Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lachówka Duża: Tragiczny wypadek, tir zabił dwóch pieszych

Utworzony przez ZSRR, 19 maja 2010 r. o 09:09
A czemu ? A temu,że chołota łazi po nocach środkiem drogi bez odblasków,które na Zachodzie są standartem. Szyjka od flaszki wina wystająca z kieszeni daje za słabe światło. Czasami jeżdżę nocą i takie własnie obrazki widywałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja... chociaz juz na wielu wsiach gdzie nie ma oswietlenia ludzie chodza z latarkami... pogratulowac im madrosci i dbania o wlasne bezpiezenstwo. bo wlasnie na nie oswietlonych drogach tak jest zanim kierowca zobaczy pieszego bez odblaskow ;/ masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanych proszę o kntakt: tel 506-012-886
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IK napisał:
poszkodowanych proszę o kntakt: tel 506-012-886
"poszkodowanych"???? nie wiem na czyn ty zarabiasz, ale to jest chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony!!! napisał:
"poszkodowanych"???? nie wiem na czyn ty zarabiasz, ale to jest chore!!!
fakt- to jakaś kpina z nieszczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSRR napisał:
A czemu ? A temu,że chołota łazi po nocach środkiem drogi bez odblasków,które na Zachodzie są standartem. Szyjka od flaszki wina wystająca z kieszeni daje za słabe światło. Czasami jeżdżę nocą i takie własnie obrazki widywałem.
powinni ustawowo wprowadzić odblaski na butelki i kartoniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...