Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kostry: Zderzenie ścigacza z samochodem

Utworzony przez gość, 10 lipca 2012 r. o 16:09
No hejterzy gdzie jesteście, dwie godziny minęły a tu jeszcze ani jednej wypowiedzi że jakby nie jechał 300 na godzinę to by zobaczył wymuszającego i wyhamował, gdzie wasza nagonka na jednoślady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tłumaczył się "panie władzo ja każdego dnia o tej porze tędy jadę, to każdy o tym wie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam te drogi. Od Radzynia Podl. jest kilkukilometrowy odcinek prostej. A jadąc od strony Komarówki Podl. czy od strony Parczewa są znaki Stop. Nie wierzę że motocyklista jechał przepisowe 90 km/h, a gdyby nawet trochę ponad 100 to widząc że ktoś mu wyjeżdża na pewno ostro by hamował (motocykl ma krótszą drogę hamowania niż samochód) i przy prędkości np. 50 km/h na pewno by się mocno poobijał. To nie jest krytyka kogokolwiek, ale może Koledzy motocykliści by się wypowiedzieli. Tylko proszę o merytorykę. A nie o chamstwo w wypowiedziach. Do czasu zakończenia tej sprawy-to będą nasze gdybania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga hamowania motocykla jest dłuższa niż auta - weź pod uwagę powierzchnię kontaktu opony z nawierzchnią a nie tylko masę. Hamując gwałtownie, blokujesz koła co doprowadza to utraty przyczepności i wywrotki. Jadąc motocyklem, nie ma ani pasów, ani blachy dookoła. Cała energia idzie na Ciebie i klilka plastików. Nawet przy 50km/h jest ryzyko poważnych obrażeń. Większość wypadków, jest powodowana NIE Z WINY MOTOCYKLISTY! Jeżdżę prawie codziennie i widzę. Jestem motocyklistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tej policji to kretyni pracują?Sprawdzają tylko stan trzeźwości kierowców (alkohol) Dlaczego nie sprawdzono motocyklisty pod względem narkotyków.Sam znam kilku łepków,którzy śmigają motocyklami po ziole,podobno super faza tak mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No hejterzy gdzie jesteście, dwie godziny minęły a tu jeszcze ani jednej wypowiedzi że jakby nie jechał 300 na godzinę to by zobaczył wymuszającego i wyhamował, gdzie wasza nagonka na jednoślady?
No ty popier***eńcu jesteś przykładem typowego hajtera i szczekacza internetowego.Podburzasz ludzi czytających to forum i z jęzorem i wypiekami na twarzy czekasz aż Ci ktoś odpisze cipcio.Więc ci odpisałem abyś się nie popłakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem motocyklistą i przykro mi czytać takie opinie ale na to wszystko zapracowali pseudo motocykliści z rej.LBI. Znam kilku takich,kupili motocykle po najtańszej cenie,skoszone z Anglii ,nie nadające się do jazdy(nie wiem kto podbija im badania) Jeżdżą w dresach dżinsach,klapkach.Wydali ostatni grosz na motocykl a na skórę już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykle to smierc nadrodze tylko gina niwinni urzytkownicy dróg przez takich napalonych małolatów....a pozniej płacza rodzice ale nad czym nad swoja głupota bo juz jest za pozno......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj są siebie warci!!! Stary 63 letni zapewne ślepy dziadek i Jebnięty samobójca napier***ający" hój"wi i po co prawie 300 km\h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sam jesteś jebniety kretyn i tempak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol napisał:
Co w tej policji to kretyni pracują?Sprawdzają tylko stan trzeźwości kierowców (alkohol) Dlaczego nie sprawdzono motocyklisty pod względem narkotyków.Sam znam kilku łepków,którzy śmigają motocyklami po ziole,podobno super faza tak mówią.
Ostatnio taka moda,że ku*** jołopeta i łoś na ścigaczu zjara się i pomyka na złamanie karku.Nie piszę tu o wszystkich motocyklistach ale o tym marginesie społecznym co nie szanuje własnego zdrowia i czyjegoś ponadto zapracowuje na złą opinię tym prawdziwym fanom tego sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta nagonka na motocyklistów?Ja myślę że te dzbany na motorach jeżdżą gdzieś tak 45- 50 km. na godzinę więc sie nie czepiajcie dzbanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliście tam ? widzieliście ? Ja Qrwa byłem jechałem z nim !!! wiec przestańcie pierdo.... bo gówno wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siebastian napisał:
Byliście tam ? widzieliście ? Ja Qrwa byłem jechałem z nim !!! wiec przestańcie pierdo.... bo gówno wiecie
mozesz zadzwonic lub zaesemesowac? 695 420 226
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
695 420 226 - uważajcie na ten numer, to hiena. chce zarobić na nieszczęściu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowany napisał:
695 420 226 - uważajcie na ten numer, to hiena. chce zarobić na nieszczęściu ludzi.
bardzo się pomyliłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś czy już się wybudził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Poszkodowanego proszę o kontakt pod nr. telefonu 530 590 222 , celem udzielenia porady p[rawnej. Małgorzata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Po co ta nagonka na motocyklistów?Ja myślę że te dzbany na motorach jeżdżą gdzieś tak 45- 50 km. na godzinę więc sie nie czepiajcie dzbanów
A te dzbany w samochodach to również 45-50??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
Witam. Poszkodowanego proszę o kontakt pod nr. telefonu 530 590 222 , celem udzielenia porady p[rawnej. Małgorzata
Chłopak teraz ma większe zmartwienia na głowie niż wasze porady prawne ! On już ma doradce prawnego . A po za tym zdrowie w tej chwili jest naj ważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...