Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: 26-latek szalał samochodem. Miał 3 promile

Utworzony przez syn księdza, 24 lutego 2014 o 17:10
Tak to jest jak to pijana wieś przesiądzie się z furmanek na samochody  :D  :D  :D  Do tej pory wiejskie pachoły trzymały w dłoniach lejce i na to nie trzeba było mieć uprawnień. Myśleli synowie rolników że i na auto nie trzema mieć papierów. To samo tyczy alkoholu wiejskie pastuchy jak powoziły furmankami to z gumofilców wciągali flaszki więc myśleli wieśniaki, że prowadząc auto też można popijać :D  :D  :D . Co się dziwić wieś się bawi na całego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Syn komendanta, psy mu nic nie zrobią.
0
Syn komendanta, psy mu nic nie zrobią.
byś się zdziwił he he. Teraz to już policja tym się nie zajmuje. Od tego już jest sąd a kogo obchodzi jakiś komendancica  z polskiej wschodniej pipidówki he he
0
byś się zdziwił he he. Teraz to już policja tym się nie zajmuje. Od tego już jest sąd a kogo obchodzi jakiś komendancica  z polskiej wschodniej pipidówki he he
Nie śmiej się,jaka pipidówka taka POlicja i sędziowie, przecież tam wszyscy chleją razem i największa korupcja i nePOtyzm na świecie,lepiej w to uwierz Jasiu.
0
Tak to jest jak to pijana wieś przesiądzie się z furmanek na samochody  :D  :D  :D  Do tej pory wiejskie pachoły trzymały w dłoniach lejce i na to nie trzeba było mieć uprawnień. Myśleli synowie rolników że i na auto nie trzema mieć papierów. To samo tyczy alkoholu wiejskie pastuchy jak powoziły furmankami to z gumofilców wciągali flaszki więc myśleli wieśniaki, że prowadząc auto też można popijać :D  :D  :D . Co się dziwić wieś się bawi na całego.
Zeby nie wies to bys sku***synu zdechl
0
Zeby nie wies to bys sku***synu zdechl
ha ha ha a co mi polscy rolnicy ha ha ha. Mam ich gdzieś głęboko w d...e !!!! Od 7 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii a do Polski przyjeżdżam raz na rok więc Polska wieś w gumofilcach i kufajkach  mnie nie żywi. Pomyśl osiłku zanim coś napiszesz.
0
ha ha ha a co mi polscy rolnicy ha ha ha. Mam ich gdzieś głęboko w d...e !!!! Od 7 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii a do Polski przyjeżdżam raz na rok więc Polska wieś w gumofilcach i kufajkach  mnie nie żywi. Pomyśl osiłku zanim coś napiszesz.
Na zmywaku  w tej Wielkiej Brytanii czy za ciotę tam robisz za kilka pensów ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: