Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamery nie przeszkadzają wandalom

Utworzony przez kto, 11 września 2008 r. o 09:18
Kto jest PREZYDENTEM tego burd... przepraszam... tego miasta bo już zapomniałem ? Marek przypomnij mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto napisał:
Kto jest PREZYDENTEM tego burd... przepraszam... tego miasta bo już zapomniałem ? Marek przypomnij mi.
marek tego tez juz nie pamieta, bo nigdy o tej osobie nic nie napisze. jakis jest problem a miasto u marka w artykuliku nie ma prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie po to jest dyrektor Somerlik, aby zasłaniał prezydenta Czapskiego w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domyslny napisał:
Pewnie po to jest dyrektor Somerlik, aby zasłaniał prezydenta Czapskiego w mediach
czapskiego to p.marek zasłania dyr. somerlikiem... a łazowskiego to p.marek zasłania pętem kiełbasy... dlaczego tak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czapskiego to p.marek zasłania dyr. somerlikiem... a łazowskiego to p.marek zasłania pętem kiełbasy... dlaczego tak???
Ciekawe co nam Marek powie ciekawego na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu picu, picu moj ty dziedzicu. Na zachodzie Europy monitoring sluzy do wylapywania terrorystow. Bo nawet Polaka, ponoc gwalciciela, nie mozna bylo rozpoznac. I tyle. U nas kiedys bywaly tzw. piesze patrole, bylo ich duzo. Zaraz po 18-tej samochody rozwozili strozow prawa po roznych czesciach miasta i to zdawalo egzamin. Dzis nie ma prawie wcale kraweznikow. A jak jakis patrol jest - to jedzie luksusowym autkiem - i gow.... zobaczy i generalnie lapie kierowcow. Drodzy parafianie, mieszkancy, radni i decydenci - powrot do starych, sprawdzonych rozwiazan moze przywrocic lad i porzadek bez wielomilionowych nakladow na najnowoczesniejsza technike. A tak przy okazji - patrole wysyla sie nie tylko do lapania pijanych rowerzystow/super statystyka do wyplacania premii/ - ale do monitorowania bram, okolic knajp, okolic szkol, dworcow i wnetrz osiedli. A radni co kwartal w odpowiedniej komisji lub podkomisji powinni analizowac dokonania w tym zakresie policji i strazy - i wyciagac wnioski. - moze wzorem innych, rozwinietych krajow, oddzielic policje kraweznikowa od ruchu drogowego. Ruchem powinna sie zajmowac inna polcja, wtedy cholernie duzo czasu zostanie na obserwacje terenu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęli kamerę z urzędu miasta, żeby nie można było w internecie, obejrzeć kto i o której godzinie pracuje w tym przybytku ! to wandale teraz mają raj ! a takie były szczytne cele, wydawania publicznych pieniędzy, opisane w prasie, no i co z tego wyszło ?, no co wyszło, pytam się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel miasta napisał:
... no i co z tego wyszło ?, no co wyszło, pytam się!
A ja się nie pytam, ja wiem : g...o !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 7 mln złotych zostało wyrzucone w błoto. W kampanii wyborczej Czapski obiecał mieszkańcom Białej darmowy internet i monitoring miasta. Nie ma ani jenego ani drugiego. Stracili podatnicy ale nie wszyscy. Na przykład przyjaciel Prezydenta Czapskiego i jego pełnomocnik wyborczy Waldemar Malesa zarobił jako inwestor zastępczy. Zadowolony jest jeszcze główny wykonawca Biatel S.A który zarobił kilka milonów. Do przetargu zgłosił sie jako jedyny chętny. No cóż, widocznie w całej Polsce i Europie nie było zainteresowanych zarobieniem tych marnych 7 baniek. No i Radny miejski Riad Haidar, który tak dobrą transakcję pomiędzy UM Biała Podlaska a Biatelem jako członek Rady Nadzorczej Spółki Biatel ze strony spółki zatwierdzał. Za co oczywiscie pobrał wynagrodzenie które wykazał w swoim oświadczeniu majątkowym. Oprócz tego wynagrodzenia wykazał także dodatkowo zarobione pieniądze w Biatelu za pracę na umowę zlecenie. Ten cały "hucpiarski" projekt pod nazwą e-miato zatwierdzali radni. To oni, oczywiscie na wniosek Czapskiego, dali na to pieniądze. Jednym z tych radnych o ile pamiętam był radny Burda. Teraz co prawda mozna się tłumaczyć, że działali w dobrej wierze. Ale Radni biora pieniądze z naszych podatków także za kontrolę działania władzy wykonawczej. Widocznie radni uznali, ze projekt e-miasto jest bardzo dobrze wykonany skoro udzilili Czapskiemu absolutorium. Po co jednak teraz narzekaja publicznie na łamach Dziennika Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a nawet często zdarzało się tak, że kamera zawieszona na UM pokazywała różne dziwne scenerie, jak np. klosz na Placu Wolności w dużym zbliżeniu, ścianę poczty Polskiej, drzewa koło postoju taksówek. a może to było po to ażeby ukryć coś. kto to wie ? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, popieram w 100%. Dodam tylko, że ten projekt uchwalono w poprzedniej kadencji Rady Miasta. Mam nadzieje , że obecni Radni rozliczą Prezydenta i swoich poprzedników za taką głupotę. Będzie ciężko bo wielu z obecnych radnych było także poprzednio, m.in. Pan Burda który się szczyci że zasiada w Radzie od początku istnienia samorządu. Może czas na zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Nie udało się złapać złodzieja, który z fontanny na głównym placu Białej Podlaskiej skradł ozdobną metalową kulę...." Ciekawe co z nią teraz będzie robił? Pewnie to jakiś pijaczek, przerobi to na zęby, wywiezie za granicę, sprzeda i zarobi miliony:) W sumie to chyba w tym kraju tak jest, że jak nie ukradniesz tej pierwszej bańki to nic nie masz. Będzie się śmiał jak to łatwo poszło ... bo w sumie ktoś pieniądze zgarnął na e-miasto a o tym ani widu ani słychu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby dla Pana prezydenta się nie poszczescilo i zeby mu samochodu nie buchneli spod UM. ale by byl skandal. na cala Polske chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie ma żadnej informacji na temat kamer miejskich w Białej Podlaskiej.Czekam nie tylko ja.Pomijając ważną sprawę poprawy bezpieczeństwa w mieście, chcielibyśmy chociaż z daleka popatrzeć na nasze znajome zakątki .Jak jest to wiele ,wiedzą ci, których życie toczy się z dala od rodzinnego miasta.Czasem całymi latami nie mogą go odwiedzić,niektórzy z racji wieku i stanu zdrowia.Nawet ta jedyna kamera ,która jeszcze przed rokiem przekazywała obraz z Pl.Wolności jest już wspomnieniem.Szkoda.Niektóre mniejsze miasta mają po kilka kamer działających sprawnie.Dam przykład choćby Giżycka, gdzie bez przerwy można oglądać ruchomy,płynny obraz z czterech kamer.Jest to swojego rodzaju również reklama gospodarności i urody miasta. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto napisał:
Kto jest PREZYDENTEM tego burd... przepraszam... tego miasta bo już zapomniałem ? Marek przypomnij mi.
Niech zgadnę - Abramowicz ? A kto ma większość w Radzie ? PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wandale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...