Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety jeżdżą bezpieczniej

Utworzony przez MICHAL, 29 grudnia 2008 r. o 19:55
Nie prawda wystarczy oglądać TVN TURBO UWAGA PIRAT widać jak tam jeżdżą bezpiecznie na 5 złapanych 3 kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu wiem kiedy przede mną jedzie kobieta (ścinanie zakrętów,jazda w nocy bez włączonych świateł mijania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ogólnie wiecej wypadkow powodują mężczyzni kobiety jezdza bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuty napisał:
od razu wiem kiedy przede mną jedzie kobieta (ścinanie zakrętów,jazda w nocy bez włączonych świateł mijania)
od razu wiem kiedy jedzie facet zwłaszcza młody: wyprzedzanie na zakrętach, wpychanie się na trzeciego, wyprzedzanie bez używania kierunkowskazów i durnowata pewność, że król szosy wsiadł za kółko a tak na poważnie i wśród kobiet i mężczyzn są osoby, które nie powinny siadać za kierownicę...jak mawia pewnien mądry facet "nie ma dobrych kierwoców są tylko zbyt pewni siebie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietom to powinno się prawa jazdy nawet nie dawać bo to jest skaranie boskie na drodze. Jedzie taka p**da włącza kierunkowskaz w lewo, skręca w prawo... albo wyjeżdża na środek skrzyżowania i wielce jest zdziwiona, że ktoś na nią trąbi, bo przecież nie łaska było ustąpić pierwszeństwa.... ale cóż to są kobiety i mają swój świat... Facetom też powinni odbierać po każdym wykroczeniu oo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
kobietom to powinno się prawa jazdy nawet nie dawać bo to jest skaranie boskie na drodze. Jedzie taka p**da włącza kierunkowskaz w lewo, skręca w prawo... albo wyjeżdża na środek skrzyżowania i wielce jest zdziwiona, że ktoś na nią trąbi, bo przecież nie łaska było ustąpić pierwszeństwa.... ale cóż to są kobiety i mają swój świat... Facetom też powinni odbierać po każdym wykroczeniu oo!
Ja mało jeżdżę, ale widze w filmie Ranczo, że nawet wójtową da się nauczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...