Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
34 Użytkowników czyta ten temat (34 Gości i 0 Anonimowych użytkowników) 21.29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
Dla kogo przykazania dla pospólstwa ciemnego do przestrzegania ? Nie pożądaj żony bliżniego swego ! a może ksiądz jest psychicznie słaby, skoro łamie przykazania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak bardzo zaprzyjaźnił się z tą rodziną...,ale w imię tej przyjaźni nie stać go było na uczestnictwo w pogrzebie. Zapewne czekał na zaproszenie... Cóż to za przyjaźń? Domyślam się...,że bardzo interesowna.
COS TP PODEJRZANE, Ksiezulek bardzo sie przyjaznil z cala rodzina ale nie mogl byc NA PRZYJACIELA pogrzebie? naprawde tak mu bylo smutno?Nie mogl nawet wspolczuc zonie zmarlego i byc jej prawdziwym przyjacielem? kiedy go najwiecej potrzebowala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Grochowski wiemy już za jaką kasę i na czyje zlecenie pracujesz. Miej Pan jednak wzgąd na swoje dzieci, które takiego ojca się wstydzą. Podejmij leczenie, nikt cię nie przekreśla. Wybaczymy ci wszystko, a naprawdę mamy co wybaczą. Jesteś zdrajcą, ale możesz być dobrym łotrem. Wyrzekasz sie Boga i Kościoła z którego żyłeś - to twoja sprawa, ale spójrz na siwą głowę twojego ojca i spracowane dłonie swojej mamy. Pamietaj Pan Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy. Modlimy się za ciebie. Chór z Janowa.
do "Chóru z Janowa" Teraz pracuje całkowicie gratis i z powołania! Dzieci się mnie nie wstydzą ale matka nie pozwala im widywać się ze mną. Niby z czego mam się leczyć chyba z otyłości? Poza tym jestem zdrów jak ryba! A ryba to jeśli nie wiecie stary symbol chrześcijański! Jestem zdrajcą? To wy mnie zostawiliście wtedy kiedy potrzebowałem jakiegokolwiek oparcia! Więc kto tu mówi o zdradzie? Boga się nie wyrzekam! Kościoła się wyrzekam bo nie chce mieć nic wspólnego z ta bandą obłudników! Którzy chcą w dodatku wszystkich pouczać ale sami według tych nauk jakoś żyć nie chcą! Jak mówi Biblia to są święte słowa prorocze wobec kapłanów: (Mt 23,1-12) Jezus przemówił do tłumów i do swych uczniów tymi słowami: Na katedrze Mojżesza zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie. Mówią bowiem, ale sami nie czynią. Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi. Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. Największy z was niech będzie waszym sługą. Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony. Ale za to namacalnie zobaczyłem że Boga wyrzekają się kapłani przez przykład życia! Moi rodzice wychowali mnie na dobrego katolika i wdzięczny im jestem za to niezmiernie. Mój charakter i kręgosłup moralny skrzywiły "elity kościelne" zwłaszcza kapłani. Nie posłuchałem nauki Jezusa i zacząłem naśladować ich uczynki. Poza tym nie wiem jakim "Chórem" jesteście ale na pewno nie tym z którym przez 14 lat pracowałem bo znam zdanie chórzystów na temat kapłanów i to bardzo dobrze, nie raz były przypadki że jedna czy druga Pani Chórzystka stawała w mojej obronie przed wrednym proboszczem, nawet po moim odejściu nadal spotykam się z życzliwością z waszej strony. Pamiętam że Pan Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy. Wdzięczny jestem za modlitwę i tą samą się odpłacę. Jednak będę się modlił za Chór z Janowa ten prawdziwy, a nie za tego który się pod niego perfidnie podszywa, ale za ten z którym razem modliłem się i chwaliłem Boga przy organach. Pozdrawiam w Panu. P.S. Po latach przerwy znowu pracuję przy organach w kościele. I w mojej parafii wiedzą że nie identyfikuję się z KRK zostało to ogłoszone na wszystkich mszach. Piotr - organista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj facet pogubiłeśsie całkowicie. Jesteś porąbany. Twoje wypowiedzi na różnych forach przeczą sobie. Masz to forum swoje ordanisto tam wpisuj swoje dyrdymały. Tu pisze lud normalny. Nikt z chóru nie chce cie znać! Pozdrawiamy twoich wrogów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOLAAAAA napisał:
COS TP PODEJRZANE, Ksiezulek bardzo sie przyjaznil z cala rodzina ale nie mogl byc NA PRZYJACIELA pogrzebie? naprawde tak mu bylo smutno?Nie mogl nawet wspolczuc zonie zmarlego i byc jej prawdziwym przyjacielem? kiedy go najwiecej potrzebowala?
Tu nie ma NIC podejrzanego. Zaluzmy ze tak bylo jak ksiondz mowi , dlaczego nie ? sa jakies dowody ze bzykal jemu żone ? Może rzeczywiscie byl tzw przyjacielem rodziny. A że wieś zaczela huczec od plotek to i nieboraczek wolal nie pokazywać sie na pogrzebie, nie chcial żeby go zlinczowali. A ty byś poszedl ? Jest niby sprawa tej sutanny co to ona jemu prala u siebie w domu.Ja slyszalem ze bylo tak : jemu akurat pralka sie zepsula i dal jej do prania. A co ? nie mógł dac ? Mial msze odprawiać w brudnej ? A w góry na wycieczki to podobno w trójke jeżdzili, i wszystko bylo w porzo, on nawet za nich placił. Czepiacie sie biednego ksiendza bezpożniki podłe i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słuchaj facet pogubiłeśsie całkowicie. Jesteś porąbany. Twoje wypowiedzi na różnych forach przeczą sobie. Masz to forum swoje ordanisto tam wpisuj swoje dyrdymały. Tu pisze lud normalny. Nikt z chóru nie chce cie znać! Pozdrawiamy twoich wrogów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj ten Piorduś, Piorduuśśśśśśśśśśś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 Użytkowników czyta ten temat (35 Gości i 0 Anonimowych użytkowników) 21.57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOLAAAAA napisał:
COS TP PODEJRZANE, Ksiezulek bardzo sie przyjaznil z cala rodzina ale nie mogl byc NA PRZYJACIELA pogrzebie? naprawde tak mu bylo smutno?Nie mogl nawet wspolczuc zonie zmarlego i byc jej prawdziwym przyjacielem? kiedy go najwiecej potrzebowala?
A nie wiesz baranie, że Kościół Katolicki potepia samobójstwo? Nic dziwnego, że nie był, tego by tylko brakowało, żeby ksiądz był na pogrzebie samobójcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słuchaj facet pogubiłeśsie całkowicie. Jesteś porąbany. Twoje wypowiedzi na różnych forach przeczą sobie. Masz to forum swoje ordanisto tam wpisuj swoje dyrdymały. Tu pisze lud normalny. Nikt z chóru nie chce cie znać! Pozdrawiamy twoich wrogów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie prawda za cały CHÓR nie gębuj !!! Ludzie sa też obiektywni i Chór rozkwitł za czasów pracy Pana Piotra, nie wszystko jest złe , niestety! Pana wypowiedzi są bardzo cenne i celne.Nie wszyscy bezkrytycznie żyją i myślą. A jak skrzywdzą Was Księża to zaczniecie gadać różnymi językami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale podobno to nie pierwszy ksiądz "przyjaciel" tej "Pani" ale już drugi i tego pierwszego przyjaciela rodziny na pogrzebie widziano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwatywny Katolik napisał:
A nie wiesz baranie, że Kościół Katolicki potepia samobójstwo? Nic dziwnego, że nie był, tego by tylko brakowało, żeby ksiądz był na pogrzebie samobójcy!
Ty jesteś baran- KK NIKOGO NIE POTĘPIA. Taki to był przyjaciel rodziny... i taka przyjaźń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty jesteś baran- KK NIKOGO NIE POTĘPIA. Taki to był przyjaciel rodziny... i taka przyjaźń.
Zgoda, masz całkowitą racie KK nikogo nie potępia, jednak uznaje samobójstwo za niezgodne z nauczaniem kościoła, a co za tym idzie, samobójcy są (powinni) być pozbawieni prawa do pochówku w poświęconej ziemi i katolickiego pogrzebu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgoda, masz całkowitą racie KK nikogo nie potępia, jednak uznaje samobójstwo za niezgodne z nauczaniem kościoła, a co za tym idzie, samobójcy są (powinni) być pozbawieni prawa do pochówku w poświęconej ziemi i katolickiego pogrzebu!
"samobójcy są (powinni) być pozbawieni prawa do pochówku w poświęconej ziemi i katolickiego pogrzebu" choćby popełnili samobójstwo za winy klechy ? niech ich ziemia pochłonie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy. Niech ci klecha żonę wybzyka barbarzyńco , będziesz hepi, może pomyślisz ze wstydem jak to zrobić jak Jacek Z. skąd wziąć odwagę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grochoś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niespychaj swoich zaległości u nieletnich na innych!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY NIE POWINNIŚMY OCENIAĆ SAMOBÓJCÓW TYLKO BÓG A POCHOWANI POWINNI BYĆ Z SZACUNKIEM NALEŻNYM KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI. A PANA JACKA CHWAŁO 3 KSIĘŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"samobójcy są (powinni) być pozbawieni prawa do pochówku w poświęconej ziemi i katolickiego pogrzebu" choćby popełnili samobójstwo za winy klechy ? niech ich ziemia pochłonie !!!!!!!!!!!!!!
Nie ma znaczenia z jakiego powodu popełnia się samobójstwo! Czy dlatego, że mi się w życiu nie udało, czy dlatego, że ktoś (ksiądz) wybzykał mi żonę. samobójstwo jest wbrew naukom kościoła i Biblii, bo tylko Bóg jest władny odbierać życie, a co za tym idzie dla samobójcy zamknięty jest pochówek w ziemi poświęconej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając niektóre komentarze dochodzę do wniosku ,że piszącym je d*** całkiem świat przysłoniła. Dla was wszystko zaczyna i kończy się na du*** ??? Obejrzyjcie się wokół siebie i pilnujcie swoich brudów , a nie próbujecie prać brudy innych. Co komu do domu , jak chałupa nie jego ???? Jeden idiota nagłaśnia jakieś durne sprawy ( niekoniecznie zgodne z prawdą ), a pozostali idioci się niezdrowo podniecają i szukają na siłę sensacji. Nudzi się wam , to poczytajcie jakieś mądre książki, a nie durne artykuły. Człowiek ( HOMO SAPIENS)- istota rozumna, ale gdzie się podziały rozumy ???? Odpowiedz jest prosta-- W du***. Żal mi niektórych bezmózgowców, oj żal......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma znaczenia z jakiego powodu popełnia się samobójstwo! Czy dlatego, że mi się w życiu nie udało, czy dlatego, że ktoś (ksiądz) wybzykał mi żonę. samobójstwo jest wbrew naukom kościoła i Biblii, bo tylko Bóg jest władny odbierać życie, a co za tym idzie dla samobójcy zamknięty jest pochówek w ziemi poświęconej.
a gdzie ma być pochowany jako wyklęty w kosmosie ? a gdzie klecha co do tego sie przyczynił w ziemi świetej ? obłuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wy tu na ziemi rządzicie w piekle i niebie nie porządziśz nam nadzieję ziemia święta ?[ a dla kogo i za co wykęta ?/size]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...