Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Merkury w Białej Podlaskiej tylko do końca roku?

Utworzony przez Gość, 26 sierpnia 2012 r. o 21:22
jedno kino na całe miasto, paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak wizjoner Kononowicz z Białegostoku miał rację - NIC TU NIE BĘDZIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedno kino na całe miasto, paranoja
a jak jest w lbn? praktycznie to samo. jedno kino z kosmicznymi cenami, do bajki mało kto juz teraz chodzi (na szczęście - przynajmniej nie ma chrupaczy i siorbaczy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max- Film nie zdradza, ilu zgłosiło się oferentów, ani jakie złożyli propozycje
Też mi tajemnica Poliszynela. Co tu ukrywać, że jak za każdym razem Pan Doktór napchał sobie lewą kieszeń kasą od dewelopera za łakomy kąsek w postaci dobrego miejsca, a prawą od Wielkiego Rabińskiego Szefostwa Multipleksu, któremu zależy na wyniszczeniu POLSKICH kin???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żal mi tego kina... nie raz, nie dwa razy... byłam z dzieckiem jedynymi widzami na jakiejś projekcji... dla czego to sie opłaca, a nie opłacaja się bilety np po 10 zł dla rodzin z dziećmi? albo no do 14ej bilety 50% tańsze? nie tylko ja chetnie chodziłabym z cała rodzina do kina... ale te ceny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno taniej będzie w multipleksie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taniej w multipleksie?? tak myślisz?? grubo się mylisz.pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinomianiak, szkoda, że nie wyczułeś ironii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...