Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klonowica Mała: Wiatraki zrujnują gminę? "Chcemy żyć w spokoju"

Utworzony przez Anty ciemnogród, 27 lutego 2015 r. o 17:08
Wsioku lodówka jest rakotwórcza , a wódka to najlepsze lekarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze piszą ci którzy nawet nie widzieli tego typu budowli . Wiatraki przy większym wietrze emitują bardzo nieprzyjemne dzwięki typu świst,gwizd i szum podobny do uruchamianego silnika odrzutowego naprawdę nie polecam mało przyjemne. Piszę z własnego doświadczenia , pracowałem przy budowie tego typu ferm w Szwecji i Niemczech. Prawda na zachodzie jest tego dużo ale nie w bliskim sąsiedztwie zabudowań . Rada dla mieszkańców blokujcie inwestycję albo walczcie o wysokie odszkodowania. Tereny w okolicy Janowa Podlaskiego są wyjątkowo piękne szkoda by było popsuć ten krajobraz na rzecz energji odnawialnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Świzdy gwizdy..." HAhAH... jak w suszarni kukurydzy... hhaaaaaaaaaaahahah... czyli nie powinno przeszkadzać...! !!! Problem niestety w tym że nawet z kilometra zawirowania powietrza (bo jak wiadomo wiatrak jak się kręci to dmucha...) mogą wykręcać kołtuna na głowach mieszkańców, a jak wiadomo z kołtunem to już nie ma żartów...!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech odetną tym debilom prąd to sami wiatraki będą stawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krowy przestaną dawać mleko, a kury przestaną znosić jajka. CIEMNOGRÓD to mało powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pusta głowa!
Chyba twoja skoro nie pojmujesz ironii, infradźwięki występują w przyrodzie od setek tysięcy lat jeśli nie milionów, są wytwarzane m. inn. przez walenie i słonie więc straszenie nimi nie ma sensu. Myślę że właśnie to miał na myśli a nie unicestwianie chronionych gatunków zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech odetną tym debilom prąd to sami wiatraki będą stawiac
 
Krowy przestaną dawać mleko, a kury przestaną znosić jajka. CIEMNOGRÓD to mało powiedziane.
  A co nie masz prądu? Mało ci? Wiatraki są niepotrzebne! Nam zielone drzewa wystarczą. Wójt nie ma odrobiny wrażliwości na piękno przyrody i dlatego tak się dzieje. On wrażliwość spisuje w banknotach. A ludzie mają gdzieś jego wiatraki. Trzeba się zastanowić, komu tak bardzo zależy na tych wstrętnych wiatrakach. Kto zaprosił na teren gminy firmę - wójt czy ludzie?   Z krowami i kurami nie wyskakuj! Tu chodzi o ludzkie zdrowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ energia elektryczna pozyskiwana będzie w gm. Janów Podl. to wszyscy odbiorcy z tej gminy powinni byc zwolnieni od: - opłaty dystrybucyjnej sieciowej, - opłaty dystrybucyjnej jakościowej, - opłaty przejściowej, - opłaty stałej za dystrybucję, - abonamentu dystrybcyjnego. Płacić tylko za energię czynną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ energia elektryczna pozyskiwana będzie w gm. Janów Podl. to wszyscy odbiorcy z tej gminy powinni byc zwolnieni od: - opłaty dystrybucyjnej sieciowej, - opłaty dystrybucyjnej jakościowej, - opłaty przejściowej, - opłaty stałej za dystrybucję, - abonamentu dystrybcyjnego. Płacić tylko za energię czynną.
  A czy będą wolni od UTRATY ZDROWIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  czy  te  elektrownie  będą  dymić?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymić  to  chyba  nie,  ale  mogą  być  za  blisko  kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby  nie  było,  Klonownica  ma  to  gdzieś,  a  ci  co  pisali  z  janowa,  to  i  dalej  szukają  dziury  w  całym.  Jakby  tak  wzieli  czasami  do  ręki  Dziennik  Ustaw,  to mniej  by  szło  papieru  na  podpisy,  interpelacje,  itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wasz kaplan musze okulary sobie kupic bo nie widze papierkow na tace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś głąbie zadał sobie choć trochę trudu i zobaczył gdzie są budowane wiatraki w Belgii Holandii w  Niemczech to byś durnot nie pisał. W polsce gospodarswa są rozdrobnione i wiatraki są blisko domostw tam stoją na pustkowiach. Ale jak kotś jest durny i ch..ja widział to tak jest.
No to się baranku  :D popisałeś swoim idiotycznym wpisem  :D Po pierwsze z błędami ortograficznymi a po drugie gówno wiesz o Holandii. Mieszkam w NL 12 lat i widzę wiatraki w odstępie domostw w odległości 100, 200, 300 metrów. Chodzi mi o prowincje Północna Holandia , Południowa Holandia, Utrecht. Więc ty widziałeś Holandię jak świnia siodło :D  Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Odnośnie tematu to polska wieś nigdy nie zmądrzeje  :D To ciemnogród i zacofanie  :D Tylko do kościoła wsioki  i cepy chodzą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś głąbie zadał sobie choć trochę trudu i zobaczył gdzie są budowane wiatraki w Belgii Holandii w  Niemczech to byś durnot nie pisał. W polsce gospodarswa są rozdrobnione i wiatraki są blisko domostw tam stoją na pustkowiach. Ale jak kotś jest durny i ch..ja widział to tak jest.
No to się baranku  :D popisałeś swoim idiotycznym wpisem  :D Po pierwsze z błędami ortograficznymi a po drugie gówno wiesz o Holandii. Mieszkam w NL 12 lat i widzę wiatraki w odstępie domostw w odległości 100, 200, 300 metrów. Chodzi mi o prowincje Północna Holandia , Południowa Holandia, Utrecht. Więc ty widziałeś Holandię jak świnia siodło :D  Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Odnośnie tematu to polska wieś nigdy nie zmądrzeje  :D To ciemnogród i zacofanie  :D Tylko do kościoła wsioki chodzą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się baranku  :D popisałeś swoim idiotycznym wpisem  :D Po pierwsze z błędami ortograficznymi a po drugie gówno wiesz o Holandii. Mieszkam w NL 12 lat i widzę wiatraki w odstępie domostw w odległości 100, 200, 300 metrów. Chodzi mi o prowincje Północna Holandia , Południowa Holandia, Utrecht. Więc ty widziałeś Holandię jak świnia siodło :D  Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Odnośnie tematu to polska wieś nigdy nie zmądrzeje  :D To ciemnogród i zacofanie  :D Tylko do kościoła wsioki  i cepy chodzą :D
to  co?  już  szukamy  tematów  zastępczych?  Bicie  piany? Trochę  realu,  realu,  pismaki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  co?  już  szukamy  tematów  zastępczych?  Bicie  piany? Trochę  realu,  realu,  pismaki......
To do mnie??? Nie jestem pismakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymić  to  chyba  nie,  ale  mogą  być  za  blisko  kościoła.
A co tobie jeszcze stadion w głowie? Całe szczęście, że go nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może te wiatraki wywieją w końcu tego beznadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy odbiorcy z tej gminy powinni być zwolnieni od:   OPŁATY CEGIEŁKI NA BUDYNEK OŚRODKA ZDROWIA Z LAT 80 I 90 KTÓRY W TYM CZASIE ZOSTAJE PRZEZ WÓJTA WYSTAWIONY DO SPRZEDAŻY PRYWATNEMU  UDZIAŁOWCOWI CO WY NA TO ? PETYCJA PRZECIW ZACZYNA RUSZAĆ Z PODPISAMI ! JAK SIĘ CHCECIE LECZYĆ W BIAŁEJ  NIE W JANOWIE  TO MUSICIE ZAPROTESTOWAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...