Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łomazy (pow. bialski). Przypadkowo z rewolweru postrzelił teścia

Utworzony przez Kanty, 27 lutego 2011 r. o 12:35
Takie są konsekwencje tego kiedy teść nie odstępuje swojej córki nawet po jej ślubie. Sądzę że i mój zięć byłby zdolny do tego więc trzymam się na większą odległość niż zasięg przeciętnego pistoletu. Ryzykuję tylko na Wielkanoc i Wigilię + dwa świąteczne dni w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo w Polsce jest dla zloodzieji i przestępców!!! policja najlepiej lubi zajmowac sie sprawami przypadkowymi i niewinnymi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Kanty! Kanty! Wytłumacz mi od kiedy 27+13=50? No więc mając 40 lat już masz zięcia? Ty nawet dzieci nie masz Janie Kanty! Aby mieć zięcia musisz mieć dzieci. Inaczej się po prostu nie da! Jak ściemniałeś zawsze tak ściemniasz dalej... . Człowieku! Wydoroślej wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do psiego ogona rzep się przyczepi a i do mnie też rzepa zwyczajem coś się przyczepiło podając się za znajomego.Nie bedę cię zdrapywał bo szkoda zachodu,poczekam aż sam odpadniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan administrator/moderator - to pracuje tu ? tego - Łatwe i szybkie zarabianie! Ściągnij program i oglądaj reklamy! http://pl.20dollars2... chyba już dosyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra Kanty! Ale nagroda Nobla z matmy Ci się należy jak rybie rower!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balistyka w płomieniach ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...