Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małaszewicze: Snajper postrzelił z wiatrówki maszynistę

Utworzony przez Henio, 23 marca 2011 r. o 09:47
Znowu "snajper"! Ile razy trzeba powtarzać, że chuligan strzelający z wiatrówki to nie snajper?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Znowu "snajper"! Ile razy trzeba powtarzać, że chuligan strzelający z wiatrówki to nie snajper?
Może zaczeło się, no wiecie ... powstanie. Strzały wczoraj w Łukowie teraz Małaszewicze, no, no ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już z Aurory ... . napisał:
Może zaczeło się, no wiecie ... powstanie. Strzały wczoraj w Łukowie teraz Małaszewicze, no, no ?.
Dla mnie to przykład że nie należy łączyć alkoholu z płodzeniem dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rezygnuję z urlopu we wschodniej prerii ze snajperami wiatrówkowymi, nie mam zamiaru wić się w bulu i bez nadzieji na wyleczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek napisał:
rezygnuję z urlopu we wschodniej prerii ze snajperami wiatrówkowymi, nie mam zamiaru wić się w bulu i bez nadzieji na wyleczenie.
Masz absolutną rację. Urlop mógłbyś poświęcić na szlifowanie znajomości ortografii języka ojczystego. Nie koniecznie na wschodzie kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też mógłbyś poszlifować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plomba mu wypadła na dziurawych polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie testuje wpis
Ostatnio edytowany 23 marca 2011 r. o 20:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...