Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LIDER w RADZYNIU PODLASKIM

Utworzony przez pracownik, 13 marca 2009 o 23:32
może ktoś się podzieli opiniami na temat tej firmy bo moja jest taka ,że MOBING I RASIZM to tam noramalka. 1, kobiety nie zarabiają tyle co mężczyźni-chociaż ich praca jest czasami cięższa. 2, kobiety na stanowiskach np.kierowników zmianowych -nie ma takowych-chociaż mają kwalifikacje i to coś co by im pozwalało kierować zespołem ludzkim 3, szantaż jaki jest w tej firmie-"jak się nie podoba to się zwolnij", "nikt was na siłę nie trzyma", "ty taka... i taka..." To jest na pożądku dziennym 4, praca w soboty i po godzinach-najczęściej mężczyźni nie zostają po godzinach tylko kobiety i te godziny są harytatywme bo nigdzie nie są ewidencjowane i nikt za nie nie płaci a jeżeli juz to w wypadku że kobiety zostaną prawie 2 godz a mają zapłacone za 0,5 5, jeżeli coś jest nie tak albo źle to zawsze wina kobiet z produkcjii I TO NA TYLE. MOŻE KTOŚ SIĘ ZA TO WEŻMIE BO ATMOSFERA JEST W FIRMIE NIE CIEKAWA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
idz pracowac do pieczarkarni, tam sie odnajdziesz, a tak nawiasem mowiac, JAK CI SIE NIE PODOBA TO SIE ZWOLNIJ
0
pracownik napisał:
może ktoś się podzieli opiniami na temat tej firmy bo moja jest taka ,że MOBING I RASIZM to tam noramalka. 1, kobiety nie zarabiają tyle co mężczyźni-chociaż ich praca jest czasami cięższa. 2, kobiety na stanowiskach np.kierowników zmianowych -nie ma takowych-chociaż mają kwalifikacje i to coś co by im pozwalało kierować zespołem ludzkim 3, szantaż jaki jest w tej firmie-"jak się nie podoba to się zwolnij", "nikt was na siłę nie trzyma", "ty taka... i taka..." To jest na pożądku dziennym 4, praca w soboty i po godzinach-najczęściej mężczyźni nie zostają po godzinach tylko kobiety i te godziny są harytatywme bo nigdzie nie są ewidencjowane i nikt za nie nie płaci a jeżeli juz to w wypadku że kobiety zostaną prawie 2 godz a mają zapłacone za 0,5 5, jeżeli coś jest nie tak albo źle to zawsze wina kobiet z produkcjii I TO NA TYLE. MOŻE KTOŚ SIĘ ZA TO WEŻMIE BO ATMOSFERA JEST W FIRMIE NIE CIEKAWA.
A kto ma się wziąć za właściciela prywatnej firmy? Jego teściowa? To ty jesteś na jego łasce, a nie on na twojej! To nie jest spółdzielnia (SPOMLEK), ani państwowe typu urząd, gdzie takie lenie szukają ostoi!
0
Strajk tak jak w Spomleku tu nic nie da,a słyszałem ze po tym jak się właściciel zmienił właśnie jest lepiej:)
0
Ludzie czekajcie każdego szefa i cwaniaków inaczej się zwalnmiajcie w szwecji wogóle w skandynawii by firme mu zamknęli związkito wina też wasza bo napewno zawiść jest pomiędzy którymi bo widzę co polacy potrafią za granicą pomiędzy sobą
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: