Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jez. Zagłębocze: Butelką wybił szybę w radiowozie

Utworzony przez ~tomek~, 18 lipca 2010 r. o 10:54
zamknąć cwaniaczka to się nauczy szacunku dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze pigułka by go powstrzymała przed ucieczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~tomek~' date='18.07.2010, 10:54:20' post='317141'] zamknąć cwaniaczka to się nauczy szacunku dla policji [o jakim szacunku Ty mówisz człowieku? Czy policja zasługuje na szacunek? Oczywiście należy ukarać Gnojka, najlepiej zasadzić dotkliwe prace społeczne niemniej jednak czasy w których należało mieć szacunek do policji dawno minęły. Policjanci sami są sobie winni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym takiego gostka zamknął może na rok lub dwa. W końcu niech się ludzie nauczą szanować mienie innych, również te publiczne (czyli należące do nas wszystkich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę pana oficera prasowego o podanie , kiedy zatrzymany będzie rozpoczynał odbywanie kary 5 lat pozbawienia wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ściana wschodnia to ciemnota nie umiejąca się zachować. Wstyd mi za taki elektorat który popiera Kavczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzal za 100pkt ładnie Macius ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolos napisał:
Przecież ściana wschodnia to ciemnota nie umiejąca się zachować. Wstyd mi za taki elektorat który popiera Kavczora
Przecież przestępcy i zboki dali głos na Komoruskiego, a ty na kogo głosowałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najbardziej udany rzut,brawo dla tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...