Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: 26-latek szalał samochodem. Miał 3 promile

Utworzony przez syn księdza, 24 lutego 2014 r. o 17:10
Tak to jest jak to pijana wieś przesiądzie się z furmanek na samochody  :D  :D  :D  Do tej pory wiejskie pachoły trzymały w dłoniach lejce i na to nie trzeba było mieć uprawnień. Myśleli synowie rolników że i na auto nie trzema mieć papierów. To samo tyczy alkoholu wiejskie pastuchy jak powoziły furmankami to z gumofilców wciągali flaszki więc myśleli wieśniaki, że prowadząc auto też można popijać :D  :D  :D . Co się dziwić wieś się bawi na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn komendanta, psy mu nic nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn komendanta, psy mu nic nie zrobią.
byś się zdziwił he he. Teraz to już policja tym się nie zajmuje. Od tego już jest sąd a kogo obchodzi jakiś komendancica  z polskiej wschodniej pipidówki he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byś się zdziwił he he. Teraz to już policja tym się nie zajmuje. Od tego już jest sąd a kogo obchodzi jakiś komendancica  z polskiej wschodniej pipidówki he he
Nie śmiej się,jaka pipidówka taka POlicja i sędziowie, przecież tam wszyscy chleją razem i największa korupcja i nePOtyzm na świecie,lepiej w to uwierz Jasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak to pijana wieś przesiądzie się z furmanek na samochody  :D  :D  :D  Do tej pory wiejskie pachoły trzymały w dłoniach lejce i na to nie trzeba było mieć uprawnień. Myśleli synowie rolników że i na auto nie trzema mieć papierów. To samo tyczy alkoholu wiejskie pastuchy jak powoziły furmankami to z gumofilców wciągali flaszki więc myśleli wieśniaki, że prowadząc auto też można popijać :D  :D  :D . Co się dziwić wieś się bawi na całego.
Zeby nie wies to bys sku***synu zdechl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby nie wies to bys sku***synu zdechl
ha ha ha a co mi polscy rolnicy ha ha ha. Mam ich gdzieś głęboko w d...e !!!! Od 7 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii a do Polski przyjeżdżam raz na rok więc Polska wieś w gumofilcach i kufajkach  mnie nie żywi. Pomyśl osiłku zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha a co mi polscy rolnicy ha ha ha. Mam ich gdzieś głęboko w d...e !!!! Od 7 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii a do Polski przyjeżdżam raz na rok więc Polska wieś w gumofilcach i kufajkach  mnie nie żywi. Pomyśl osiłku zanim coś napiszesz.
Na zmywaku  w tej Wielkiej Brytanii czy za ciotę tam robisz za kilka pensów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...