Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KACZYŃSKI DO CHIN !

Utworzony przez Gość, 14 grudnia 2011 r. o 18:53
Gość napisał:
Nie ma rękach krwi swoich rodaków ? Każdy polityk ma krew rodaków na swoich rękach ! Układy polityczne , chore przepisy doprowadzające firmy do bankructwa a ludzi do śmierci , kolesiostwo , marnotrawienie publicznych pieniędzy , prywata i tak każdy z nas mógłby coś dodać od siebie .Przecież mówisz w pacierzu ..."i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom..." a wystarczy popatrzeć że to co wyprawiają politycy każdej partii ma się nijak do modlitwy .Przecież jest powiedziane w pierwszym przykazaniu : Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną .A popatrzcie : pieniądze , władza ,układy ,nienawiść do przeciwników politycznych i znowu każdy by coś dodał .Czyż to nie są bogowie naszych polityków .A pieniądz czyż nie stał się bogiem dla części duchowieństwa ? No i ktoś mi powie że politycy mający swoich własnych bogów i bożków nie mają krwi swoich rodaków na rekach ?
I my odpuściliśmy naszym winowajcom. To był największy grzech i za to zostaliśmy ukarani piekłem! Nie wiem czy w jedynce słuchałeś Kwaśniewskiego w rozmowie z Wojciechem Mazowieckim. Naprawdę trzeba mieć tupet internacjonalisty, a nie Polaka, by pod sloganem eurepejskości mieć czelność ukrywać wszystkie bezeceństwa i podłości. Lewicowa przyszłość to Miller i Palikot. Świetlane przyszłość. Już jedną nogą byliśmy w raju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I my odpuściliśmy naszym winowajcom. To był największy grzech i za to zostaliśmy ukarani piekłem! Nie wiem czy w jedynce słuchałeś Kwaśniewskiego w rozmowie z Wojciechem Mazowieckim. Naprawdę trzeba mieć tupet internacjonalisty, a nie Polaka, by pod sloganem eurepejskości mieć czelność ukrywać wszystkie bezeceństwa i podłości. Lewicowa przyszłość to Miller i Palikot. Świetlane przyszłość. Już jedną nogą byliśmy w raju.
Wszystko to AGENTURA SOVIECKA, która kiedyś za wszelka cenę broniła się DEKOMUNIZACJĄ w tym kraju.gdy by się ona odbyła to połowa tego CZERWONEGO BYDŁA nie funkcjonowała by teraz w PO-lityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do tego ma Kaczyński - CZERWONY KONFIDENCIE ?????? Brak pracy,wyprzedaż majątku narodowego,brak dekomunizacji,liczne nierozliczone afery w tym kraju, płacenie SOVIETOM za gaz WIĘCEJ niż oni sami chcieli,podnoszenie podatków.Jazda po ludziach, nie ujmując sobie nic przy tym.To mnie CYCU w tym kraju boli najbardziej.Można by tak godzinami wymieniać.A najgorsze to że raz dają d.u.p.y sowietom a raz brukseli.
Ciekawe jak grubą BUŁĘ za ten gaz przygarnął pawlak od sovietów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe jak grubą BUŁĘ za ten gaz przygarnął pawlak od sovietów???
Napewno dużą skoro stać go było na kupno przychodni na Powiślu. Jak widać po inwestycji,to on nie wierzy w cuda i wie, że ślepotę trzeba leczyć w przychodni, a na tym też można zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świetnie powiedziane. Nic dodać nic ująć.
Sam się CYCU chwalisz,bo nie ma cie kto pochwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przemawia Kaczyński to słyszę kogo mam kochać a kogo nienawidzić ,mimo iż Bóg powiedział że mam miłować nawet nieprzyjaciół . Słyszę też kogo mam zabić a komu darować życie mimo iż Bóg powiedział w piątym przykazaniu " Nie zabijaj !" To ja się pytam tłumu który idzie za Kaczyńskim : kto jest dla ciebie ważniejszy-Kaczyński czy Bóg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam się CYCU chwalisz,bo nie ma cie kto pochwalić.
A czy ty CYCU nazywasz się Walduś Kiepski - pierworodny przygłup Feldka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak przemawia Kaczyński to słyszę kogo mam kochać a kogo nienawidzić ,mimo iż Bóg powiedział że mam miłować nawet nieprzyjaciół . Słyszę też kogo mam zabić a komu darować życie mimo iż Bóg powiedział w piątym przykazaniu " Nie zabijaj !" To ja się pytam tłumu który idzie za Kaczyńskim : kto jest dla ciebie ważniejszy-Kaczyński czy Bóg ?
Ewidentnie PO-mieszałeś Boga z Kaczyńskim CZERWONY KONFIDENCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ewidentnie PO-mieszałeś Boga z Kaczyńskim CZERWONY KONFIDENCIE.
To w końcu Kaczyński chce kary śmierci czy nie ? Bo mówi że chce czyli każe zabijać chociaż Bóg powiedział :nie zabijaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ewidentnie PO-mieszałeś Boga z Kaczyńskim CZERWONY KONFIDENCIE.
A Tobie pomieszało się w głowie skoro ponad Boga stawiasz człowieka-czy tego Cię uczono? Nawet jeśli w pewnych kwestiach akceptuję działania PiS to nigdy w taki sposób jak to robi Kaczyński.Przepraszam nie do mnie to było, ale wszystkich inaczej myślących nazywać konfidentami to już choroba,która widocznie udziela się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnowałem z bycia w pisie bo nie widziałem tam żeby Polska była najważniejsza .Dla ekipy wśród której się obracałem najważniejsze były układy , prywata i niszczenie przeciwników politycznych .Mało tego wraz z politykami pisu uczestniczyłem w łamaniu prawa .Nie były to jakieś poważne rzeczy ale były .Postępowanie kolegów z pisu nijak się ma do szczytnych haseł i spotów wyborczych .Mało tego jeśli ludzie z pisu których znam stoją w świetle fleszy pod pomnikami poświęconymi zmarłym to znaczy że tym zmarłym urągają i bezczeszczą ich pamięć .Oczywiście to nie jest choroba która dotyka tylko pisowców .Ten rak toczy wszystkie ugrupowania polityczne .A największym zagrożeniem dla Polski nie są obce mocarstwa , agenci , konfidenci i euro .Największym zagrożeniem dla Polski są Polacy .Bo po co Niemcy czy Rosjanie mają nas niszczyć czy niewolić jak my się sami niszczymy i niewolimy .Sami sprzedajemy nasz kraj przez układy , zaślepienie i nienawiść .Inni tylko wykorzystują to co my im sami podajemy na tacy .Szkoda mi tylko ludzi którzy walczyli i umierali za nasz kraj .Kiedy słyszę przy okazji 13 grudnia jak pod płaszczykiem troski o Polskę politycy skaczą sobie do gardeł to zastanawiam się czy ofiara ludzi którzy oddali życie za Ojczyznę nie była daremna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pisowiec napisał:
Zrezygnowałem z bycia w pisie bo nie widziałem tam żeby Polska była najważniejsza .Dla ekipy wśród której się obracałem najważniejsze były układy , prywata i niszczenie przeciwników politycznych .Mało tego wraz z politykami pisu uczestniczyłem w łamaniu prawa .Nie były to jakieś poważne rzeczy ale były .Postępowanie kolegów z pisu nijak się ma do szczytnych haseł i spotów wyborczych .Mało tego jeśli ludzie z pisu których znam stoją w świetle fleszy pod pomnikami poświęconymi zmarłym to znaczy że tym zmarłym urągają i bezczeszczą ich pamięć .Oczywiście to nie jest choroba która dotyka tylko pisowców .Ten rak toczy wszystkie ugrupowania polityczne .A największym zagrożeniem dla Polski nie są obce mocarstwa , agenci , konfidenci i euro .Największym zagrożeniem dla Polski są Polacy .Bo po co Niemcy czy Rosjanie mają nas niszczyć czy niewolić jak my się sami niszczymy i niewolimy .Sami sprzedajemy nasz kraj przez układy , zaślepienie i nienawiść .Inni tylko wykorzystują to co my im sami podajemy na tacy .Szkoda mi tylko ludzi którzy walczyli i umierali za nasz kraj .Kiedy słyszę przy okazji 13 grudnia jak pod płaszczykiem troski o Polskę politycy skaczą sobie do gardeł to zastanawiam się czy ofiara ludzi którzy oddali życie za Ojczyznę nie była daremna .
Główny i podstawowy powód tego wszystkiego to brak DEKOMUNIZACJI w tym kraju.Naród do dzisiaj nie wie kto jest kto i pewne rzeczy nie zostały wyjaśnione i nazwane po imieniu. Z tego właśnie powodu nie jest wiadomo gdzie d.u.p.a, a gdzie głowa i w która stronę ciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Główny i podstawowy powód tego wszystkiego to brak DEKOMUNIZACJI w tym kraju.Naród do dzisiaj nie wie kto jest kto i pewne rzeczy nie zostały wyjaśnione i nazwane po imieniu. Z tego właśnie powodu nie jest wiadomo gdzie d.u.p.a, a gdzie głowa i w która stronę ciągnąć.
Nie zgadzam się z tezą że wszystkiemu winni komuniści . Czy komuniści są winni temu że prawicowi działacze dopuszczają się nieprawości ? Czy polityk tak jak każdy człowiek nie ma własnego sumienia i nie wie co jest dobre a co złe ? Czy polityk obiecujący w kampanii wyborczej że będzie dbał o obywateli po wyborach doznaje amnezji ? Czy jak do mnie przychodzi komunista i proponuje mi złodziejstwo a ja się zgadzam to jestem mniej winny tylko dlatego że jestem prawicowcem ? Przecież komuniści sami z siebie nie są w stanie zepsuć innych .Musi być jeszcze zgoda tej drugiej strony .Niestety prawicowcy jak i lewicowcy zbyt często ulegają pokusie układów i szybkich pieniędzy niszcząc tym samym ludzkie życie i dorobek pokoleń .Najgorszy w tym wszystkim jest brak zadumy nad własnym postępowaniem i szukanie winnych wszędzie wkoło oprócz własnego podwórka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pisowiec napisał:
Nie zgadzam się z tezą że wszystkiemu winni komuniści . Czy komuniści są winni temu że prawicowi działacze dopuszczają się nieprawości ? Czy polityk tak jak każdy człowiek nie ma własnego sumienia i nie wie co jest dobre a co złe ? Czy polityk obiecujący w kampanii wyborczej że będzie dbał o obywateli po wyborach doznaje amnezji ? Czy jak do mnie przychodzi komunista i proponuje mi złodziejstwo a ja się zgadzam to jestem mniej winny tylko dlatego że jestem prawicowcem ? Przecież komuniści sami z siebie nie są w stanie zepsuć innych .Musi być jeszcze zgoda tej drugiej strony .Niestety prawicowcy jak i lewicowcy zbyt często ulegają pokusie układów i szybkich pieniędzy niszcząc tym samym ludzkie życie i dorobek pokoleń .Najgorszy w tym wszystkim jest brak zadumy nad własnym postępowaniem i szukanie winnych wszędzie wkoło oprócz własnego podwórka .
I tu wychodzi myślenie telewizorem a nie rozumem. Ty wyszedłeś z pisu bo byłeś tam wtyką. A dekomunizacja potrzebna była choćby po to żeby następcy w partiach wiedzieli że nie są całkowicie bezkarni i nie wcześniej to później sprawiedliwość ich dosięgnie. A tak mamy taka sprawiedliwość że ci co walczyli o wolność przymierają głodem a ci co ich pałowali żyją jak pany. A ty siejesz propagandę telewizorową i uważasz się za mędrca jeszcze. Ale czerwone z ciebie jeszcze nie wylazło całkiem oj siedzi w tobie siedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizjoner napisał:
I tu wychodzi myślenie telewizorem a nie rozumem. Ty wyszedłeś z pisu bo byłeś tam wtyką. A dekomunizacja potrzebna była choćby po to żeby następcy w partiach wiedzieli że nie są całkowicie bezkarni i nie wcześniej to później sprawiedliwość ich dosięgnie. A tak mamy taka sprawiedliwość że ci co walczyli o wolność przymierają głodem a ci co ich pałowali żyją jak pany. A ty siejesz propagandę telewizorową i uważasz się za mędrca jeszcze. Ale czerwone z ciebie jeszcze nie wylazło całkiem oj siedzi w tobie siedzi!
Najgorsze jest to że oni nadal błądzą,i że nadal funkcjonują w polityce którą w ten sposób bardzo psują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizjoner napisał:
I tu wychodzi myślenie telewizorem a nie rozumem.Ty wyszedłeś z pisu bo byłeś tam wtyką.A dekomunizacja potrzebna była choćby po to żeby następcy w partiach wiedzieli że nie są całkowicie bezkarni i nie wcześniej to później sprawiedliwość ich dosięgnie.A tak mamy taka sprawiedliwość że ci co walczyli o wolność przymierają głodem a ci co ich pałowali żyją jak pany.A ty siejesz propagandę telewizorową i uważasz się za mędrca jeszcze.Ale czerwone z ciebie jeszcze nie wylazło całkiem oj siedzi w tobie siedzi!
A gdzie ja napisałem że nie potrzeba dekomunizacji ? Nazywasz mnie wtyką bo nie zgadzałem się z układami i kolesiostwem w partii ? To jest właśnie problem pisu :jeśli ktoś myśli inaczej i nazywa rzeczy po imieniu to od razu agent lub zdrajca .Jeśli widzę że kolega z partii dopuszcza się działania na szkodę narodu i głośno o tym mówię to zdradzam partię ? Czyli Naród w imię partyjnych interesów można zdradzić ale partii w której się jest nie można ? Piszesz że siedzi we mnie czerwone ? A na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Bo napisałem że dużą część winy za stan państwa ponoszą nasi politycy tak z lewej jak i prawej strony ? Czyli ty uważasz że komuniści zasługują na stos a prawica jest święta ? Pieniądz i władza nie wybiera .Nie ma barw ani przynależności partyjnej .Nieprawości i działania na szkodę Narodu dopuszczają się jedni i drudzy .Dopóki tacy jak ty tego nie pojmą to dalej będziemy tylko baranami do strzyżenia dla polityków .Zdejm okulary jakie założyły ci media i partyjne zebrania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w żadnej partii i nigdy nie byłem! Z mediów też korzystam selektywnie i czytam i słucham wielu stron nie jednej słusznej. Skoro napisałeś że komuniści są niewinni a teraz się wypierasz to o czym z tobą dyskutować? Albo jesteś arbuzem czyli byłym komuchem albo służbowo tutaj piszesz! A jak piszesz że widziałeś naruszenia prawa a nawet jego łamanie i nic z tym nie zrobiłeś to jesteś zwykłym tchórzem. Bo zgodnie z duchem ewangelii powinieneś przynajmniej upomnieć błądzącego brata. Dalej sobie doczytaj. A może twoje rozgoryczenie wychodzi z tego że nie dali ci miejsca na świeczniku? Znam wielu co kiedyś byli w PZPR ZSL SD a później w AWS, UW teraz PO i PSL a właściwie powinno być ZSL bo ci z przedwojennego PSL-u to się w grobach przewracają jak patrzą na te farbowane lisy co Polskę sprzedają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odnośnie hasła przewodniego tematu: chcieliście Kaczyńskiego a pojechał Komoruski! No ale wy się o tym dowiecie jutro bo wasze media są bardzo powolne! Ciekawe ile gaf będzie tym razem - oczekujemy w buluu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Główny i podstawowy powód tego wszystkiego to brak DEKOMUNIZACJI w tym kraju.Naród do dzisiaj nie wie kto jest kto i pewne rzeczy nie zostały wyjaśnione i nazwane po imieniu. Z tego właśnie powodu nie jest wiadomo gdzie d.u.p.a, a gdzie głowa i w która stronę ciągnąć.
Pierwszy komunista cichy w Polsce to sam Jarosław polskę zbaw.Dla niego przywódca Chin to autorytet,nie dziwi mnie to bo był wychowny w duchu komunistycznym , a jego idolami byli Marks ,Engels i Lenin.Dla świętego spokoju nie ma konta w banku aby nie być posądzonym o kapitalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pisowiec napisał:
Nie zgadzam się z tezą że wszystkiemu winni komuniści . Skoro napisałeś że komuniści są niewinni a teraz się wypierasz to o czym z tobą dyskutować?
Nie byłeś w żadnej partii ? Dziwne bo wkładasz w moje usta słowa których nie wypowiedziałem .Napisałem tylko że nie n zgadzam się z tezą że wszystkiemu winni komuniści a nie że są niewinni .No i dziwne że nie znając człowieka potrafisz go osądzić że był wtyka . Każdego kto myśli inaczej obrzucasz błotem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...