Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiałki Stare. 11-letni chłopiec zginął w wypadku. Jego ojciec w krytycznym stanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 17:22 Powrót do artykułu
CO ZA IDIOTA TO PISAŁ - GDZIE KOBIAŁKI, GDZIE BIAŁA PODLASKA ; INNE MEDIA INFORMOWAŁY O TYM ZDARZENIU OK.GODZ.14 - NACZELNEMU GRATULUJĘ PERSONELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przypietdilil zdrowo ale klatka nie ruszona,młody bez pasow i fotelika pewnie jechal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– W wyniku tego wypadku groźnych obrażeń ciała doznali poruszający się oplem 56-latek i jego 11-letni – informuje rzecznik KPP w Łukowie." 11-letki kto?? coraz gorsze te informacje. pisane na kolanie smartfonem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pitolisz typie co???? Dziecko w foteliku i w paw pasach sama wiem bo za nimi jechałam wiec wasze komentarze są zbędne nie piszcie nic na ten temat... Nie pasuje wam to nie wchodzcie na takie strobt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tragedia. Jak to się stało.... przecież to prosty odcinek drogi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty? Naprawdę? Nie powiedziała bym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma opla ten ma hopla... papierowe samochodziki DAS SCHEISSEN!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miejscowość, w której doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia, nazywa się STARE KOBIAŁKI, a nie Kobiałki Stare. ===> ***s://pl.wikipedia.org/wiki/Stare_Kobia%C5%82ki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie , trudne warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodziny ogromna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastąpiły zgony ukochanych ludzi. Ściska lekko w piersiach i obcych. Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 48 godzin? Wszystko co się stało jest nieodwracalne. Z dnia na dzień coraz większy smutek ogarnia ludzi w RP. RP nie jest w stanie wojny światowej. RP nie jest w stanie wojny domowej. RP nie jest opanowana przez wrogich kosmitów. RP nie nawiedziły potężne trąby powietrzne na dużym jej obszarze. RP nie dotknęła potworna susza przy długotrwałych upałach rzędu ponad 50 stopni Celsjusza. RP nie jest zatopiona. A mimo to zwiększa się liczba ofiar w RP. Niczego tu nie wymyślę. Znałem wielu kierowców zawodowych, którzy już nie żyją z innych przyczyn, niż wypadki. Jestem pewien, że ich IQ nie były olśniewające. Odebranie praw jazdy wszystkim ludziom, którzy mają IQ < 121pkt. byłoby absurdem. Jednakże 30 lat temu warunki na drogach były znacznie bezpieczniejsze. Zatem trzeba odebrać każdemu prawo jazdy, kto ma słabe klepicho. Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastąpiły zgony ukochanych ludzi. Ściska lekko w piersiach i obcych. Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 48 godzin? Wszystko co się stało jest nieodwracalne. Z dnia na dzień coraz większy smutek ogarnia ludzi w RP. RP nie jest w stanie wojny światowej. RP nie jest w stanie wojny domowej. RP nie jest opanowana przez wrogich kosmitów. RP nie nawiedziły potężne trąby powietrzne na dużym jej obszarze. RP nie dotknęła potworna susza przy długotrwałych upałach rzędu ponad 50 stopni Celsjusza. RP nie jest zatopiona. A mimo to zwiększa się liczba ofiar w RP. Niczego tu nie wymyślę. Znałem wielu kierowców zawodowych, którzy już nie żyją z innych przyczyn, niż wypadki. Jestem pewien, że ich IQ nie były olśniewające. Odebranie praw jazdy wszystkim ludziom, którzy mają IQ < 121pkt byłoby absurdem. Jednakże 30 lat temu warunki na drogach były znacznie bezpieczniejsze. Zatem trzeba odebrać każdemu prawo jazdy, kto ma słabe klepicho. Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego tu nie wymyślę. Znałem wielu kierowców zawodowych, którzy już nie żyją z innych przyczyn, niż wypadki. Jestem pewien, że ich IQ nie były olśniewające. Odebranie praw jazdy wszystkim ludziom, którzy mają IQ < 121pkt byłoby absurdem. Jednakże 30 lat temu warunki na drogach były znacznie bezpieczniejsze. Zatem trzeba odebrać każdemu prawo jazdy, kto ma słabe klepicho. Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastąpiły zgony ukochanych ludzi. Ściska lekko w piersiach i obcych. Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 48 godzin? Wszystko co się stało jest nieodwracalne. Z dnia na dzień coraz większy smutek ogarnia ludzi w RP. RP nie jest w stanie wojny światowej. RP nie jest w stanie wojny domowej. RP nie jest opanowana przez wrogich kosmitów. RP nie nawiedziły potężne trąby powietrzne na dużym jej obszarze. RP nie dotknęła potworna susza przy długotrwałych upałach rzędu ponad 50 stopni Celsjusza. RP nie jest zatopiona. A mimo to zwiększa się liczba ofiar w RP. Niczego tu nie wymyślę. Znałem wielu kierowców zawodowych, którzy już nie żyją z innych przyczyn, niż wypadki. Jestem pewien, że ich IQ nie były olśniewające. Odebranie praw jazdy wszystkim ludziom, którzy mają IQ < 121pkt byłoby absurdem. Jednakże 30 lat temu warunki na drogach były znacznie bezpieczniejsze. Zatem trzeba odebrać każdemu prawo jazdy, kto ma słabe klepicho. Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, kto ma IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...