Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilka tysięcy mieszkańców skazanych na gaz z butli

Utworzony przez zniesmaczony, 17 grudnia 2010 r. o 13:44
Co za ludzie, że się godzą na takie traktowanie przez zarząd i radę nadzorczą. Jak wam się nie podoba sposób zarządzania spółdzielnią, to zawsze możecie cwaniaczków odwołać i wybrać nowych ludzi do władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta Czerniak, kierownik administracji os. Młodych, uważa jednak, że nie jest już konieczne podłączanie gazu do bloków w jej osiedlu. – Przez ponad 30 lat ludzie przyzwyczaili się do butli. Tylko w nowych budynkach jest sens wprowadzać gaz przewodowy – twierdzi. Droga pani kierownik!!! Na jakiej podstawie stwierdza pani, że mieszkańcy Osiedla Młodych nie chcą gazu przewodowego? Czy przeprowadzane były na ten temat sondy wśród mieszkańców? Czy mnie, jako mieszkańca tego osiedla pominięto w tych badaniach? Dlatego jeśli wypowiedź pani kierownik nie jest poparta dokumentami, to bardzo proszę o sprostowanie. Ja mieszkaniec, Osiedla Młodych w Białej Podlaskiej chcę mieć gaz przewodowy w bloku zbudowanym w latach 70-dziesiatych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szk. Podst. nr 5 było zebranie zorganizowane w tej sprawie przez SM ZGODA, nie pamiętam dokładnie który to był rok, mieszkańcy nie zgodzili się wtedy na założenie instalacji gazowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę mieć gaz ziemny, dosyć mam tych butli gazowych, i tego że zawsze kończy sie gaz w nejmniej oczekiwanym momencie, tzn, kiedy wszystkie palniki na kuchence są zajęte. Wtedy Pan Gazowiec z wielkim hukiem podjeżdża pod klatkę stuka tymi butlami, robi hałas na całe osiedle, wchodzi do mieszkania w ubłoconych butach i inkasuje około 50 zł za wymianę. Za dwa tyg historia się powtarza... Nie chcę butli a Pani kierownik to ma najwięcej do powiedzenia, chodzi w ciągu dnia po zakupy, a decyduje za wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. os. tysiąclecia napisał:
W Szk. Podst. nr 5 było zebranie zorganizowane w tej sprawie przez SM ZGODA, nie pamiętam dokładnie który to był rok, mieszkańcy nie zgodzili się wtedy na założenie instalacji gazowej.
Rozumiem, że data tego zebrania jest do sprawdzenia. A proszę podać gdzie jest do wglądu protokół z tego zebrania, abym mógł sprawdzić podawane przez administrację informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam daty, zapewne spółdzielnia ma to w swoich dokumentach. Mieszkańcom naszego osiedla chodziło przede wszystkim o grzanie wody piecykami gazowymi (mamy zainstalowane bojlery, rachunki za światło ogromne), jak wtedy powiedziano muszą być specjalne przewody wentylacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...