Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krutki Kórs Ekonomii

Utworzony przez Pawlak, 11 grudnia 2010 r. o 17:56
Niedawno kupiłem okazyjnie mandarynki w renomowanym suuuuuupermarkecie przy Alei Jana Pawła II, no skusiłem się cena była rewelacja 1,5 PLN za kilogram. Po rozpakowaniu w domu i przystąpieniu do konsumpcji tego rewelacyjnego towaru stwierdziłem że: połowa mandarynek jest zgniła następnie obłupiłem pozostałe owoce z wyjątkowo grubej skórki i przystąpiłem do ich spożywania niestety były kwaśne jak "ocet siedmiu złodziei" więc je wywaliłem do śmieci. Drodzy czytelnicy jaki wniosek należy wyciągnąć z tej lekcji ? Kupujmy polskie jabłka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Niedawno kupiłem okazyjnie mandarynki w renomowanym suuuuuupermarkecie przy Alei Jana Pawła II, no skusiłem się cena była rewelacja 1,5 PLN za kilogram. Po rozpakowaniu w domu i przystąpieniu do konsumpcji tego rewelacyjnego towaru stwierdziłem że: połowa mandarynek jest zgniła następnie obłupiłem pozostałe owoce z wyjątkowo grubej skórki i przystąpiłem do ich spożywania niestety były kwaśne jak "ocet siedmiu złodziei" więc je wywaliłem do śmieci. Drodzy czytelnicy jaki wniosek należy wyciągnąć z tej lekcji ? Kupujmy polskie jabłka !
Jest takie powiedzenie: „Tanie mięso psy jedzą”. Jeśli uważasz, że okazje są dla szarych ludzi to się mylisz. Okazje były, są i będą dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorowi tematu przydałby się Krótki Kurs Ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Autorowi tematu przydałby się Krótki Kurs Ortografii.
Ale merytorycznie tekst jest poprawny i tego się trzymajmy. Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ale merytorycznie tekst jest poprawny i tego się trzymajmy. Pozdrawiam,
No ale Panowie, kto kupuje mandarynki za 1,5 PLN? Przecież od razu można założyć, że to nie mandarynki tylko jedno big shit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był PKS i było dobrze... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101212/NEWS01/682705600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...