Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS przegrał 44 głosami, rozważa protest wyborczy

Utworzony przez Izabela, 6 grudnia 2010 o 14:32
No coz...ma takie prawo, wiec niech z niego korzysta. W przeciwnym razie pan Jaroslaw Kaczynski moze zarzadac przeprosin.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Izabela napisał:
No coz...ma takie prawo, wiec niech z niego korzysta. W przeciwnym razie pan Jaroslaw Kaczynski moze zarzadac przeprosin.....
...albo się obrazi...
0
Pisiory tylko konflikty potrafia wywoływac,prymitywy jedne za nasza kase.
0
ania napisał:
A ile twój portfel (o ile masz) złupiło PO POdczas rządów podwyższając vat czy wprowadzając różne opłaty ?
0
kolejne sadomaso z PiSem w roli głównej ...
0
Gość napisał:
A ile twój portfel (o ile masz) złupiło PO POdczas rządów podwyższając vat czy wprowadzając różne opłaty ?
Nie wysilaj się,Pis dało d... juz piąte wybory przegrywając.Polacy nie sa tak prymitywnym narodem jak myśli Kaczyński,Rydzyk i ich ta cwaniacka świta bez kultury,a wręcz chamska.Polska to nowoczesny europejski kraj -nie średniowiecze.
0
Gość napisał:
Wole z mądrymi stracić jak z głupcami zyskać.
0
Wyborów prezydenckich w Radzyniu nie było
0
ania napisał:
I z tym się zgadzam w 100 %
0
ania napisał:
Nie wysilaj się,Pis dało d... juz piąte wybory przegrywając.Polacy nie sa tak prymitywnym narodem jak myśli Kaczyński,Rydzyk i ich ta cwaniacka świta bez kultury,a wręcz chamska.Polska to nowoczesny europejski kraj -nie średniowiecze.
Żałosne myślenie zryte przez TVN i GW mówiące, że pis to średniowiecze. To co POstępowe to dobre. Propaganda jak za hitlera tyle, że tam szkodnikami byli Żydzi i SŁowianie. Skoro jesteście tacy hojni proszę by wyborcy PO płacili większe POdatki bo tak !!
0
Gość napisał:
Żałosne myślenie zryte przez TVN i GW mówiące, że pis to średniowiecze. To co POstępowe to dobre. Propaganda jak za hitlera tyle, że tam szkodnikami byli Żydzi i SŁowianie. Skoro jesteście tacy hojni proszę by wyborcy PO płacili większe POdatki bo tak !!
Racja Postęp to zło !!! Chcę lampy naftowej, bo w tych różnych żarówkach siedzi diabeł
0
Kolejny raz "ten ciemny lud" nie dorósł do wielkości swoich przywódców in spe - wredny niewdzięczny naród! Kiedyś łudziłem się, że PiS przynajmniej będzie umiał przegrać z klasą i honorem. Łudziłem się...
0
piesnapis napisał:
Kolejny raz "ten ciemny lud" nie dorósł do wielkości swoich przywódców in spe - wredny niewdzięczny naród! Kiedyś łudziłem się, że PiS przynajmniej będzie umiał przegrać z klasą i honorem. Łudziłem się...
Jak się przegrywa 3 raz to pora się zastanowic, albo zmienic lekarza pośle R.
0
Gość napisał:
Jak się przegrywa 3 raz to pora się zastanowic, albo zmienic lekarza pośle R.
tobie nawet zmiana lekarza nie pomoże.
0
Dobre posunięcie, jestem pewien ,że były przekrety- Pan Gil i spółka na Koszarach orazw mieście ,przed wyborami II tury słyszałem coś na ten temat
0
Gość napisał:
tobie nawet zmiana lekarza nie pomoże.
Mój doktor jest ok. Tobie by pomógł przy rozmyślaniach o kolejnej klęsce. Jak się nie umie wygrać to polec wypada przy zachowaniu odrobiny godności i honoru. Także do doktora dopóki przyjmuje za darmo. Pozdrawiam wszystkich rozumnych, którzy nie poddali się manipulacjom i oddali głos na Kowalczyka. Tak trzymać .
0
Radzyń zmądrzał i nie poszedł w ślady Łukowa i Lubartowa.To samo w Rykach wykopali posła Żaczka.
0
Po pierwsze - komunista Gil pomagał swojemu koledze z partii, po drugie Radzyń jest tak przesiąknięty komuną ,że nie widzi szkodząc sobie samemu .Kowalczyk zasłużył sobie tym dla Radzynia ,że jest ostatnim miastem w województwie lubelskim pod względem wykorzystania dotacji unijnych,a także zniszczył radzyńskie małe sklepy ,dając pozwolenia na pięć supermarketów ,które niszczą lokalne społeczeństwo. Brawo panie Kowalczyk niedługo z Radzynia pozostaną tylko puste budynki , bo ludzie wyjadą do innych miast.
0
W Radzyniu nie było wyborów Prezydenckich tylko Samorządowe
0
krzysiek napisał:
Po pierwsze - komunista Gil pomagał swojemu koledze z partii, po drugie Radzyń jest tak przesiąknięty komuną ,że nie widzi szkodząc sobie samemu .Kowalczyk zasłużył sobie tym dla Radzynia ,że jest ostatnim miastem w województwie lubelskim pod względem wykorzystania dotacji unijnych,a także zniszczył radzyńskie małe sklepy ,dając pozwolenia na pięć supermarketów ,które niszczą lokalne społeczeństwo. Brawo panie Kowalczyk niedługo z Radzynia pozostaną tylko puste budynki , bo ludzie wyjadą do innych miast.
Ciekawe kiedy wyjadą z lublina i Warszawy bo tam jest więcej supermarketów. Komunista Korulczyk I- szy sekretarz POP w liceum bardzo pomagał Rębkowi. Widocznie dawni działacze partyjni potrafią pomagać i to różnym osobom.Chłopcy od Rębka w krótkich majteczkach możecie tylko wracać do marzeń, które jeszcze kilka dni temu mieliście. Dziś już po ptakach. Do roboty. Burmistrz Kowalczyk z podniesionym czołem na urząd. Taka jest kolej .
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: