Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy ciężarówek skarżą się na organizację ruchu przy odprawie celnej

Utworzony przez chcę zostać celnikiem., 30 maja 2012 r. o 20:02
Jakie trzeba mieć znajomości i koligacje rodzinne aby dostać się do Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej???Bo chyba wykształcenie,znajomości języków obcych,prezencja i kultura osobista się nie liczą.Nikt z mojej rodziny nie pracuje i nie pracował w Urzędzie Celnym więc chyba nie mam szans?Znam za to całe rodziny pracujące w UC.Np. Ojciec i dwóch synów,małżeństwa,rodzeństwo,matka i córka.Może z nimi pogadać jak się tam dostać???Zapewne znają receptę skoro całymi rodzinami pracują!Jakie trzeba mieć kwalifikacje i co sobą reprezentować.Kiedyś dawno znałem też takich dwóch panów co pracowali w UC ale ich zamknęli za łapówki więc pewnie już nie powrócili do zawodu i pewnie nie pomogą mi w mojej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te żale? Trzeba było uczyć się a nie tylko do szkoły uczęszczać. Dostać się do Izby Celnej nie jest naprawdę trudno. Test wiedzy jest prosty, sprawnościowego kryteria znane więc też można się przygotować. Ostatnio przyjęto ponad 100 osób więc myślisz, że wszyscy mieli znajomości? Po prostu poziom wiedzy prezentowany przez większość kandydatów jest żałosny, ale lepiej zwalić winę na układy niż na własną głupotę. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...