Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kąkolewnica: Wójt skazany rok temu nadal rządzi

Utworzony przez Mario, 12 listopada 2012 r. o 12:10
Jak mawiała moja Ś.P. Babcia: "Pluj świni w gębę a powie Ci, że deszcz pada..." tyle w temacie. Dziękuję i do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie miał prawomocnego wyroku, to powinno obowiązywać domniemanie niewinności, ale on ma wyrok i dlatego jest dla mnie człowiekiem bez honoru. Kąkolewniczanie ośmieszacie się mając wójta, który został skazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Jak mawiała moja Ś.P. Babcia: "Pluj świni w gębę a powie Ci, że deszcz pada..." tyle w temacie. Dziękuję i do widzenia. [/quote] Słusznie mawiała Twoja Babcia. [quote name='saracen' timestamp='1352719189' post='692539'] Gdyby nie miał prawomocnego wyroku, to powinno obowiązywać domniemanie niewinności, ale on ma wyrok i dlatego jest dla mnie człowiekiem bez honoru. Kąkolewniczanie ośmieszacie się mając wójta, który został skazany.
Może oni tacy sami jak ich wójt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ja wierzę w jakąś sprawiedliwość" - a ja już nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to są POLSKIE SĄDY wyłudził akcyzę za ponad 700 tysięcy litrów paliwa a dostał 10tyś grzywny Śmiech w biały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standart- w Gminie Wólka mamy zastępcę wójta- Szajewskiego- też po wyroku. I co ? I nic. Pa/nstwo bezprawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro gmina jest niepełnosprawna prawnie, to trzeba ją wcielić do sąsiednich gmin:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa Rado Gminy Kąkolewnica trzymajcie nadal skazańca na stołku. Tumany, czy wy nie widzicie, że on was ośmiesza. Styropianem omotał ludzi by przykryć swoje przestepstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Tępa Rado Gminy Kąkolewnica trzymajcie nadal skazańca na stołku. Tumany, czy wy nie widzicie, że on was ośmiesza. Styropianem omotał ludzi by przykryć swoje przestepstwa.
Ta,.......... wybierzcie takiego, który nie będzie umiał nic przekręcić, ale także i nie załatwi nic dla gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej partii jest ten przestępca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontent napisał:
Ta,.......... wybierzcie takiego, który nie będzie umiał nic przekręcić, ale także i nie załatwi nic dla gminy.
Już w Międzyrzecu wybrali z PIS-u, a dzisiaj mają ubaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani piasek, ani glina, Krzyż, chałupy i krowina - taka gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
A z jakiej partii jest ten przestępca?
PSL rządzi w Kąkolewnicy. A pan wójt nawet szefuje jednej z jego struktur. Kończynka jest niezatapialna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co by obecny wójt bez niego zrobił??? nic bo nie ma pojęcia o tym co "robi". Prawda jest taka, że pan sz... rządzi z drugiego miejsca, bo na pierwsze pewnie nikt by go nie wybrał. a "młody" jest zadowolony, ja też bym był za taką kasę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...