Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LIDER w RADZYNIU PODLASKIM

Utworzony przez pracownik, 13 marca 2009 r. o 23:32
może ktoś się podzieli opiniami na temat tej firmy bo moja jest taka ,że MOBING I RASIZM to tam noramalka. 1, kobiety nie zarabiają tyle co mężczyźni-chociaż ich praca jest czasami cięższa. 2, kobiety na stanowiskach np.kierowników zmianowych -nie ma takowych-chociaż mają kwalifikacje i to coś co by im pozwalało kierować zespołem ludzkim 3, szantaż jaki jest w tej firmie-"jak się nie podoba to się zwolnij", "nikt was na siłę nie trzyma", "ty taka... i taka..." To jest na pożądku dziennym 4, praca w soboty i po godzinach-najczęściej mężczyźni nie zostają po godzinach tylko kobiety i te godziny są harytatywme bo nigdzie nie są ewidencjowane i nikt za nie nie płaci a jeżeli juz to w wypadku że kobiety zostaną prawie 2 godz a mają zapłacone za 0,5 5, jeżeli coś jest nie tak albo źle to zawsze wina kobiet z produkcjii I TO NA TYLE. MOŻE KTOŚ SIĘ ZA TO WEŻMIE BO ATMOSFERA JEST W FIRMIE NIE CIEKAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idz pracowac do pieczarkarni, tam sie odnajdziesz, a tak nawiasem mowiac, JAK CI SIE NIE PODOBA TO SIE ZWOLNIJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
może ktoś się podzieli opiniami na temat tej firmy bo moja jest taka ,że MOBING I RASIZM to tam noramalka. 1, kobiety nie zarabiają tyle co mężczyźni-chociaż ich praca jest czasami cięższa. 2, kobiety na stanowiskach np.kierowników zmianowych -nie ma takowych-chociaż mają kwalifikacje i to coś co by im pozwalało kierować zespołem ludzkim 3, szantaż jaki jest w tej firmie-"jak się nie podoba to się zwolnij", "nikt was na siłę nie trzyma", "ty taka... i taka..." To jest na pożądku dziennym 4, praca w soboty i po godzinach-najczęściej mężczyźni nie zostają po godzinach tylko kobiety i te godziny są harytatywme bo nigdzie nie są ewidencjowane i nikt za nie nie płaci a jeżeli juz to w wypadku że kobiety zostaną prawie 2 godz a mają zapłacone za 0,5 5, jeżeli coś jest nie tak albo źle to zawsze wina kobiet z produkcjii I TO NA TYLE. MOŻE KTOŚ SIĘ ZA TO WEŻMIE BO ATMOSFERA JEST W FIRMIE NIE CIEKAWA.
A kto ma się wziąć za właściciela prywatnej firmy? Jego teściowa? To ty jesteś na jego łasce, a nie on na twojej! To nie jest spółdzielnia (SPOMLEK), ani państwowe typu urząd, gdzie takie lenie szukają ostoi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk tak jak w Spomleku tu nic nie da,a słyszałem ze po tym jak się właściciel zmienił właśnie jest lepiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czekajcie każdego szefa i cwaniaków inaczej się zwalnmiajcie w szwecji wogóle w skandynawii by firme mu zamknęli związkito wina też wasza bo napewno zawiść jest pomiędzy którymi bo widzę co polacy potrafią za granicą pomiędzy sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...