Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice z posłem oddali hołd ofiarom i bohaterom

Utworzony przez senator, 1 sierpnia 2011 r. o 21:00
! ? ! ? ! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że zbiżają sie wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole są i będą tylko KIBOLAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majtki w kwiatki, ręce w kieszeniach o to doprawdy godne uczczenie tej rocznicy. Teraz kibole po tylu rozróbach jak im się wreszcie do d..y biorą to uderzyli w wielki patriotyzm. Prześladowani za wierność ojczyźnie? Nie- za chamstwo na stadionach. Wielcy obrońcy Polski się znaleźli. Już nie mogę patrzeć na te tępe mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol, nie kibol. aby m ial dowod osobisty, to na mieso wyborcze sie nadaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spytajcie tych "patriotów" a datę wydarzeń, którym "oddawali hołd", mogłoby być ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny sobie poseł Abramowicz elektorat znalazł. A nie ma tam gdzieś w okolicy jakiegoś więzienia:)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do tych wszystkich mądrali którzy wpisali się przede mną. Czy dzisiaj w godzinie "W" zatrzymaliście się jadąc samochodem albo idąc chodnikiem, czy porozmawialiście z dziećmi o wybuchu powstania? Czy cokolwiek zrobiliście aby ten dzień nie był jak wszystkie inne dni w roku? Pewnie są to pytania retoryczne do entuzjastów Donalda który ma Tole. Zwolennicy tego sprytnego i przebiegłego Pinokia łyknął każdą bzdurę którą im podadzą. Autostrad nie ma, stadionów nie ma, ale po co o tym dyskutować jak można pokazać jakim to jest się twardym szeryfem stosując odpowiedzialność zbiorową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem o co wam chodzi. Przeszkadza wam, ze ktoś chce uczcić jakąś rocznicę? Więcej pozytywnego myślenia a nie tylko ciagłe kwękolenie. Polityków tez za bardzo nie lubie, ale jak czytam te wpisy na forum to co by nie zrobili to niedobrze. Na całym świecie politycy biorą udział w uroczystosciach rocznicowych, zbiórkach charytatywnych, akcjach społecznych itp. Od tego przeciez oni są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszelkie lewactwo jako organizator. Łakomy kąsek dla polityków piszecie? Bardzo ciekawe... rok temu też byliśmy na 1 sierpnia na Placu, będziemy tam za rok... Co mają do tego wybory? Nie zważamy na nie... My w przeciwieństwie do wszelkiej "tolerancji" naprawde tolerujemy ludzi o innych pogladach. Ja osobiście jestem członkiem Kongresu Nowej Prawicy aczkolwiek nikomu jako organizator nie broniłem przyjść na obchody. Pojawiło się ponad 70 osób. Gdzie byli krytykanci? Tylko w internecie? Czy uczczenie Powstania Warszawskiego nawet z posłem PiSu jest karygodne? Niesądze... Ale w sumie. I tak przecież nie trzymamy się reguł bo jesteśmy faszystami. Bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kamil. Nie zważaj na te szczekające pieski. Rób swoje. Lewactwo won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Kamil Paszkowski' timestamp='1312236525' post='509777'] Witam wszelkie lewactwo jako organizator. Łakomy kąsek dla polityków piszecie? Bardzo ciekawe... rok temu też byliśmy na 1 sierpnia na Placu, będziemy tam za rok... Co mają do tego wybory? Nie zważamy na nie... My w przeciwieństwie do wszelkiej "tolerancji" naprawde tolerujemy ludzi o innych pogladach. Ja osobiście jestem członkiem Kongresu Nowej Prawicy aczkolwiek nikomu jako organizator nie broniłem przyjść na obchody. Pojawiło się ponad 70 osób. Gdzie byli krytykanci? Tylko w internecie? Czy uczczenie Powstania Warszawskiego nawet z posłem PiSu jest karygodne? Niesądze... Ale w sumie. I tak przecież nie trzymamy się reguł bo jesteśmy faszystami. Bez pozdrowień. [/quote panie organizatorze, przedstawicielu kolejnej partyjki. czy wszyscy musza uzewnetrzniac swoje uczucia, poglady i pamiec chodzac po ulicach? Niekoniecznie. dlatego pozwol innym zachowywac sie tak jak chca, nie kazdy uwaza, ze uczczenie jakiegos wydarzenia to poinformowanie mediow, ze bedzie sie raz do roku maszerowac wymachujac flaga. Co do Powstania Warszawskiego sa rozne, skrajne oceny historykow. Niewykluczone, ze jego wybuch byl lekkomyslnoscia, bez szans na powodzenie, zwykle beztroskie 'jakos tam bedzie', typowe zreszta dla Polakow. Wymyslanie osob wpisujacych swoje posty od 'lewactwa' tylko swiadczy o panu, 'prawicowcu'. kazdy moze siebie okreslac jak chce, zreszta 'Prawdziwych Polaków' juz mamy na pęczki. Prawdziwych tylko z nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Kamil nie nazwał lewactwem osób które nie przyszły na zorganizowaną przez niego uroczystość tylko ludzi obrzucających obelgami jego osobę, posła i innych uczestników. Dostałem zaproszenie na facebooku. Przyszedłem. Mi poseł nie przeszkadzał, ma takie samo prawo jak każdy aby być. Wszyscy inni którzy nie chcieli tam być tez mają do tego prawo. Ale nie mają prawa anonimowo w internecie obrażac innych różni durnie którzy potrafią napisać na dany temat tylko jedno zdanie. I to jest własnie lewactwo. A poza tym co mają do naszej obecności dywagacje na temat czy powstanie było czy nie było potrzebne. Zginęli tam w bohaterskiej walce najwspanialsi synowie polskiej ziemi w nierównej walce przeciwko Niemcom na oczach stojących po drugiej stronie Wisły Rosjan. I dal nich warto było przyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ludzie mają pretensje do ludzi którzy swoim zachowaniem chcą uczcić pamięć bohaterów !!!! zapewne Ci ludzie bardziej interesują się przyszłością żab w jakiejś dolinie na północnym wschodzie Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz... W d byłeś i g widziałeś... Otóż w informacjach o organizacji obchodów w Białej uwzględniałem tak jak zrestą dużo osób czyniło w Warszawie, że nie spotykamy się aby hołdować ścisłemu kierownictwu Powstania Warszawskiego tylko tym bohaterom którzy byli w naszym wieku i walczyli o swój kraj i swoje miasto. Prawdziwym bohaterom na barykadach, nie zza biurek. Tak samo jak za Warszawę wyjdę też za Lwów, za Orlęta, wyjdę za Śląsk, Gdańsk, Poznań itp itd... Ale oczywiście twoim rewitem jest monitor, informacje czerpiesz z internetu i tak gęgasz bez sensu oczywiście po fakcie. Jeśli jesteś sceptykiem Powstania to czy ja Ci bronie utworzyć marsz krytykujący? nie! Ale wtedy przyjmij Czeskie obywatelstwo, zdejmij spodnie i zrób tak jak pepiki przed Hitlerem. Czyli wypnij się. http://www.youtube.com/watch?v=oON98OSU35U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil Paszkowski napisał:
Widzisz... W d byłeś i g widziałeś... Otóż w informacjach o organizacji obchodów w Białej uwzględniałem tak jak zrestą dużo osób czyniło w Warszawie, że nie spotykamy się aby hołdować ścisłemu kierownictwu Powstania Warszawskiego tylko tym bohaterom którzy byli w naszym wieku i walczyli o swój kraj i swoje miasto. Prawdziwym bohaterom na barykadach, nie zza biurek. Tak samo jak za Warszawę wyjdę też za Lwów, za Orlęta, wyjdę za Śląsk, Gdańsk, Poznań itp itd... Ale oczywiście twoim rewitem jest monitor, informacje czerpiesz z internetu i tak gęgasz bez sensu oczywiście po fakcie. Jeśli jesteś sceptykiem Powstania to czy ja Ci bronie utworzyć marsz krytykujący? nie! Ale wtedy przyjmij Czeskie obywatelstwo, zdejmij spodnie i zrób tak jak pepiki przed Hitlerem. Czyli wypnij się.
cóż, z osobami o takiej kulturze osobistej pewnie się dyskutować nie da. chyba ten marsz to tylko na pokaz, panie partyjniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cóż, z osobami o takiej kulturze osobistej pewnie się dyskutować nie da. chyba ten marsz to tylko na pokaz, panie partyjniaku.
"pewnie" to Kościuszko nie zyje... Również bardzo się cieszę, że Twoja wiedza i kultura osobista nie potrafi merytorycznie mi odpowiedzieć bo poprostu nie wiesz co. I super, nie dyskutuj tylko szukaj popleczników na gazeta.pl. Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kamil Paszkowski: Wojciech Wierzejski i LPR nie są już Twymi bogami? Czy tylko mi się wydaje, ale chyba należałeś do Młodzieży Wszechpolskiej? Znaczy, ja rozumiem, że w tej nowej partii Korwina przystań znalazły te niedobitki LPR. Rozumiem też, że kultury i wiedzy to Ty tak naprawdę nie masz żadnej - Czesi dali dupy... Ot znalazł się kombatant... Co do Powstania czcić i szanować pamięć trzeba, stawiać za wzór Powstańców też. Dyskutować o znaczeniu i konsekwencjach też - ale na miły Bóg - nie 1 sierpnia, nie w dniu święta. Aha - drogi Kamilu - "lewactwo" - to też Krzysztof Kamili Baczyński - który należał przed wojną do Organizacji Młodzieży Socjalistycznej "Spartakus". A główny zarzut tutaj podnoszony jest taki: obchody organizują ludzie - notabene jak wynika ze zdjęć na Biała24 których jako takich, co nie znają nawet daty swoich urodzin - ale za to wpie..... za Legię potrafią - no i te szaliki... Profanacja Paszkowski. I też nie żegnam - tępy kibol, to jednak tylko kibol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe plotkuj, plotkuj... Nigdy nie należałem do żadnej organizacji przed KNP. Bez odbioru tępy lewaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h t t p:/ /w w w.kuriercodziennychicago.com/Jak%20to%20ze%20zdjeciami%20satelitarnymi%20bylo.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...