Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koledzy z MZK tropią sprawców

Utworzony przez pasazer, 3 października 2008 r. o 11:43
Nie wiem jak było w tym przypadku, ale bialscy kierowcy kulturą jazdy nie grzeszą. Hamują i przyspieszają tak jakby wozili ziemniaki a nie ludzi. Nagminne jest też nieprzestrzeganie znaków stop na skrzyżowaniach, otwieranie drzwi zanim autobus się zatrzyma i ruszanie z otwartymi drzwiami. O POrąbanym rozkładzie jazdy i niedostosowaniu przystanków do nowych tras nie wsPOmnę. To wszystko sprawiło, że zostałem zmuszony przesiąść się z POwrotem do samochodu bo na bialskim mzk nie POwinno sie POlegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='pasazer' date='3.10.2008, 11:43' post='57087'] Nie wiem jak było w tym przypadku, ale bialscy kierowcy kulturą jazdy nie grzeszą. Hamują i przyspieszają tak jakby wozili ziemniaki a nie ludzi. Nagminne jest też nieprzestrzeganie znaków stop na skrzyżowaniach, otwieranie drzwi zanim autobus się zatrzyma i ruszanie z otwartymi drzwiami. O POrąbanym rozkładzie jazdy i niedostosowaniu przystanków do nowych tras nie wsPOmnę. To wszystko sprawiło, że zostałem zmuszony przesiąść się z POwrotem do samochodu bo na bialskim mzk nie POwinno sie POlegać. [/quotJ Nie porównuj "kultury jazdy" do pobicie człowieka, niezależnie jak kierowcy prowadzą autobusy nie powinno dojść do tego zdarzenia. A uważasz, że to ludzie z PO wymyślali rozkład jazdy ? W zeszłym roku to Urząd Miasta wydał ponad 100 tys zł na badania które miały ulepszyć komunikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takich wandali i bydło najlepiej jest wprowadzic monitoring wewnatrz pojazdów oraz przynajmniej na przystankach. Równiez w newralgicznych punktach miasta. Wówczs napewno nie byłoby takich ekscesów oraz zniszczeń a w globalnym rozrachunku byłaby to in w3estycja opłacalna. To bydło zyjące w naszym miescie należy wytepić. Popatrzmy na zniszczenia, ławki w grafiti, pobite szyby, powybijane witryny sklepów. Stanowczo należy powiedzieć dosć i podjąć odpowiednie działania. Panowie radni - do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasazer napisał:
Nie wiem jak było w tym przypadku, ale bialscy kierowcy kulturą jazdy nie grzeszą. Hamują i przyspieszają tak jakby wozili ziemniaki a nie ludzi. Nagminne jest też nieprzestrzeganie znaków stop na skrzyżowaniach, otwieranie drzwi zanim autobus się zatrzyma i ruszanie z otwartymi drzwiami. O POrąbanym rozkładzie jazdy i niedostosowaniu przystanków do nowych tras nie wsPOmnę. To wszystko sprawiło, że zostałem zmuszony przesiąść się z POwrotem do samochodu bo na bialskim mzk nie POwinno sie POlegać.[/quote] [quote]Nagminne jest też nieprzestrzeganie znaków stop na skrzyżowaniach[...] zostałem zmuszony przesiąść się z POwrotem do samochodu
Znaki stop na skrzyżowaniach? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć żadnego takiego znaku na skrzyżowaniu ulic przez które przejeżdżają autobusy... Bynajmniej nie są to autobusy linii A,D,F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...