Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto głosuje na Komorowskiego ?

Utworzony przez peace, 29 czerwca 2010 r. o 21:39
peace napisał:
Ależ skomentuj skomentuj. Myślisz ruski agencie że wklajaniem tych swoich bzdur uniemożliwisz nam Polakom rozmowę ? Próbuj dalej...
A ileż tu tych Polaków 10 % nie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
A ileż tu tych Polaków 10 % nie więcej
Powrót wielkiego masturbatora Pietruka Synowa wyszła na zakupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnazabawa napisał:
Powrót wielkiego masturbatora Pietruka Synowa wyszła na zakupy?
To podRap mnie po pupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
To podRap mnie po pupie
A co znowu swędzi ? nie trzeba było się schylać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
A co znowu swędzi ? nie trzeba było się schylać...
No tak bo uwierają mnie jeszcze rodzyny w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
No tak bo uwierają mnie jeszcze rodzyny w du***.
Pietruk ty lepiej powiedz prawdę. Dawno *** w *** nie miałeś ! Tak ? Wybacz ale z tym to nie do mnie. Radż sobie sam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
No tak bo uwierają mnie jeszcze rodzyny w du***.
Chyba hemoroidy, pamiątka po kolegach spod celi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarowski z R. Twarogów napisał:
Obszar współczesnej gminy Perlejewo historycznie związany jest z Podlasiem należącym pierwotnie do Rusi Kijowskiej . Podlasie w przeszłości było terenem rywalizacji Polski, Litwy i Rusi oraz Księstwa Mazowieckiego. Między tymi państwami prawie cały czas trwały wojny, co nie sprzyjało osadnictwu. Z tych konfliktów zwycięsko wyszła Litwa, zagarniając całe Podlasie. Z czasem Litwa podbiła Ruś, a z końcem XIV wieku zawarła unię z Polską. Dopiero od tego czasu datuje się intensywne osadnictwo Podlasia. Okolice Perlejewa należały w tym czasie do ziemi drohickiej w województwie trockim i były prawie bezludne, nieliczne wsie zamieszkałe były przez prawosławnych Rusinów. Przejściowo tymi obszarami władał książę mazowiecki Janusz I po małżeństwie z księżniczką litewską. Książę mazowiecki rozpoczął sprowadzanie osadników (przełom XIV i XV stulecia). Jednak na początku XV wieku obszary ziemi bielskiej i drohickiej powróciły do Litwy.
W XIV wieku tereny na którym obecnie leży gmina Perlejewe należały do Wielkiego Księstwa Litewskiego (WKL). Przeważały tu ogromne lasy, gdzieniegdzie tylko istniały osiedla. Litewscy książęta osiedlali chłopów i bojarów pochodzących z Rusi. O tych czasach zachowało się niewiele dokumentów, jednak z tych skąpych materiałów badacze wnioskują, że Perlejewo istniało najpóźniej w końcu XIV wieku. Zapewne już w tym czasie istniała tu prawosławna cerkiew1. Nazwa tej miejscowości wywodzi się od białoruskiego imienia Pierlej2. Ówczesne Perlejewo było niewielką wioską, a raczej dość dużym obszarem gruntów zwanym właśnie w ten sposób (włość perlejewska). Obszar ten należał do książąt litewskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkie osoby wyznania prawosławnego, a także: - wszystkich sympatyków prawosławia, - osoby, które z różnych przyczyn zmieniły wyznanie, - potomków prawosławnych, - wszystkie osoby uznające fakt, że chrześcijaństwo na polskich ziemiach nie ma wyłącznie rzymsko-katolickiej historii. smile.gif ######nasza-klasa.pl/profile/16001123
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
Taki z Komorowskiego hrabia jak z koziej dupy wuwuzuela... "Zdaniem ekspertów Bronisław Komorowski szczycił się herbem hrabiowskim, który należał do innego rodu Komorowskich. Pojawiły się wątpliwości, czy herb hrabiowski którym szczycił się Bronisław Komorowski nie należał do innego rodu Komorowskich. Eksperci ze Związku Szlachty Polskiej oraz dr Marek Minakowski zarzucili rodowi kandydata PO na prezydenta nieuprawnione posługiwanie się herbem Korczak, który należał faktycznie do innego rodu Komorowskich. Tłumacząc dlaczego przodkowie Bronisława Komorowskiego zaczęli posługiwać się należącym do innego rodu tytułem hrabiowskim, eksperci zwracają uwagę na możliwość wyłudzenia tytułu od zaborców w oparciu o sfałszowane dokumenty. Kiedy pojawiły się wątpliwości dotyczące hrabiowskiego pochodzenia Bronisława Komorowskiego, ze strony internetowej kandydata PO na prezydenta zniknęła informacja o tytule hrabiowskim." minakowski.pl/herb-komorowskich-wyjasnienie-zagadki/ minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/
WEDŁUG BARTOSZEWSKIEGO, KOMOROWSKI TO NEKROFIL !!! Wykorzystywanie czyjejś śmierci w kampanii wyborczej, to uprawianie nekrofilii - stwierdził Bartoszewski. Bartoszewski pojęcia nekrofilii użył w tym przypadku jako metafory posługiwania się dla celów perwersyjnych faktem czyjegoś zgonu. Dziś Komorowski wykorzystał w swojej kampanii samobójczynię Barbarę Blidę (!!!), czyli zgodnie z definicją Bartoszewskiego jest wstrętnym nekrofilem !!! Tak na marginesie: Blida stała za ustawą o eksmisjach na bruk !!! Ilu samobójstwom jest winna ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
WEDŁUG BARTOSZEWSKIEGO, KOMOROWSKI TO NEKROFIL !!! Wykorzystywanie czyjejś śmierci w kampanii wyborczej, to uprawianie nekrofilii - stwierdził Bartoszewski. Bartoszewski pojęcia nekrofilii użył w tym przypadku jako metafory posługiwania się dla celów perwersyjnych faktem czyjegoś zgonu. Dziś Komorowski wykorzystał w swojej kampanii samobójczynię Barbarę Blidę (!!!), czyli zgodnie z definicją Bartoszewskiego jest wstrętnym nekrofilem !!! Tak na marginesie: Blida stała za ustawą o eksmisjach na bruk !!! Ilu samobójstwom jest winna ???
Bronek nie wytrzymał i został na koniec HIENĄ CMENTARNĄ ! Ciekawe czego tam szukał w trumnie Blidy po kilku latach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Bronek nie wytrzymał i został na koniec HIENĄ CMENTARNĄ ! Ciekawe czego tam szukał w trumnie Blidy po kilku latach ?
tonący blidy się chwyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że znowu mnie poniosło. Te psychotropy mnie wykończą. Wybaczcie moje omamy. Ewentualne następne wpisy traktujcie z przymrużeniem oka, bo chyba nie potraktujecie poważnie słów osoby chorej psychicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Widzę, że znowu mnie poniosło. Te psychotropy mnie wykończą. Wybaczcie moje omamy. Ewentualne następne wpisy traktujcie z przymrużeniem oka, bo chyba nie potraktujecie poważnie słów osoby chorej psychicznie.
18:30, św. Antoni, dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Widzę, że znowu mnie poniosło. Te psychotropy mnie wykończą. Wybaczcie moje omamy. Ewentualne następne wpisy traktujcie z przymrużeniem oka, bo chyba nie potraktujecie poważnie słów osoby chorej psychicznie.
To nie psychotropy niestety ale wrodzone matołectwo cię wykańczają. Czego jednak można wymagać od jełopa wielbiącego durnego Bronka ? Czemu wy w peło jesteście tak porażająco głuuuupi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie psychotropy niestety ale wrodzone matołectwo cię wykańczają. Czego jednak można wymagać od jełopa wielbiącego durnego Bronka ? Czemu wy w peło jesteście tak porażająco głuuuupi ?
TO WSZYSTKO PACHOLKI MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietruk napisał:
A ileż tu tych Polaków 10 % nie więcej
Tylko trzeba pamiętać , te te 10 % Polaków do tej pory już dawno się z nami Ukraińcami zasymilowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męczennicy z Pratulina ... napisał:
Tylko trzeba pamiętać , te te 10 % Polaków do tej pory już dawno się z nami Ukraińcami zasymilowało
Podziwiam twoją działalność na tym forum. Należysz do dinozaurów które są już na wymarciu i nie rozumieją, że dziś nie ma Polaków, Ukraińców, katolików i prawosławnych. Żyjemy w tyglu i jeszcze kilka pokoleń i nikt nie będzie myślał tymi kategoriami co ty. Może w skansenach i muzeach będzie można sobie poczytać i obejrzeć. Nacjonalizm i szowinizm to doktryny które zawiodły w XX wieku, dziś wszyscy stawiają na "zjednoczoną europe". Twoje prawnuki będą śmiać się czytają to co piszesz i myślisz dziś i będą uważać ciebie za melodię innej epoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DO CZEGO TAK NAPRAWDĘ JEST POTRZEBNY TAKI NOWOTWÓR JAK POLSKA, NIEMCY, MONGOLIA, ROSJA, KURDYSTAN CZY INNA UKRAINA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronisław Komorowski Prezydentem RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...