Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobylany: Sesja i festyn z Lechem Wałęsą

Utworzony przez wykpiwacz wiochy, 22 sierpnia 2009 r. o 15:45
No dobra wieśniaki,a cóż to wy za wrota zbudowaliśta/ z kim walczyliśta i czym? bronami? wali wam na czachy z tymi wrotami i wałęśą.. wiocha się bawi bez względu na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Dzisiaj odbędzie się odświętna sesja Rady Gminy Terespol, na której były Lech Wałęsa dostanie tytuł ..." To Lecha Wałęsą już nie jest Lechem Wałęsą? Co za kretyni redagują tą gazetę?! Rozumiem że czasem może zdarzyć się wpadka ale tak jest co trzeci artykuł. Trzeba czytać co się napisało! Za kretynów przepraszam ale należało się. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
honorowy obywatel gminy terespol - to tytuł w sam raz dla bolka no i z tym pomnikiem to świetny pomysł. tylko latka lecą i pamięc już nie ta, prosze więc o przypomnienie kiedy to wybuchły te strajki w terespolu? i wójt w jakiej organizacji podziemnej był? w ropcio, kor czy może kgb? ps. przy okazji warto by nadać jakis tytuł dla międzyrzeckiego posła stanisława, ktory robił za V kolumnę w pzpr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lejba Kohne, TW. "Bolek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jajca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ale jajca !
W Kobylanach to ja jako były (jaja kobyły Wałęsa)! A żyto 15 zł za metr.
Ostatnio edytowany 22 sierpnia 2009 r. o 20:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luuuudzieeee ! trzymajcie mnie bo penkne ! BYLY LECH WALENSA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawda, prawda bo ten Wałęsa , to już nie ten, który był kiedyś. Brawo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
W Kobylanach to ja jako były (jaja kobyły Wałęsa)! A żyto 15 zł za metr.
Wieś się bawi, wieś buduje, wieś se Bolka honoruje... A przywiózł wam, kmiotki, te obiecane 100mln zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Wieś się bawi, wieś buduje, wieś se Bolka honoruje... A przywiózł wam, kmiotki, te obiecane 100mln zł ?
Nie bo taki dupek jak Ty mu je rąbnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 000 000 Wstałem dziś, tak jak zwykle, o 5:30 Jeszcze szaro za oknami, dymy snują się po mieście Zjadłem to co zwykle, jak zwykle się nie myłem Wyszedłem z domu, na autobus zaczekałem Gdy autobus przyjechał, ledwo wlazłem do środka Tą linią cala huta jeździ, kogom ja nie spotkał Nagle jeden krzyknął - spójrzcie w okna na wystawy cen Patrzę, Jezu, w sklepach ceny obniżone o 100% Wałęsa, dawaj moje sto milionów Wałęsa, dawaj nasze sto milionów Wałęsa, dawaj moje sto milionów Wałęsa, dawaj nasze sto milionów Krzyczy starszy człowiek z tyłu: - Ja mówiłem, że tak będzie Toć on zwykły taki człowiek jak z nas każdy na zakładzie Gdy pomogli mu rękami, pomogli mu zwyciężyć Widziałeś ty? Ja mówiłem, że tak będzie - Czekaj, czekaj, niech policzę, ile teraz mam pieniędzy - Co ty, oszalałeś? Niepotrzebne ci są więcej Lepiej dobrze się rozejrzyj, popatrz na wystawy cen Patrzę, no tak, w sklepach ceny obniżone o 100% Wałęsa, dawaj moje sto milionów Wałęsa, dawaj nasze sto milionów Wałęsa, dawaj moje sto milionów Wałęsa, dawaj nasze sto milionów Ty na wiecu w naszej hucie obiecałeś nam pieniądze I pamiętam, co mowiłeś, mogłeś liczyć się ze słowem: - Nie chcę jeść tego, co zwykle, chcę żyć tak, jak wy żyjecie No i zobacz, stało się, jest sprawiedliwość na tym świecie Krzyczę teraz już z innymi: - Mówiliśmy, że tak będzie Pomogli mu rękami, pomogli mu zwyciężyć Miej na wszystko baczenie, tu mnie proboszcz kontroluje Nie myślę, nie czuję, wykonuję Gdzie mieszkałem w tej ulicy, sto lat świetlnych do stolicy Pokonałem je zawzięcie, znalazłem to zajęcie Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa Niech zobaczą, jak się gniewa horda krwawego Pollusa Obserwują nasze życie urzędnicy za biurkami Zobacz, przyjrzyj się uważnie, urzędnicy tacy sami Na folwarku jest tak często, że ktoś kogoś kontroluje Ja to czuję! Obiecałeś sto milionów, wyraźnie słyszałem I minęło tyle czasu, ja nic nie dostałem Czekam jeszcze trzy dni i ani chwili dłużej Niecierpliwość moja wzrasta, gdy czekanie się wydłuża Moi wszyscy koledzy, oni myślą tak samo Gdy się kładą wieczorem i gdy wstają rano Pamiętają twoje słowa, gdy słuchali cię na placu Wałęsa, dawaj moje sto milionów Wałęsa, dawaj nasze sto milionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa odwiedza szkołę specjalną dla dzieci z zespołem downa, wchodzi do klasy, a pani pyta się dzieci: - No kochani, kto to jest? - ??? - No przypatrzcie się dobrze, kto to jest? - Nowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka karci ucznia: - Jesteś uczniem szkoły podstawowej i już palisz papierosy?! - Proszę pani - usprawiedliwia się chłopiec - Wałęsa też w podstawówce palił papierosy. - Tak, ale miał wtedy osiemnaście lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy zrobiliście w życiu, że kpicie z Wałęsy? Siedzieliście na tyłkach albo was jeszcze na świecie nie było. I odczepcie się od polskiej wsi. Za nic w świecie nie chciałbym mieszkać w mieście, wolę mieszkać na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co wy zrobiliście w życiu, że kpicie z Wałęsy? Siedzieliście na tyłkach albo was jeszcze na świecie nie było. I odczepcie się od polskiej wsi. Za nic w świecie nie chciałbym mieszkać w mieście, wolę mieszkać na wsi.
A przestałeś już lać babę i ciągać ją za włosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie -Wałęsa przyjechał bo go zaprosili. Ja tez bym pojechał jakby mnie prosili.Ja tylko chcę zwrócic uwagę na tych którzy go zaprosili.a wójta chyba pociaga wyższy stołek.Potrzebe moze jakies wsparcie Dożynki powiatowe powiatu bialskiego!!! i odsłąnięcie muru jakiegoś niemieckiego.Jedno z drugim ma tyle wspólnego co wójt z Wałęsą.Potrzebny jest rozgłos,potrzebne zwyczajne ble ble . A moze to juz kampania wyborcza wójta.szans na wójtowanie już on chyba nie ma to może gdzies warszawka go pociąga.A i ....wójtowa przy okazji może gdzie poprowadziłaby "jakieś nowe konsorcjum" -nudzi się nieco kobiecina,jedynie troszkę przepycha się z konkurencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfa napisał:
Ludzie -Wałęsa przyjechał bo go zaprosili. Ja tez bym pojechał jakby mnie prosili.Ja tylko chcę zwrócic uwagę na tych którzy go zaprosili.a wójta chyba pociaga wyższy stołek.Potrzebe moze jakies wsparcie Dożynki powiatowe powiatu bialskiego!!! i odsłąnięcie muru jakiegoś niemieckiego.Jedno z drugim ma tyle wspólnego co wójt z Wałęsą.Potrzebny jest rozgłos,potrzebne zwyczajne ble ble . A moze to juz kampania wyborcza wójta.szans na wójtowanie już on chyba nie ma to może gdzies warszawka go pociąga.A i ....wójtowa przy okazji może gdzie poprowadziłaby "jakieś nowe konsorcjum" -nudzi się nieco kobiecina,jedynie troszkę przepycha się z konkurencją.
chyba masz rację,bo tak to wyglada jedynie na jakiś tani poklask i to bardzo mierny.Jeśli ktoś chce zrobic sobie drogę do kariery przy wałęsie to chyba szuka desperacko jakiegoś stołka, niech szuka,ale uniech uważa-A co to jest te Kobylany - wieś lana przez ...kobyłę? "koby-lane", "Kobyle lany"skąd pochodzi nazwa tego miejsca-a może tam zapadła decyzja o obaleniu owego muru? "oba -lany "napiszcie coś na ten temat -dlaczego tam ten mur przeniesiono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina Terespol - największe składowisko europejskiego gruzu!!! gmina Terespol - symbol naszego miejsca w UE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnie. Wieś polską z miastem polskim łączy to, że są położone w Polsce, a więc w równym stopniu mają prawo do polskiej tradycji i historii. Szkoda wam tego pomnika, szkoda wam tego że u was go nie postawili. A do tego, który pisał, że na wsi jedynie biją kobiety - chyba sam na wsi mieszkałeś i miałeś taką sytuację w rodzinie, ale to nie znaczy, że wszędzie tak jest. Ja jestem Warszawiakiem z pochodzenia, ale wolę mieszkać na wsi. Ludzie ze wsi nie gonią tak za karierą i pieniądzem jak ludzie z miasta, są o wiele bardziej rozwinięci duchowo, i generalnie, mieszkaniec tej samej wsi, jeśli trzeba, we wszystkim ci pomoże, w przeciwieństwie do ludzi z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż.czytając powyższe posty zawistnej,zazdrosnej i niedouczonej części naszego społeczeństwa,można by zacytować sławne przysłowie: "K U N D L E ujadają a karawana idzie dalej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...