Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubicz: Trzynastolatek kierował traktorem. Ojciec dostał mandat

Utworzony przez siwy z cici, 7 sierpnia 2009 r. o 15:00
u nas w Cici cała guwnażeria pha siem do traktora i nie tylko w poló bo jak raz szłem se po piwku z Naszego Sklepiku to taki jeden małolat małoco mnie najehał ale ojciec zresztom znajomy z Naszej Altanki zaraz mi postawił doprowadzając do stanu chiber odlotowości a rano tak około petnastej jakem siem zbódził to nie miałem pretensj do smarkacza a tu zara mandata dajom co nikogo nie pżejehał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne Lubiczyn a nie Lubicz, warto zweryfikować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rzem to napisalale potem pomyslał co ja takiglópi jak boot wienc lepij zamkne morde i bede siedzial ciho i niebende zaśmiencal tego foróm swoim obżydliwymjenzykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
ja rzem to napisazzzlale pROUM otem pomyslał co ja takiglópi jak boot wienc lepij zamkne morde i bede siedzial ciho i niebende zaśmiencal tego foróm swoim obżydliwymjenzykiem
Siwy ależ zaśmiecaj to Forum swoim językiem. Co do jego obrzydliwości to trochę przesadzasz, aż tak źle nie jest.A propos tematu to pić trzeba umieć, na przykład mój sąsiad to umie pić o każdej porze.Kiedyś jak sprzedał świnie, to było w czasach kiedy dało się wyżyć nawet bez dopłat, to do domu dociągnął traktorem tylko zaczep od przyczepki. Potem jak już pozbierał po okolicznych rowach wszystkie części, to ją trzy razy składał i za każdym razem wychodziło mu coś innego i nie wiadomo dlaczego miało zawsze zderzaki i tłumik. Wracając do tematu czy Ty wiesz że w ciągu 11 lat Prezydęt coś zrobił ? Wydało się na forum, że przez przypadek Prezydęt coś zrobił i to na osiedlu "Za Torami", no to jest już duży postęp. Pozdrawiam, a ta cycata czarnulka sprzedawała Ci piwko w Naszym Sklepiku ? Tak ?
Ostatnio edytowany 7 sierpnia 2009 r. o 19:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...