Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt w "Spomleku". Są pierwsze zwolnienia i dymisje

Utworzony przez 3t, 4 sierpnia 2008 r. o 07:31
na glowe im leją, a oni, ze deszcz pada - zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Skomra , na Boga ! Przecież ja wręcz wykrzyczałem , co myślę na temat Pani Dośpiał juz kilka lat temu . Na świetlicy , w obecności Pana , Jej i wielu Kierowników . I nie były to sugestie , tylko mocne słowa . Pani Dośpiał aż sie popłakała . Chociaż sądzę , że raczej ze złości niż żalu. Potem rozmawialiśmy w cztery oczy . Starałem sie Panu wytłumaczyć , że to zła kobieta i kompromituje Pana . Efekt był odwrotny , to ja stałem się dla Pana złym człowiekiem . Edward Bajko
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2008 r. o 14:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim miasteczku jak Radzyń praca jest dla ludzi najwyższą wartością, więc łatwo ludzi zastraszyć ubeckimi metodami. Patrząc na wątek o sytuacji w mleczarni Spomlek widać, że ludzie dojrzeli do jawnego wystąpienia w obronie swoich praw. I oby im się udało dokonać tych zmian, bo firma ma wciąż szansę na miejsce w czołówce, chociaż konkurencja w ostatnich latach nie spała. Życzę wszystkim pracownikom, żeby prezes Bajko, człowiek uczciwy i przyzwoity objął władzę w Spomleku. To bodaj ostatnia szansa ratunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S. kłamie, jak zwykle. "Przyboczni" się boją i kłamią, jak zwykle.Sprawa pewnie szybko ucichnie, jak zwykle."Niegrzeczni" zostaną po "cichutku" usunięci, jak zwykle.I znowu będzie w firmie, jak w bajce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
S. kłamie, jak zwykle. "Przyboczni" się boją i kłamią, jak zwykle.Sprawa pewnie szybko ucichnie, jak zwykle."Niegrzeczni" zostaną po "cichutku" usunięci, jak zwykle.I znowu będzie w firmie, jak w bajce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Skomra do muzeum socrealizmu w Kozłówce,jest wolne miejsce obok Bieruta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wegług mojej wieloletniej pracy to donosicielstwo było zawsze najbardziej cenione przez Naczelnego i DJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pani Krysia nadal wierzy w swojego idola i uważa klientów pomocy społecznej za degeneratów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze wszytskich o przejscie do forum na którym to wszysko sie zaczeło !!!! bardzo prosze zalerzy nam na pokazaniu ile nas jest nie rozdrabiniajmy sie na male fora!! tylko duzy głos bedzie widoczny i zadziała jak trzeba bardzo o to proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga prosze wszytskich o przejscie do forum na którym to wszysko sie zaczeło !!!! bardzo prosze zalerzy nam na pokazaniu ile nas jest nie rozdrabiniajmy sie na male fora!! tylko duzy głos bedzie widoczny i zadziała jak trzeba bardzo o to proszę uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaguwaga uwaga uwaga a uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2008 r. o 14:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze wszytskich o przejscie do forum na którym to wszysko sie zaczeło !!!! bardzo prosze zalerzy nam na pokazaniu ile nas jest nie rozdrabiniajmy sie na male fora!! tylko duzy głos bedzie widoczny i zadziała jak trzeba bardzo o to proszę
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2008 r. o 14:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
S. kłamie, jak zwykle. "Przyboczni" się boją i kłamią, jak zwykle.Sprawa pewnie szybko ucichnie, jak zwykle."Niegrzeczni" zostaną po "cichutku" usunięci, jak zwykle.I znowu będzie w firmie, jak w bajce.
"pRZYBOCZNI"....Chlebek,Żurek i inni.....gorsi jeszcze od mściwego Skomry.donosiciele i kapusie.Pan Bajko to jeden z normalnych ludzi,którzy w tym syfie pracują....ale widocznie i jego cierpliwość została wyczerpana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward Bajko napisał:
Panie Prezesie Skomra , na Boga ! Przecież ja wręcz wykrzyczałem , co myślę na temat Pani Dośpiał juz kilka lat temu . Na świetlicy , w obecności Pana , Jej i wielu Kierowników . I nie były to sugestie , tylko mocne słowa . Pani Dośpiał aż sie popłakała . Chociaż sądzę , że raczej ze złości niż żalu. Potem rozmawialiśmy w cztery oczy . Starałem sie Panu wytłumaczyć , że to zła kobieta i kompromituje Pana . Efekt był odwrotny , to ja stałem się dla Pana złym człowiekiem . Edward Bajko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czegóż można spodziewać się po tak "zacnym "panu ,zawsze taki był !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez pana naszego jedynego Boga w sercach i bes wyksztalcenia zadnego PO poskladalo na stanowiska chamuw i bydlakow przeroznej masci i koloru. A teraz na uczciwych i prawdziwych polakach pomscic sie chca, bo ludzi w Boga wierza i bogu oddaja sie bezgranicznie. Te chamy zamiast siac milosc i wyrozumienie dla narodu, to tylko zwalniaja i zwalniaja. Milosierdzia nie pokazuja wcale i w sercach zatwardziala zawisc i msciwosc. To wlasnie macie za odzucenie milosci i narodowej sprawiedliwosci co to PiS chcial nam wystkim dac jak na tacy. a wy glosowli na niewyksztalconych i nieumnych i chamow. Inteligenci jak zawsze zdradzom nasze interesy i pogardzom ludzmi mondrymi i chcacymi cos dobrego dla socjalnej i narodowej sprawiedliwosci poczynic. Ale taka inteligencja, co to nie ma zadnego podejscia do czlowieka, bo nie ma wyksztalcenia zadnego nam nie jest ani troche potrzebna. Po mordach ich walic trzeba i pokazac jak sie z nimi dobrze robi. i zabrac wszystkie pieniondze co to na uczciwych zrabowali i oddac ludowi bozemu co to bedzie wiedzial co z pieniadzem poczynic i gdzie go dac. Zabrac im wszystko i niech panstwo da dobrym, uczcuiwym i wybitnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz. napisał:
Bez pana naszego jedynego Boga w sercach i bes wyksztalcenia zadnego PO poskladalo na stanowiska chamuw i bydlakow przeroznej masci i koloru. A teraz na uczciwych i prawdziwych polakach pomscic sie chca, bo ludzi w Boga wierza i bogu oddaja sie bezgranicznie. Te chamy zamiast siac milosc i wyrozumienie dla narodu, to tylko zwalniaja i zwalniaja. Milosierdzia nie pokazuja wcale i w sercach zatwardziala zawisc i msciwosc. To wlasnie macie za odzucenie milosci i narodowej sprawiedliwosci co to PiS chcial nam wystkim dac jak na tacy. a wy glosowli na niewyksztalconych i nieumnych i chamow. Inteligenci jak zawsze zdradzom nasze interesy i pogardzom ludzmi mondrymi i chcacymi cos dobrego dla socjalnej i narodowej sprawiedliwosci poczynic. Ale taka inteligencja, co to nie ma zadnego podejscia do czlowieka, bo nie ma wyksztalcenia zadnego nam nie jest ani troche potrzebna. Po mordach ich walic trzeba i pokazac jak sie z nimi dobrze robi. i zabrac wszystkie pieniondze co to na uczciwych zrabowali i oddac ludowi bozemu co to bedzie wiedzial co z pieniadzem poczynic i gdzie go dac. Zabrac im wszystko i niech panstwo da dobrym, uczcuiwym i wybitnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ci idzie nawiedzony człecze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward Bajko napisał:
Panie Prezesie Skomra , na Boga ! Przecież ja wręcz wykrzyczałem , co myślę na temat Pani Dośpiał juz kilka lat temu . Na świetlicy , w obecności Pana , Jej i wielu Kierowników . I nie były to sugestie , tylko mocne słowa . Pani Dośpiał aż sie popłakała . Chociaż sądzę , że raczej ze złości niż żalu. Potem rozmawialiśmy w cztery oczy . Starałem sie Panu wytłumaczyć , że to zła kobieta i kompromituje Pana . Efekt był odwrotny , to ja stałem się dla Pana złym człowiekiem . Edward Bajko
Pewnie pan S nie pamieta również o tym jak prosił pana Bielaka, by nie zakładał sprawy w sądzie o zniesławienie jego żony przez panią JD gdy obydwoje zrezygnowali z pracy w tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten czlowiek jest chory uposledzony??? tak obrzydliwie broni tej kobiety wszyscy wiedza w firmie jaka to kobieta i jak traktuje ludzi jaki beszczelny klamca!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skomra ma wiele na sumieniu a pani Dośpiał jeszcze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...