Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendanci policji żegnają się ze stanowiskami

Utworzony przez kokos, 26 listopada 2009 r. o 08:38
A kiedy coś takiego w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Darku niesubordynowana młodzież tak robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/4 forumowiczów Dziennika Wschodniego śledzi wątek komendantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Niedługo doprowadzimy do tego, ze każdy Polak będzie siedział w wiezieniu - Janusz Palikot (PO) komentuje stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości, które wycofuje się z pomysłu Andrzeja Czumy (b. min. sprawiedliwości), który zakładał, że posiadacze niewielkiej ilości narkotyków mogliby uniknąć kary po wskazaniu swoich dilerów. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie...mosc_video.html Posłuchajcie zgadzam się z tym poglądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
- Niedługo doprowadzimy do tego, ze każdy Polak będzie siedział w wiezieniu - Janusz Palikot (PO) komentuje stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości, które wycofuje się z pomysłu Andrzeja Czumy (b. min. sprawiedliwości), który zakładał, że posiadacze niewielkiej ilości narkotyków mogliby uniknąć kary po wskazaniu swoich dilerów. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie...mosc_video.html Posłuchajcie zgadzam się z tym poglądem.
Palikot tu i tam , wszędzie dla mnie to żaden autorytet jak może być coś dobre co urodziło się z kłamstwa. Co do kary to po pierwsze nie każdy Polak to narkoman, po drugie łatwiej dopaść ćpuna niż dilera, którego skazanie wymaga zachodu, a stać go na adwokata, łatwiej dopaść narkomana niż takiego skorumpowanego polityka czy urzędnika i już jest lepsza statystyka.Łatwiej dopaść gościa na haju niż takiego wypasionego dilera bo wolniej ucieka. Po trzecie alkohol i papierosy zabijają może więcej ludzi , są legalne, niż narkotyki więc je dozwolić i obłożyć akcyzą, vatem to jeszcze państwo się wzbogaci i zmniejszy się tłok w więzieniu. Można pójść jeszcze dalej i sprzedawać alkohole i papierosy bez tych akcyz i vatów to zmniejszy się bieda, bo ludziska piją te co są biedne i perspektyw nie widzą. Swoją drogą to mimo poparcia w sondażach (dobry PR widać) to gorszego wśród innych złych rządów chyba nie było.
Ostatnio edytowany 26 listopada 2009 r. o 22:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze pozdrawiam "byłego" i wszystkich byłych, chociaż trafiłeś jak kulą w płot i to dwukrotnie. Ale masz prawo do własnego zdania. Poświeciłem temu mundurowi 30 lat. Nie wstydzę się tego i nie żałuję. Zaczynałem jako szeregowiec i dobrze wiem co to znaczy wdeptywać nogi w bruk, bo pierwszy samochód dostałem po 2 latach. Ale wtedy wiedziałem jak o niego dbać. Popatrz na dziesiejsze to zrozumiesz. Bywały też sytuacje, gdy mój powrót do domu wisiał na włosie bo ktoś chciał mnie pokroić nożem, a inny przewieźć na masce. Przeszedłem wiele i nie raz miałem już dość. Zagrożeniom tej służby należy oddać należny honor i należycie opłacić, o czym chyba już dawno zapomniano. Po tylu latach i z ich perspektywy stać mnie jednak na powiedzenie swojej prawdy, która w tym środowisku nigdy nie była lubiana. Dzisiejsi młodzi policjanci (a przynajmniej ich większość) nijak się mają do tych sprzed 20 i więcej lat. Kiedy my zaczynaliśmy postępowanie, czynności prowadziliśmy aż do osiągnięcia sukcesu, nie patrząc na godziny. Cóż z tego, że zaczęło się o 2.00 w nocy bo wyrwano cię z łóżka w czasie domowego dyżuru, służbę skończyłeś o 22.00 a o 6.00 miałeś planowo zacząć ją od nowa. Kończyło się o 5.00 i nikt się nie burzył. A przecież mogliśmy po godzinie napisać to co dziś jest tak modne - "w bliżej nieustalonych okolicznościach" i wrócić do domu. Kierowała nami zwyczajna ludzka uczciwość i trochę powołania, którego tak mi dzisiaj brakuje w policyjnych szeregach. To fakt, że czasy się zmieniają i ludzie, że stałem się w końcu dinozaurem, który powoli przestawał pasować do nowych realiów. Dlatego odszedłem i tego też się nie wstydzę. A że przykro mi czytać takie rzeczy i patrzeć na to co pozostało to fakt którego nie zmienisz. Chciałbym znów zobaczyć takich policjantów i ludzi którzy potrafią to docenić. Ale cóż, jaka płaca taka praca, a kto tego nie rozumie musi odejść bo szarpać się nie warto i Biała tego doświadczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były napisał:
Przykro to mi to czytać albo jesteś komendantem albo nigdy nie miałeś do czynienia z pracą w policji, piszesz totalne bzdury, 8 godzin to może ty spędzasz na oglądaniu dziewczyn i załatwianiu swoich spraw. Policjant wychodząc do służby nigdy nie wie czy wróci do domu, a wykonywana praca nie należy do dobrze płatnej lecz niebezpiecznej. Więc jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj w taki sposób na forum, bo to nic innego tylko propaganda z Twojej strony. Kto tego nie doświadczył na własnej skórze to nie wie i niech się nie wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest napisana na samym początku, nie trzeba być komendnatem by widzieć co robią policjanci w czasie służby na pierwszym miejscu stawiaja sprawy prywatne, A Ci młodzi toż to nieuki po studiach, same dyslektyki czy co, Ni to przecinka nie wiedzą gdzie postawić ni to kiedy pisze się z dużej litery o ortografii nie wspominając a wymagania płacowe mają, że ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do młodzieży to część masz rację ale patrz też na Siebie i twoją interpunkcję. Popracuj kilka lat w Policji to będziesz mógł/ła się wypowiadać chyba, że piszesz z Prostej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawda jest napisana na samym początku, nie trzeba być komendnatem by widzieć co robią policjanci w czasie służby na pierwszym miejscu stawiaja sprawy prywatne, A Ci młodzi toż to nieuki po studiach, same dyslektyki czy co, Ni to przecinka nie wiedzą gdzie postawić ni to kiedy pisze się z dużej litery o ortografii nie wspominając a wymagania płacowe mają, że ho ho
Prawda jest napisana na samym początku, nie trzeba być komendantem, by wiedzieć co robią policjanci w czasie służby. Na pierwszym miejscu stawiają sprawy prywatne. Ci młodzi to nieuki/ możne być bialskie toż to/ po studiach, sami dyslektycy czy co? Przecinek nie wiedzą gdzie postawić, kiedy się pisze z dużej litery o ortografii nie wspominając a wymagania płacowe mają, że ho, ho. Uwielbiam wszystkich uczących innych pisać. Szkoda tylko, że uczył Marcin Marcina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na Dyrektora WORD w B...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto mamy sposobność zapoznać się z tym co policjanci sądzą o sobie. Jaka to ciężka, niewdzięczna, nisko płatna praca, jedną stronę medalu znamy, a druga strona ? Czy mam to kontynuować , czy tylko poprzestać na tym że w Europie Policja Polska jest jedną z najgorszych i proszę nie mówić że brak środków. Ja sam mam tylko złe wspomnienia z kontaktów i nie jestem przestępcą.
Ostatnio edytowany 27 listopada 2009 r. o 21:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Tak oto mamy sposobność zapoznać się z tym co policjanci sądzą o sobie. Jaka to ciężka, niewdzięczna, nisko płatna praca, jedną stronę medalu znamy, a druga strona ? Czy mam to kontynuować , czy tylko poprzestać na tym że w Europie Policja Polska jest jedną z najgorszych i proszę nie mówić że brak środków. Ja sam mam tylko złe wspomnienia z kontaktów i nie jestem przestępcą.
Ja sam mam tylko złe wspomnienia z kontaktów i nie jestem przestępcą. To napisz kim jesteś bo ja mam 46 lat nigdy nie miałem do czynienia z policją i wcale się tego nie wstydzę mówiąc , że Polska Policja jest jedną z najlepszych. Mam sąsiada, który psioczył na policjantów bo dostał parę mandatów, ale jak mu mieszkanie złodzieje okradli to szybko zadzwonił po tych na , których psioczył i odziwo ci policjanci pracowali przy tym solidnie bo jak się później okazało to i złodzieji zatrzymali i odzyskali skradzione rzeczy. Trzeba żyć w zgodzie z prawem ,a policja nic nikomu nie zrobi. Dlatego szanuję ich ciężką pracę i pozdrawiam wszystkich co inaczej myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okienny obserwator napisał:
Ja sam mam tylko złe wspomnienia z kontaktów i nie jestem przestępcą. To napisz kim jesteś bo ja mam 46 lat nigdy nie miałem do czynienia z policją i wcale się tego nie wstydzę mówiąc , że Polska Policja jest jedną z najlepszych. Mam sąsiada, który psioczył na policjantów bo dostał parę mandatów, ale jak mu mieszkanie złodzieje okradli to szybko zadzwonił po tych na , których psioczył i odziwo ci policjanci pracowali przy tym solidnie bo jak się później okazało to i złodzieji zatrzymali i odzyskali skradzione rzeczy. Trzeba żyć w zgodzie z prawem ,a policja nic nikomu nie zrobi. Dlatego szanuję ich ciężką pracę i pozdrawiam wszystkich co inaczej myślą.
Ja podtrzymuję swoją opinię, w takim razie któryś z nas się myli, może inni się wypowiedzą. Ciężka praca - każdy z nas, zwykłych ludzi, ciężko pracuje i czy ktoś nas za to szanuje i dziękuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ja podtrzymuję swoją opinię, w takim razie któryś z nas się myli, może inni się wypowiedzą. Ciężka praca - każdy z nas, zwykłych ludzi, ciężko pracuje i czy ktoś nas za to szanuje i dziękuje ?
Szanuj sam siebie a wtedy bedziesz szanowany przez innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Kaśki, równa baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie nadmiar ambicji i chęć błyśnięcia wynikami za wszelką cenę doprowadza paradoksalnie do wyników tych pogorszenia jeśli nie od razu to w niedługiej przyszłości dawno twierdzę że chorzy z ambicji i chęci kariery ludzie powinni być co najmniej izolowani nie mówiąc już o piastowaniu ważnych funkcji, sam będąc od ponad 40 lat mieszkańcem miasta widzę od jakiegoś czasu nastawienie stróżów prawa wyłącznie na mandaty patroli pieszych w mieście nie uświadczysz strach jest przejść nieoświetlonymi uliczkami nawet w centrum miasta nie narażając się małoletnim bandziorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawlak. Może Pana wpisy nie byłyby tak irytujące, gdyby nie pisał ich Pan pochyłą czcionką. Zrob coś Pan z tym, bo są słabo czytelne, źle się czyta pochyły tekst. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...