Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś prowadziła biznes. Teraz wegetuję przez oszusta

Utworzony przez karol, 4 grudnia 2011 r. o 14:10
A gdzie obietnice polityków, że puszczą oszustów w skarpetkach, chyba w skarpetkach pełnych pieniędzy. Zamiast ścigac oszustów banki, komornicy, urzędnicy znęcają się nad ludźmi biednymi, poszkodowanymi przez oszustów i przez zły niesprawiedliwy los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w naszym kraju, niestety broni się przestępców a nie ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby, by bank i urzędy ściągały kasę z dłużnika. Przeciez to takie proste, wystarczy zmienić trochę prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mam 2 dłuzników, którzy śmieją się z prawa RP. Jeden oszukał mnie przy remoncie, drugi przy najmie lokalu. I co z tego, że mam prawomocne wyroki sądowe. Komornik nie jest w stanie nic ściągnąć, ale na swoje opłaty, żąda zaliczki po 250zł od dłużnika. Dłużnicy mieszkają z małżonkiem, na którego jest majatek. Komornik odmawia ściągnięcia długu z majątku wspólnego, bo dług zaciągnął tylko jeden ze współmałżonków. Oto polskie prawo. Śmiać się, czy płąkać? Chyba jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzyciel napisał:
Tez mam 2 dłuzników, którzy śmieją się z prawa RP. Jeden oszukał mnie przy remoncie, drugi przy najmie lokalu. I co z tego, że mam prawomocne wyroki sądowe. Komornik nie jest w stanie nic ściągnąć, ale na swoje opłaty, żąda zaliczki po 250zł od dłużnika. Dłużnicy mieszkają z małżonkiem, na którego jest majatek. Komornik odmawia ściągnięcia długu z majątku wspólnego, bo dług zaciągnął tylko jeden ze współmałżonków. Oto polskie prawo. Śmiać się, czy płąkać? Chyba jedno i drugie.
Jak komornik nic nie może to zwróć się do Czeczenów lub Kazachów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ten artykul dla wszystkich mądrali naśmiewających się z moherów , bezdomnych i innych nieszczęśników .Teraz czasy takie , że pewnym swego nie może być nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polecam ten artykul dla wszystkich mądrali naśmiewających się z moherów , bezdomnych i innych nieszczęśników .Teraz czasy takie , że pewnym swego nie może być nikt.
A ja polecam wszystkim,zwlaszcza mlodym ktorzy dali sie nabrac na wlasna dzialalnosc --taki was czeka koniec i wierzcie mi tej urzedniczej swoloczy nie dacie rady.To nie jest kraj prawa ale jakas azjatyckie kondominium w ktorym rzadzi kazdy kto ma sile i ma w doopie prawo.Vide dzisiejszy program o panu KLUSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, Gość z godz. 1, ma 100% racji. RP to nie jest kraj, dla normalnych ludzi. To kraj dla wariatów, spod znaku sierpa i młota. Urzędnicy zmienili liberię i pastwią sie nad narodem. Na pochybel im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, przed prawdziwym oszustem nie ma obrony. Przyklad JACKA K. ( syna znanego profesora Jerzego K.) swiadczy o tym dobitnie. Ten 55 letni, wydawło by sie powazny facet, bissnesmen, prezes paru firm, krązy po Polsce i naciaga ludzi na spore pieniadze. Stworzył fikcyjne firmy, popodrabiał kilka dokumentów i kontraktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie spotkała identyczna sytuacja jak opisywana kobietę, ale dzięki mojej wspaniałej Żonie, która to wszystko przewidziała zdążyliśmy się "rozejść" i dokonać podziału majątku. Teraz wprawdzie płacę za oszusta, ale tylko 200 zł komornikowi, bo najpierw muszę płacić "alimenty" dla żony. Domu i wyposażenia nie straciłem, bo nic nie mam i wspólnoty majątkowej też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam podobny przypadek z hurtowni budowlanej... Kolesie nie zaplacili za rury stalowe i dwie rodziny wlascicieli z malymi dziecmi znalazly sie na bruku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajdełejem: a długi Książpolu, w tym nieodprowadzone składki spłaca kto? Ich byli pracownicy i podwykonawcy! W tym chorym kraju nie można być uczciwym, chyba że bardzo twarda d*** skompensuje miękkie serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...