Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KATYŃ- PODWÓJNA TRAGEDIA

Utworzony przez SBS, 10 kwietnia 2010 r. o 21:24
Czy musiało do tego dojść ? Czy musieliśmy zapłacić tak wysoką cenę ? WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ IM PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się za dusze tragicznie zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świątynia Opatrzności Bożej dostanie z budżetu 40 mln zł - zdecydował 25 stycznia Sejm, przyjmując senackie poprawki do budżetu na 2007 r. Na samolot nie wystarczyło ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świątynia Opatrzności Bożej dostanie z budżetu 40 mln zł - zdecydował 25 stycznia Sejm, przyjmując senackie poprawki do budżetu na 2007 r. Na samolot nie wystarczyło ....
trochę to żałosne, ale tacy są w Polscy ateiści i antyklerykałowie -bez serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świątynia Opatrzności Bożej dostanie z budżetu 40 mln zł - zdecydował 25 stycznia Sejm, przyjmując senackie poprawki do budżetu na 2007 r. Na samolot nie wystarczyło ....
A powiedz ty mnie Gościu KTO ma większość w Sejmie i zwłaszcza w Senacie ? czy nie peło i ich zielone przydupasy ? Czy to nie oni rzadza "tym krajem" ? Więc do kogo te pretensje ? Do PiS-u ? A samoloty odpowiada con Donek, wiedziałeś o tym ? Specjalnie dał Lechowi starego grata do Katynia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie nasza tragedia - część społeczeństwa !
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2010 r. o 17:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samnasam napisał:
A powiedz ty mnie Gościu KTO ma większość w Sejmie i zwłaszcza w Senacie ? czy nie peło i ich zielone przydupasy ? Czy to nie oni rzadza "tym krajem" ? Więc do kogo te pretensje ? Do PiS-u ? A samoloty odpowiada con Donek, wiedziałeś o tym ? Specjalnie dał Lechowi starego grata do Katynia...
Żal mi Twojej osoby, Ty pusty człeniu.. po co to w ogóle się wypowiadać, skoro ma się pisać takie bzdety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Żal mi Twojej osoby, Ty pusty człeniu.. po co to w ogóle się wypowiadać, skoro ma się pisać takie bzdety?
Dobrze napisał. Kto rządzi o 3 lat? Pusty to ty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze napisał. Kto rządzi o 3 lat? Pusty to ty jesteś.
POTRAKTUJCIE TEN TEMAT Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM I POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD BZDURNYCH KOMENTARZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
POTRAKTUJCIE TEN TEMAT Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM I POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD BZDURNYCH KOMENTARZY
Prawda was wyzwoli. Bywa czas żałoby, ale nigdy nie ma czasu gdy uczciwy człowiek powinien przemilczać prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy !!!!!!! (dla niektórych patetyczne i nic nie znaczące słowo !) Wypada, momentami zachować się godnie, nawet na tym forum... Naprawdę, nie można się można się powstrzymać od tych "złośliwości" przez kilka dni ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Żal mi Twojej osoby, Ty pusty człeniu.. po co to w ogóle się wypowiadać, skoro ma się pisać takie bzdety?
A gdybyś tak jednak spróbował ad rem ? No ? śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...