zajmującej się szkoleniami. Wyczerpująco i bardzo przyjaźnie poinformowala mnie nie tylko o szkoleniach w urzędzie ale też podała mi informacje o innych firmach które szkolą bezrobotnym. Poprzednio korzystałam z usług innego urzędu, lecz tam szłam ,,jak za karę" Tu spotkałam sie z ,,ludzkim" traktowaniem interesantów za co bardzo dziękuję. Małgorzata
Szkolenie to nie jest praca, ja sam mam za soba więcej szkoleń niż mogę policzyć no i co i psińco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...