Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Korszniewicz boi się prawdy .

Utworzony przez Gość, 8 kwietnia 2011 o 15:59
Oto cenzura jak za PRL-u .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ksiądz nie boi się prawdy. Ci co boją się prawdy, szykanują tych, którzy odwołują się do św. Ewangelii i nauki Chrystusa. Dlaczego tak jest, bo nie ma miejsca na prawdę w życiu społecznym i politycznym. Marnotrawni tego świata wybrali sobie koryto i stworzyli sobie inną filozofię życia i nie potrzebny jest im w życiu Chrystus. Zamiast obrażać się, to może należałoby przeanalizować opinie jakie są wyrażane pod adresem partii, polityków. Przedtem synonimem zła był komuch, towarzysz waciak, ormowiec, ubek, kołchoźnik,zdrajca moskiewski. Dzisiaj tych określników mamy dużo więcej, tak że na prawo i sprawiedliwość nie ma miejsca. Dzisiaj mówi się, że rządzi: sitwa, wataha, grupa trzymająca władzę, układ, banda, mafia itp. Polityk to: celibryta, cwaniak, kombinator, złodziej, arbuz, czerwona szuja, popapraniec, krótko mówiąc synonim zła, człowiek bez zasad i twarzy. Rzadko używa się przymiotników lider, społecznik, samorządowiec, człowiek z charyzmą, jednym słowem porządny człowiek, patriota, katolik. Jak w tak zeszmaconym świecie można budować autorytet władzy, kiedy suweren władzy nie wierzy swoim wybrańcom. Dialog społeczny zastąpiono kundlizmem, prawo polityką, kulturę polityczną indoktrynacją i gdzie jest tu miejsce na normalność, uczciwość, rzetelność. To co nas otacza to cywilizacja negacji, bezprawia, upodlenia i strachu. I to wszystko wzięte do kupy nazywa się wolnością, gdzie obowiązuje tolerancja dla odmienności. Mając tyle za ,,uszmi" trudno uszanować Kościół, księdza, po prostu nie ma sakrum, a sukcesy osiąga się przez profanum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Oto cenzura jak za PRL-u .
Kolego o jaką prawdę ci chodzi?Sprecyzuj swoją wypowiedż.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Całe szczęście, że są jeszcze tacy ludzie jak Ks. Korszniewicz! Społecznik jakich mało! Tak, w Polsce nie docenia się ludzi działających na rzecz ogółu i dobra wspólnego. Zawsze znajdą się miernoty, które same nic nie zrobią, a innym chcą dokopać, bo ośmielili się społecznie działać! Może zamiast utyskiwać sami wzięliby się za publiczną działalność? Może wówczas przekonają się, jak postępuje tzw. społeczeństwo i jak ono odpłaca za czas poświęcony dla tego społeczeństwa... Oni widzą jedynie korzyści społeczników i jeszcze te "korzyści" wyolbrzymiają w swoich chorych z nienawiści umysłach! Naprawdę gamoni nie trzeba szukać, bo jest ich aż nadto za dużo! Ks. Korszniewicz to wielki patriota i działacz społeczny, i chwała za to niech będą Bogu, że takiego człowieka, kapłana, dał w Międzyrzecu Podlaskim!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlatego Ojciec organisty od dawna nie potrzebuje, sam pielęgnuje i gra na własnym organie
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: