Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Motocyklista pędził na złamanie karku. Nie żyje

Utworzony przez zp, 16 września 2009 r. o 10:54
"Przypominamy, że piesi, rowerzyści i motocykliści są szczególnie narażeni na wypadki na drodze. Nie chronią ich kaski, pasy bezpieczeństwa ani karoseria pojazdu" No jak idiota jedzie na motorze bez kasku, to go on na pewno nie chroni. Sam sobie winien. Ale ogólnie motocykliści mają kaski, więc albo się pan podinspektor pomylił, albo autor artykułu coś poprzekręcał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze kolejnego glupka mniej!!!! dobrze ze zdechl sam a nie trafil na niewinnych ludzi kij my w krzyz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdże motocyklami od 15 lat i wiem,że zawsze ktoś w grópie miał mniej lub bardziej poukładane w głowie.W tym przypadku ten Chłopak przyczynił się do własnej śmierci.No bo kto zapierd..a po mieście na CBR-ce bez kasku i bez świateł??? Kobieta niewątpliwie jest winna tej śmierci i również sie niestety przyczyniła do jego śmierci bo zajechała mu drogę jak dobrze czytam...Tragedia niestety coż takie życie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
I bardzo dobrze kolejnego glupka mniej!!!! dobrze ze zdechl sam a nie trafil na niewinnych ludzi kij my w krzyz !!!
WEŹ CZŁOWIEKU NIE BĄDZ BYDLE PISZESZ O KIMŚ KTO ZGINOŁ TAKIE ŻYCIE.Powiem Ci coś uważaj na los bo los potrafi odpłacić z nawiąska za to jak się traktuje bliźniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
I bardzo dobrze kolejnego glupka mniej!!!! dobrze ze zdechl sam a nie trafil na niewinnych ludzi kij my w krzyz !!!
Jestes kolejny w kolejce ! Swiadkowi mowia, ze jechal 150 a co oni maja radary w oczach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopa napisał:
Jestes kolejny w kolejce ! Swiadkowi mowia, ze jechal 150 a co oni maja radary w oczach?
świadkowie (przeważnie mohery) zawsze maja radary w oczach i aż dziwne że nie wykazało im 200 tylko 150 na godzinę. I po raz kolejny prośba aby takich bezmózgów jak ten koleś na motocyklu nie nazywać motocyklistami. To nie był motocyklista tylko samobójca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma napisał:
WEŹ CZŁOWIEKU NIE BĄDZ BYDLE PISZESZ O KIMŚ KTO ZGINOŁ TAKIE ŻYCIE.Powiem Ci coś uważaj na los bo los potrafi odpłacić z nawiąska za to jak się traktuje bliźniego!
Dwa orty w dwoch zdaniach. Powyzej sredniej! Ps. a motocyklista byl deb***em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopa napisał:
Jestes kolejny w kolejce ! Swiadkowi mowia, ze jechal 150 a co oni maja radary w oczach?
Nie mają radarów w oczach.Dobry i grzeczny motocyklista jechał prawie przepisową sześćdziesiątką,oczywiście z zapalonymi wszystkimi światłami i do tego z błyskającym "kogutem" na kasku a zła kierująca Oplem,oczywiście nie sygnalizując manewru skrętu i z ogromną prędkością zjechała na posesję zajeżdżając drogę motocykliście powodując wypadek. Daleki jestem od oceniania kierowców jednośladów,ale niestety przez tą mniej inteligentną część społeczności mają też przechlapane ci myślący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie sobie uswiadomilem, ze nie da sie jechac 150 kmh motocyklem bez kasku lub okularow psl. bo ped powietrza wyciska lzy. Generalnie nie da sie jechac szybciej niz 80-100kmh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopa napisał:
Jestes kolejny w kolejce ! Swiadkowi mowia, ze jechal 150 a co oni maja radary w oczach?
Moze i jestem nikt nie zna dnia ani godziny tylko pomysl madry kolego co by bylo jak by taki pajac wjechal z taka predkoscia w Twoja zone,dziewczyne,dziecko czy ojca tez bys go bronil!!!???? Nie sadze...Ja sie ciesze ze jednego czubka mniej przynajmniej bedzie ciut bezpieczniej, jak chcial sie popisywam i jezdzic jak warjat mogl pojechac na jakas malo uczeszczana droge i tam dusic ile wlezie a nie kur... po miesci cymbal jeden!!! Nie myslal nad konsekwencjami tego czynu??? Zer moze siebie zabic ale i kogos??? Wyobraz sobie co by bylo jak by taki pajac wjechal w grupke ludzi na przejsciu czy na przystanku??? I nie kozakuj ja sie ciesze ze koles gryzie glebe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
Moze i jestem nikt nie zna dnia ani godziny tylko pomysl madry kolego co by bylo jak by taki pajac wjechal z taka predkoscia w Twoja zone,dziewczyne,dziecko czy ojca tez bys go bronil!!!???? Nie sadze...Ja sie ciesze ze jednego czubka mniej przynajmniej bedzie ciut bezpieczniej, jak chcial sie popisywam i jezdzic jak warjat mogl pojechac na jakas malo uczeszczana droge i tam dusic ile wlezie a nie kur... po miesci cymbal jeden!!! Nie myslal nad konsekwencjami tego czynu??? Zer moze siebie zabic ale i kogos??? Wyobraz sobie co by bylo jak by taki pajac wjechal w grupke ludzi na przejsciu czy na przystanku??? I nie kozakuj ja sie ciesze ze koles gryzie glebe!!!
Paru deb***i tak jeździ po Sidorskiej zwłaszcza w soboty , czekam tylko kiedy się jakiś zabije , Policji to nie przeszkadza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samobójcy (zwanym przez niektórych "motocyklistą") dziękujemy za części zamienne, motocyklistów (zwanym przez niektórych "samobójcami") prosimy o więcej. Dobrze, że zasadę "ograniczonego zaufania do innnych uzytkowników dróg" macie za nic. Jeszcze lepiej, że uważacie, iż pędząc "przecinakiem" ile sie da, umkniecie przed "kosą"... Tylko żal Waszych Rodzin. Może nie jeżdżę zbyt dużo, ale ludzie rozsądnie zachowujący się na jednośladzie napędzanym silnikiem to skromny procent korzystających z tego typu maszyn. Nie dziwcie sie więc, że wszyscy postrzegani jesyteście tak negatywnie. Próbujcie to zmienić swoim własnym stylem jazdy, manierami na drodze. Ja osobiście, siedząc w samochodzie, jadąc rowerem, idąc chodnikiem, chciałbym patrzeć na was z zazdrością, a nie rozglądać się ze strachem - czy nie pędzi na mnie / obok mnie / za mną wariat na 2 kółkach - bo przecież "motocykle są wszędzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości odszkodowawczych, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania pomocy. Dyżurny przedstawiciel pod nr tel. 607-93 1010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukurs11 napisał:
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości odszkodowawczych, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania pomocy. Dyżurny przedstawiciel pod nr tel. 607-93 1010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Sssssssssssssssssssssspadaj ścierwojadzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam i to widziałem. Napewno wolno nie jechał bo motocykl zatrzymał sie około 100 metrów od miejsca zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jednego wariata mnej. Niby nie dużo, ale zawsze to trochę bezpieczniej na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam że sie wtrącam ale czy ktoś może wie gdzie mogę kupić dobrą nerkę lub wątróbkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, skoro tak wyglada motocykl po stranowaniu samochodu z predkoscia 150km/h to znaczy, ze Honda robi zajebiste maszyny. Kask dla motocyklisty jest jak pasy dla kierowcy samochodu - zakladasz/zapinasz dla wlasnego bezpieczenstwa. On nie chcial czuc sie bezpiecznie, jego wybor. Zdarzyl sie wypadek i jak widac internetowe hieny juz rzucily sie na sensacje "wariat na motorze". No tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to co z tą wątróbką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykl nie uderzyl czolowo w auto tylko go znioslo i najprawdopodobniej bokiem uderzyl a kierowca zostal na samochodzie a motocykl pojechal pojechal dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...