Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Dyrektor szkoły muzycznej z fałszywym dyplomem warszawskiej uczelni

Utworzony przez AaA, 9 kwietnia 2009 r. o 08:23
Pisze , bo nie chce aby cierpial przeze mnie niewinny czlowiek. Rzeczywiscie moze troche przesadzilam, jak i inni na tym forum. Gwoli wyjasnienia: L.K. zniszczyl emocjonalnie kogos z mojej rodziny. Osoba ta nie wniosla sprawy do sadu, choc zapewne by ja wygrala. Dowod przeciwko L.K. jeszcze przechowujemy. Dlatego tak emocjonalnie zareagowalam na teksty Elizy. K. Smiem przypuszczac ze wulgarna "m." to Ona ( zawsze mozna to sprawdzic). Miedzy 4 a 5 rano robie sobie przerwe w pracy - i wtedy moge pisac. Ja, to nie ta osoba o korej myslicie, ktokolwiek by to nie byl( przypuszczam ,ze posadzacie Mariusza . S. to nie on) Wyzalilam sie juz na tym form i skonczylam. Zegnam wszystkich forumowiczow. "hanka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartku!!nie wiem kim Pan jest,ale przyznaję,że ma Pan klasę i kulturę osobistą!Pańskie wypowiedzi są godne podziwu!!!Życzę miłego weekendu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o Pańskie nazwisko!!! Z góry dziękuję ,jeśli Pan to uczyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaryzykuję też stwierdzenie - szerokiej drogi i powodzenia na zjeździe... chyba w Poznaniu jeśli dobrze pamiętam. Dnem, szczytem prostactwa i obłudy jest obrażać kogoś personalnie nie podpisując się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem!!!! Przez takie zachowanie nasz kraj jest taki jaki jest i jak pomyślę, że śmiesz pouczać innych samemu pokazując swoje prawdziwe oblicze w takim wypowiedziach - strach mnie ogarnia i niepokój o przyszłość moich dzieci. Wszyscy, którzy znają choć trochę sprawę i osoby biorące w niej udział dobrze wiedzą kim jesteś. Staraj się, staraj - bo jak się nie postarasz to i z Siedlec cię wywalą tak jak zrobili to dyrektorzy z Łukowa i Radzynia Podlaskiego!"- CZY TO CO PAN TU NAPISAL NIE KWALIFIKUJE SIE JAKO POMAWIANIE KONKRETNEJ OSOBY??? I PAN POUCZA INNYCH??????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartku-podanie imienia i pierwszej litery nazwiska nie jest podpisaniem się-dla przykładu podam Panu tylko 1 nazwisko zaczynającego się na literę K.-67203 OSOBY żyją w Polsce o nazwisku -KOWALSKI i 71158-nazwisko -KOWALSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartłomieju-wszechstronnie wykształcony humanista z epoki Renesansu-A.FRYCZ MODRZEWSKI-w dziele(O naprawie Rzeczypospolitej) głosił idee o państwie wzorowym , opartym na równości wszystkich obywateli wobec prawa. Więc i Pan Bartek powinien takie idee głosić a nie bronić tylko jednej strony,strasząc ,że nasze prawo jest ciężkie.A Pan też się zagalopował !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z P. Bartka , wpis nr 136: "Zwracam tutaj uwagę na fakt, iż osoba anonimowa pomawia publicznie osobę znaną z imienia i nazwiska. Jeśli ma odwagę publiczną i nadal podtrzymuje swoje wypowiedzi powinna ujawnić swoje prawdziwe personalia" P. Bartek- osoba anonimowa - pomawia tu publicznie osobę znaną z imienia i nazwiska - jak sam sugeruje wszyscy zainteresowani sprawą wiedzą o kogo chodzi. Według tego co Pan pisze powinien teraz Pan ujawnić swoje prawdziwe personalia.......czekamy na Pana "odwagę publiczną "!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ci, którzy podchodzą do oszustw"lekką rączką",a są tu tacy ,którym to nie przeszkadzatu, widocznie na takim samym wózku jadą.Według mnie fajkę popiołu są warci, dlatego tak jest w tym naszym kraju afera na aferze.Jeśli dyrektor bez zdania racji szykanuje podwładnego, stresuje go chociaz jest dobrym pracownikiem to według niektórych jest ok.bo dyrektor jest wymagający i nikt nie stara się pomoc szarakowi.JEŚLI WYJDĄ NA JAW GRZESZKI DYREKTORA TO KTOŚ TU PISZE, ŻE TO DONOS i tępi tego człowieka.Bardzo dobrze,że nareszcie znajdują się ludzie ,którzy nie boją się skorumpowanej władzy- nie wszędzie.WłUKOWIE WIDAC TO NA KAŻDYM KROKU I TO W OŚWIACIE. Szkoła 5- dyrektor pijany, panie nauczycielki szykanują swoją starszą koleżankę,nepotyzm i szykanowanie nauczycieli w szkole specjalnej, itd.Wszyscy o tym wiedzą, tylko każdy boi się głośno mówic bo go zaraz "ujają".
CAŁA PRAWDA O ŁUKOWSKIEJ OŚWIACIE NIE SZUKAJ POMOCY ,BO ZNAJDĄ SIĘ TACY ,ŻE ZGNOJĄ PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA . BRONI SIĘ PIJAKÓW,FAŁSZERZA DYPLOMU A NEGUJE SIĘ TEGO ,KTO ZAWIADOMIŁ POLICJĘ( TAKICH LUDZI TRZEBA PODZIWIAĆ!!!!!!) WKRÓTCE SIĘ DOWIEMY W JAKI SPOSÓB L.K ZDOBYŁ DYPLOM A MOŻE JEGO ŚWIAT PRZESTĘPCZY WPADŁ I WPADŁA POLICJA NA TROP FAŁSZYWEGO DYPLOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CAŁA PRAWDA O ŁUKOWSKIEJ OŚWIACIE NIE SZUKAJ POMOCY ,BO ZNAJDĄ SIĘ TACY ,ŻE ZGNOJĄ PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA . BRONI SIĘ PIJAKÓW,FAŁSZERZA DYPLOMU A NEGUJE SIĘ TEGO ,KTO ZAWIADOMIŁ POLICJĘ( TAKICH LUDZI TRZEBA PODZIWIAĆ!!!!!!) WKRÓTCE SIĘ DOWIEMY W JAKI SPOSÓB L.K ZDOBYŁ DYPLOM A MOŻE JEGO ŚWIAT PRZESTĘPCZY WPADŁ I WPADŁA POLICJA NA TROP FAŁSZYWEGO DYPLOMU.
UCZCIWY CZŁOWIEK DO SUKCESU IDZIE PO SCHODACH ,A NIE JEDZIE WINDĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...