Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOMIKS O NSZ w TEMPLUM 9!

Utworzony przez wydawca, 16 listopada 2009 r. o 15:32
por. RURA napisał:
Kto był na porannych manewrach w okolicach kplicy zamkowej (tej polewanej przez obczymurkow) pokrzepiony karnoscia naszych zastępów niech wyczekuje na godzinie "W"! Na dniach bedzie desant trzech dywersantow bolszewickich w okolicy Porosiuk. Info pewne od naszego czlowieka z magistratu (ten co przed swietami Bozego narodzenia wracal zawsze wstawiony). Naszym zadaniem jest ich zlapac i pociagnac "za jezyk". Gotowych na Akcje Specjalna NSZ na 13 grudnia zapisuje w kajecie. Proponuje zorganizowac pikiete przed domem ostatniego archiwisty PZPR w Bialej. Niech gnoj odda to czego nie zdal archiwum w Radzyniu! Hough.... Smierc Zdrajcom Ojczyzny!du
Por. Ruro teren Porosiuk mam dokładnie rozpoznany łącznie z okolicą Helenowa, Jaźwin, proszę o powierzenie mi dowodzenia oddziałem. Co się tyczy naszego człowieka z Magistratu to on codziennie wraca wstawiony i żona go rzuciła mówiąc "spieprzaj dziadu", także proszę o potwierdzenie informacji z innego źródła. Deklaruję, że już ja ich za ten język pociągnę, a nawet im rozwiążę. Archiwistę też trzeba pociągnąć to nie tylko nam wszystko ujawni to nawet nam wyśpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Por. Ruro teren Porosiuk mam dokładnie rozpoznany łącznie z okolicą Helenowa, Jaźwin, proszę o powierzenie mi dowodzenia oddziałem. Co się tyczy naszego człowieka z Magistratu to on codziennie wraca wstawiony i żona go rzuciła mówiąc "spieprzaj dziadu", także proszę o potwierdzenie informacji z innego źródła. Deklaruję, że już ja ich za ten język pociągnę, a nawet im rozwiążę. Archiwistę też trzeba pociągnąć to nie tylko nam wszystko ujawni to nawet nam wyśpiewa
Pawlak ja jestem za Twoim dowództwem na tym terenie, mam melinę w okolicach Jaźwin, tak więc spokojnie udostępnię Ci namiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Pawlak ja jestem za Twoim dowództwem na tym terenie, mam melinę w okolicach Jaźwin, tak więc spokojnie udostępnię Ci namiary!
Gamoń czytasz ? Czy tylko piszesz co ci ślina na język przyniesie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Gamoń czytasz ? Czy tylko piszesz co ci ślina na język przyniesie ?
Jako jedyny dowódca BOŻ-u który przebywa na wolności, wydaje rozkaz ignorowania Wariata! II odział BOŻ-u, XI departament stwierdził w wyniku prowadzonego śledztwa że niejaki wariat to zagorzały bolszewik i zdrajca narodu. Należy bezwzględnie dążyć do usunięcia tego czerwonego prowokatora z naszej działalności na forum! Duży jeśli możesz to potwierdź mój rozkaz jak najszybciej aby była całkowita wiarygodność. Już przesłałem Ci raport na temat wariata grypsem co celi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Gamoń
Pisze się gamon, analfabeto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Pisze się gamon, analfabeto!
no dobrze to niech ci bedzie jak już tak sie piszesz Gamon Analfabeto . Analfabeto to imie czy nazwisko ładne takie włoskie i sę pisze bez przcinka , razem
Ostatnio edytowany 25 listopada 2009 r. o 00:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ostatniej chwili: moj nowy informator z magistratu uprzedził mnie, ze ONI zdecydowli sie zamiast "bolszewikow" na puszczenie "bandy pozorowanej" w teren pod szyldem NSZ. To niecna proba prowokacji jak 1946. Mowili wtedy ze utluklismy prawie 200 ukraincow. Podobno ten ich herszt pisze sie "EMPI" (kiedys taki pisywal w rezimowej prasie w Bialej Podlaskiej). Stad musimy wzmoc czujnosc i w ciagu 48 godzin unieszkodliwic prowokotatorow. Jeden z nich chodzi w niemieckim mundurze i ma reczny garant w kieszeni. Mowi ze Niemce mieli racje ze bili naszych w 1944, a o wkroczeniu Sowietow mowi ze to bylo "wyzwolenie". Czyzby za tym stał Cadyk z "Krzywej"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Jako jedyny dowódca BOŻ-u który przebywa na wolności, wydaje rozkaz ignorowania Wariata! II odział BOŻ-u, XI departament stwierdził w wyniku prowadzonego śledztwa że niejaki wariat to zagorzały bolszewik i zdrajca narodu. Należy bezwzględnie dążyć do usunięcia tego czerwonego prowokatora z naszej działalności na forum! Duży jeśli możesz to potwierdź mój rozkaz jak najszybciej aby była całkowita wiarygodność. Już przesłałem Ci raport na temat wariata grypsem co celi!
Spoko Gamon ! Jako jedyny dowódca BOŻ, który NIE przebywa na placu wolności lecz ma na Prostej włości i sie strasznie z tego powodo złosci tak ze czasami dostaje mdłosci, potwierdzam niniejszym twój rozkaz w kwestii tego bolszewickiego Wariata zwłaszcza kiedy przeczytałem twój o nim raport. Od początku czułem że to wariat ale nie pomyślałem że czerwony. I pomyśleć że taka bolszewicka menda przez tyle lat chodziła obwieszona orderami, składała kwiaty pod każdym możliwym pomnikiem ! Gamon, a róbcie z nim co chcecie ! Mozecie np. podeslać mi go do celi. Już ja wiem co z nim zrobię ! Ty Wariat też chyba wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Spoko Gamon ! Jako jedyny dowódca BOŻ, który NIE przebywa na placu wolności lecz ma na Prostej włości i sie strasznie z tego powodo złosci tak ze czasami dostaje mdłosci, potwierdzam niniejszym twój rozkaz w kwestii tego bolszewickiego Wariata zwłaszcza kiedy przeczytałem twój o nim raport. Od początku czułem że to wariat ale nie pomyślałem że czerwony. I pomyśleć że taka bolszewicka menda przez tyle lat chodziła obwieszona orderami, składała kwiaty pod każdym możliwym pomnikiem ! Gamon, a róbcie z nim co chcecie ! Mozecie np. podeslać mi go do celi. Już ja wiem co z nim zrobię ! Ty Wariat też chyba wiesz ?
Bolszewwicki mnie nazwać bolszewickim wariatem ty jesteś Duży ale prowykator . Ludzie trzymajcie mnie bo zwariuje .Ja nic bardziej nienawidzę jak komuny, na słowo to dostaje wysypki , ja nawet nosze majtki z sierpem i młotem a w(NA) du... ie mam gwiaZDĘ i to jest komunistyczny szpieg no nie strzymam. Ja myśle że Gamon Analfabeto sypnął i nas szcuje i to jest szpieg , czemu jest na wolności? Duży ty rusz kiepełe i pomyśl. Order mam jeden za zasługi dal naszych najlepszych sojuszników. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b9/EK_1class.png/120px-EK_1class.png to już koniec naszej przyjaźni Cyba mi odbiło co ja wypisuje ja to wszystko mam gdzieś.
Ostatnio edytowany 25 listopada 2009 r. o 13:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat ! Przepraszam, nie wiedziałem ! Ran twoich nie godnym całować, a nie mowiąc już o tym miejscu gdzie masz wytatuowaną Gwiazdę. No i co ty Gamon mi jakieś fałszywe raporty ślesz ? Przecież na pierwszy rzut oka widać że, owszem ,może to jest wariat ale NASZ wariat ! O mały włos byśmy bohatera narodowego, co sam jeden własną du... przepraszam...piersią , Naszą Wysokość od kul wroga zasłonił kiedyśmy wracali na Łojczyzny łono ! Wariat wybacz ! A ty Gamon na drugi raz uważaj co piszesz ! Widzisz tera jak łatwo człowieka uczciwego skrzywdzić ? Widzisz ? Wariat a ilu ty Żydów uratowałeś że spytam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wydawca' date='17.11.2009, 10:01:50' post='194264'] to jawna prowokacja... zawisniesz prowokatorze na bramie wjazdowej w Parku:) Obiektywnie rzecz ujmując ( straszenie, że kogoś powiesisz) , wygląda to na groźbę bezprawną, która ścigana jest z art. 190 kk. Wypisując różne rzeczy na forum licz się ze słowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz ujmując ( straszenie, że kogoś powiesisz) , wygląda to na groźbę bezprawną, która ścigana jest z art. 190 kk. Wypisując różne rzeczy na forum licz się ze słowami. Tylko kogo tu się straszy? Wszyscy tu występują pod fikcyjnymi nickami! Chyba nie można ukarać, za zastraszenie kogoś kogo się nie zna i nie ma się pojęcia jak się nazywa!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz ujmując ( straszenie, że kogoś powiesisz) , wygląda to na groźbę bezprawną, która ścigana jest z art. 190 kk. Wypisując różne rzeczy na forum licz się ze słowami. art. 190 § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Przepis dość dwuznaczny, a admin występuje zwykle jako użytkownik zalogowany, a nie anonimowy wpis jako gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Obiektywnie rzecz ujmując ( straszenie, że kogoś powiesisz) , wygląda to na groźbę bezprawną, która ścigana jest z art. 190 kk. Wypisując różne rzeczy na forum licz się ze słowami. Tylko kogo tu się straszy? Wszyscy tu występują pod fikcyjnymi nickami! Chyba nie można ukarać, za zastraszenie kogoś kogo się nie zna i nie ma się pojęcia jak się nazywa!?
Wydawca Templum, chyba nie jest anonimowy ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wydawca Templum, chyba nie jest anonimowy ?.
Jeśli wiadomo że o niego chodzi na pewno, to racja nie jest anonimowy, tylko czy na pewno? I gdzie ten wydawca templum jest straszony że zostanie powieszony na bramie w parku? Chyba powinieneś wrócić to szkoły uczyć się czytać ze zrozumieniem! Ktoś występujący pod anonimowym nickiem straszył drugiego występującego pod anonimowym nickiem, że zostanie powieszony na bramie! Dureń by się tylko przeją i poleciał do sądu! W tym kraju ludzie łatwo wpadają w paranoje! Wejdź na fora w Anglii czy Francji i poczytaj co tam wypisuję dopiero byście się zdziwili i jakoś nikt tam nikogo nie straszy sądami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Wariat ! Przepraszam, nie wiedziałem ! Ran twoich nie godnym całować, a nie mowiąc już o tym miejscu gdzie masz wytatuowaną Gwiazdę. No i co ty Gamon mi jakieś fałszywe raporty ślesz ? Przecież na pierwszy rzut oka widać że, owszem ,może to jest wariat ale NASZ wariat ! O mały włos byśmy bohatera narodowego, co sam jeden własną du... przepraszam...piersią , Naszą Wysokość od kul wroga zasłonił kiedyśmy wracali na Łojczyzny łono ! Wariat wybacz ! A ty Gamon na drugi raz uważaj co piszesz ! Widzisz tera jak łatwo człowieka uczciwego skrzywdzić ? Widzisz ? Wariat a ilu ty Żydów uratowałeś że spytam ?
Duży ty zawsze dasz się pierwszym lepszemu w du...e zrobić! Czy ja kiedyś kogoś oskarżałem bez dowodów, czy wydawałem wyroki bez pewności co do winny?? Nie! Nie powiedziałbym nic przeciw wariatowi gdyby nie dowody. Ja mam jego foty i dokumenty! Wariat już w 1934 przeszedł kurs NKWD Smoleńsku i był zarejestrowany jako agent! Był tak skuteczny że ominęła go nawet wielka czystka! A to że nosi gacie, to pamiętaj że gacie zawsze można zmienić! A tu fota na poparcie moich słów: Wariat w 1947 przed PUBP w Ostrowie http://niewiarowicz.republika.pl/major.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Achtung! Dwa trupy leza na Zamkowej w petami kielbasy w gebach... tak koncza zlodzieje! Przed egzekucja sypneli reszte szajki z Wolki Plebanskiej. OD wiosny 1944 byli postrachem ludnosci kmiecej osiadlej przy szosie lubelskiej. AKCJA SPECJALNA NSZ NIE RZUCA SŁOW NA WIATR! AKCJA "KOSTUCHA" w toku... Por. "RURA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wydawca Templum, chyba nie jest anonimowy ?.
A skąd wiesz że ten ktoś piszący tu jako "Wydawca" rzeczywiście jest Wydawcą Templum ? A jeśli nawet jest, to kogo tak naprawdę , imiennie, konkretnie straszy ? No ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napisał:
A skąd wiesz że ten ktoś piszący tu jako "Wydawca" rzeczywiście jest Wydawcą Templum ? A jeśli nawet jest, to kogo tak naprawdę , imiennie, konkretnie straszy ? No ?
TEMAT OBUMARŁ? W koncu ktory z nabijaczy internetowych komiks przeczytał? lapki w góre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
por. RURA napisał:
TEMAT OBUMARŁ? W koncu ktory z nabijaczy internetowych komiks przeczytał? lapki w góre...
Rura ! posłuchaj co ja ci powiem : ty porzuć wszelką nadzieję że ja kupię ten żałosny komiks ! Nigdy ! Poczekam parę miesięcy aż będzie wyprzedaż za złotówkę. U nas w pierdlu lubimy komiksy o gołych babach. Masz takie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...