Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małaszewicze: Snajper postrzelił z wiatrówki maszynistę

Utworzony przez Henio, 23 marca 2011 o 09:47
Znowu "snajper"! Ile razy trzeba powtarzać, że chuligan strzelający z wiatrówki to nie snajper?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Henio napisał:
Znowu "snajper"! Ile razy trzeba powtarzać, że chuligan strzelający z wiatrówki to nie snajper?
Może zaczeło się, no wiecie ... powstanie. Strzały wczoraj w Łukowie teraz Małaszewicze, no, no ?.
0
Już z Aurory ... . napisał:
Może zaczeło się, no wiecie ... powstanie. Strzały wczoraj w Łukowie teraz Małaszewicze, no, no ?.
Dla mnie to przykład że nie należy łączyć alkoholu z płodzeniem dzieci !
0
rezygnuję z urlopu we wschodniej prerii ze snajperami wiatrówkowymi, nie mam zamiaru wić się w bulu i bez nadzieji na wyleczenie.
0
Bronek napisał:
rezygnuję z urlopu we wschodniej prerii ze snajperami wiatrówkowymi, nie mam zamiaru wić się w bulu i bez nadzieji na wyleczenie.
Masz absolutną rację. Urlop mógłbyś poświęcić na szlifowanie znajomości ortografii języka ojczystego. Nie koniecznie na wschodzie kraju!
0
Ty też mógłbyś poszlifować
0
Plomba mu wypadła na dziurawych polskich drogach.
0
A sobie testuje wpis
Ostatnio edytowany 23 marca 2011 o 20:01
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: