Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na dyrektora BCK wygrała Małgorzata Kadłubowska

Utworzony przez squteczność czerwonych, 30 grudnia 2011 r. o 21:22
Nie przypominam sobie znajomości z Wariatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:? napisał:
Nie przypominam sobie znajomości z Wariatem.
Twoja siostra mnie za to dobrze zna i sobie chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dotarły do mnie takie informacje.Z ucha nie żyję,ale moje sokole oko wypatrzyło by coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Nie dotarły do mnie takie informacje.Z ucha nie żyję,ale moje sokole oko wypatrzyło by coś...
http://4.bp.blogspot.com/-OtuhLT_em8Q/TiRJJbrixHI/AAAAAAAAHh8/RbdSUv5WrG0/s320/felipe_massa_glasses.jpg to dlatego że ostro widzisz ale od 100 m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OHYDNE bryle mogą pogorszyć pole widzenia.zbędne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za panią dyrektor będzie długo ciągnęło się odium udziału w lipnym konkursie. Sitwa to nie jest dobry sposób kierowania miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to synowa Kadłubowskiego z Biaweny .Pan Cz A wtedy w kaplicy na Orzechowej tak pięknie mówił ,że pogoni komuchów PZPR i pogonił do urzędów ,za biurka nie tylko komuchów ale ich potomków. Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mad napisał:
Czy to synowa Kadłubowskiego z Biaweny .Pan Cz A wtedy w kaplicy na Orzechowej tak pięknie mówił ,że pogoni komuchów PZPR i pogonił do urzędów ,za biurka nie tylko komuchów ale ich potomków. Dziękujemy
Zrobił to tak skutecznie . Czym różni się mafia od sitwy ?. Co to za rozwiązanie ustrojowe "sitwa", jakie ustawy regulują jej funkcjonowanie ?. Mieszkańcy powinni wiedzieć w jakim mieście mieszkają, ktoś tu nadużył ich zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierunek Pedagogika Kulturalno - Oświatowa, który Pani dyrektor studiowała X lat temu nijak się ma do realiów dzisiejszej kultury. Oczekiwania odbiorców bardzo się zmieniły. Wyrosły nowe pokolenia, które nauczyć trzeba czym jest kultura i obudzić w nich tożsamość kulturową. To zadanie powinny realizować ośrodki kultury. Organizowanie coraz większej ilości komercyjnych imprez masowych o charakterze rozrywkowym nie wpłynie pozytywnie na nasze społeczeństwo. Tego typu imprezy są tylko i wyłącznie okazją do negatywnych zachowań społeczeństwa. Nasze miasto niestety promuje przede wszystkim imprezy tego typu. Może dlatego, że jednostki rządzące miastem i kulturą w nie są świadome i nie znają podstawowych zagadnień z zakresu kultury? Jako osoba znająca kulturę zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej uważam, że stworzenie BCK było fatalnym pomysłem. Proszę zwrócić uwagę na to co stało się z kulturą w Siedlcach po tym jak połączono ośrodki kultury w tym mieście... tam jednak jest uczelnia, która "trzyma poziom" i poprzez działania studentów reanimuje kulturę. Trzymam kciuki za bialską kulturę... Mam nadzieję, że nowa Pani dyrektor nie wykorzysta swojej władzy i nie usadzi na stołkach "swoich" ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...