Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrolerzy kwestionują przetarg na szerokopasmowy Internet

Utworzony przez kolo z bloku, 12 lipca 2013 r. o 06:53
To w Parczewie można zrezygnować z np. neostrady i mieć internet za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja rozumiem  że jest już zrealizowana. Gdzie mogę znaleźć listę hot-spotów? Czy ta inwestycja za 12 mln PLN powstała tylko dla urzędników? Ja, zwykły obywatel chcę skorzystać z punktu dostępu do internetu i nie wiem w jakich miejscach mogę to uczynić, a jakiś urzędnik wykazuję się znajomością ustawy PZP. Panie kontrolujący i panie starosto podajcie informację gdzie ludzi mogą z tego korzystać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kolo z bloku żebyś sie nie zdziwił;d internet został udostepniony jednostkom publicznym a wiec urzedoam, świetlicom, placówkom oświaty aaa mieszkańcom udostepniono HotSpoty gdzie zasięg jest od 500m a prędkość też nie jest zawrotna;d ale i tak jest ok. często korzystam z tego rozwiazania w telefonie ale z DSL w domu nie mam zamiaru rezygnować  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"......i czasopisma" wersja lokalna :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli wychodzi szydło z worka ! To tak jest jak na poczatku oszukuje się społeczeństwo, iż taką  chwalebną inwestycję wprowadza się na teren powiatu parczewskiego i buduje się zauwanie w środowisku, że szybki internet ma być też dla kudności,. Okazuje się teraz ta inwestycja jedną wielką farsa urzędniczą. Oczywiście jest szybki internet ale dla biurokracji nie dla gawiedzi. Malo tego wygląda na małe zamieszanie okołoprzetagowe które może skutkować olbrzymią karą z kieszeni nas podatników. Już rozsądniej było wydac te miliony zł. na drogi powiatowe, to przynajmniej wszyscy by skozystali. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku...tak sie przynajmniej wydaje....jesli potrafisz poslugiwac sie internetem, w stopniu przynajmniej przedszkolaka...to spokojnie, bez zadnych problemow powinienes odnalezc taka liste...mi to zajelo 5 sekund...stawiasz sie do pojedynku? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedz mi kiedy dostales cos za darmo ( o dobrej jakosci, sporej wartosci) to ja ci powiem, kiedy dostaniesz taki darmowy internet do domu.....tylko po co komu by byly wtedy wszytskie firmy udostepniajace platny internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego jeszcze będą wielkie jaja i może parę osób "odpowiedzialnych" za ten internet pójdzie siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...