Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łukasz

Utworzony przez ~Majka~, 30 grudnia 2009 r. o 11:51
Jestem dorosłą osobą z drugiego krańca Polski. Czytam komentarze na temat zaginięcia Łukasza i nie wierzę własnym oczom. To co niektórzy wypisują to jakiś horror. Ludzie zaginął chłopak!!! To mógłby być wasz syn, brat, kolega.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Majka~ napisał:
Jestem dorosłą osobą z drugiego krańca Polski. Czytam komentarze na temat zaginięcia Łukasza i nie wierzę własnym oczom. To co niektórzy wypisują to jakiś horror. Ludzie zaginął chłopak!!! To mógłby być wasz syn, brat, kolega.....
Majka, coś ci powiem. Wchodzę na to Forum i czytam że zaginął jakiś Łukasz czy Mateusz. Ale takie info o śmierci czy zaginięciu kogoś to ja czytam każdego dnia ! Mnie to już nie rusza. Rozumiesz ? Dla mnie to jest jakaś wirtualna rzeczywistość. Może poruszy mnie jak umrze mój sąsiad, ale jakiś anonimowy Łukasz ? Na oczy go w życiu nie widziałem, nie wiem kim jest, mam się przejmować jego śmiercią ? mam płakać po kimś kogo na oczy nie widziałem ? No daruj ! Dziennikarz bierze kasę za takie sensacyjno-dramatyczne sytuacje - ale to nie powód żebym JA się tym przejmował. On to nam zapodaje jedynie dla własnej KASY ! Mnie to wisi ! Sorry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wór napisał:
Majka, coś ci powiem. Wchodzę na to Forum i czytam że zaginął jakiś Łukasz czy Mateusz. Ale takie info o śmierci czy zaginięciu kogoś to ja czytam każdego dnia ! Mnie to już nie rusza. Rozumiesz ? Dla mnie to jest jakaś wirtualna rzeczywistość. Może poruszy mnie jak umrze mój sąsiad, ale jakiś anonimowy Łukasz ? Na oczy go w życiu nie widziałem, nie wiem kim jest, mam się przejmować jego śmiercią ? mam płakać po kimś kogo na oczy nie widziałem ? No daruj ! Dziennikarz bierze kasę za takie sensacyjno-dramatyczne sytuacje - ale to nie powód żebym JA się tym przejmował. On to nam zapodaje jedynie dla własnej KASY ! Mnie to wisi ! Sorry !
To dopiero jest przerażajace!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To dopiero jest przerażajace!!!
ciekawe czy po Tobie ktoś będzie płakał? takie mamy czasy a nie inne. większości nie obchodzi to czy ktoś z drugiego końca Polski zginął czy nie a tym bardzie weźmy pod uwagę zagranicę. czy jak zginie dajmy na to jakaś babcia w Holandii też się będziesz tym zamartwiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...