Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta wypadła z okna na I piętrze. Nie żyje

Utworzony przez Charlie, 14 sierpnia 2012 r. o 16:03
Spadając z 4 metrów nie da się nawet krzyknąć "o kurrr****". Jest samo "plask" i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnice pomiędzy skakaniem z 1go piętra i 10go: - I piętro: ..jeb! o KURRRRRxxA!! - X piętro: o KUUURRWWAAAAAAAaaa!!!!111jeden ... JEB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie inwigilowała sąsiadów.. i tak mocno się wychyliła, żeby zobaczyć jak pani Krysia spod 5 dziś ubrała się do kościoła, albo pan Zenek wracał znów mocno zawiany, że musiała go odprowadzać wzrokiem. Cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę,że może przedawkowała słuchania radia Ma Ryja.Ja kiedyś też posłuchałem tych głupot i też pierniczyło mi się w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wasze Abramowice zawsze wyłażą jak jest śmierć człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: podkom. Jarosław Janicki, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obosze... co ja pacze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi bardzo przykro.....Czytam Państwa komentarze i chce mi się płakać! Czy nie macie serca? To była spokojna, mądra i dobra kobieta, matka i żona. Tak po prostu nie można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę że 1111 tvn wyprał ci mózg i zostło ci w głowie gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powołać komisję śledczą i sprawdzić czy nie doszło do zamachu.Może to Rosjanie stoją za śmiercią tej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie te głupie komentarze. Wydarzył się nieszczęśliwy wypadek, kobieta nie żyje. Ciekawe jak by w waszej rodzinie przydarzyło się coś takiego to czy też byście mieli powody do śmiechu? Głupota ludzka nie zna granic. LUDZIE WIĘCEJ POKORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...