Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MARCIN DUSZEK NA BURMISTRZA M-CA

Utworzony przez komitet, 27 maja 2010 r. o 09:08
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec Podl.: PiS nie popiera Lesiuka W Międzyrzecu Podlaskim wciąż trwa ostra walka przed drugą turą wyborów samorządowych, w której o fotel burmistrza miasta będą walczyli Artur Grzyb i Stanisław Lesiuk.Z posiadanych przez nas informacji wynika, że Stanisław Lesiuk zaczął rozprowadzać na terenie miasta gazetkę, w której sugeruje, że jego kandydaturę na burmistrza miasta popiera Marcin Duszek, czyli kandydat PiS na burmistrza Międzyrzeca, który odpadł w pierwszej turze wyborów. Tymczasem lokalne struktury PiS stanowczo zaprzeczają, że popierają kandydaturę Lesiuka. Uwagę opinii publicznej przed niedzielną II turą wyborów samorządowych przywiązują informacje o schodzeniu się i rozchodzeniu koalicji Platformy Obywatelskiej z Prawem i Sprawiedliwością w Białej Podlaskiej. Prominentni politycy obu ugrupowań prześcigają się w potwierdzaniu i dementowaniu wiadomości o istnieniu lub zerwaniu układu pomiędzy obu ugrupowaniami oraz popieraniu przez nie poszczególnych kandydatów na urząd prezydenta miasta. Okazuje się, że tego typu perturbacje nie dotyczą wyłącznie Białej Podlaskiej. Problem z instrukcjami na niedzielne głosowanie mają również zwolennicy PiS w Międzyrzecu Podlaskim. Były burmistrz Stanisław Lesiuk w rozpowszechnionej dziś na terenie Międzyrzeca gazetce wyborczej informuje o udzieleniu mu poparcia przez lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości. Podobnie, kandydat PiS na burmistrza, który odpadł w pierwszej turze głosowania, Marcin Duszek, prowadzi agitację na rzecz Stanisława Lesiuka. Jednak, w odpowiedzi na to, szef PiS-u w powiecie bialskim poseł Adam Abramowicz wydał oświadczenie, w którym zaprzecza, jakoby Prawo i Sprawiedliwość popierało Stanisława Lesiuka. „Oświadczam, że ani Zarząd Powiatowy, ani Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, nie udzielały i nie udzielają w jakiejkolwiek formie poparcia zgłoszonemu przez Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólnota Samorządowa” MP kandydatowi na burmistrza Stanisławowi Lesiukowi, w szczególności nie upoważniły nikogo do prowadzenia w imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość agitacji wyborczej na rzecz tego kandydata” – czytamy w przekazanym rozgłośni komunikacie posła Adama Abramowicza. Poniżej prezentujemy oświadczenia Adama Abramowicza Przewodniczącego Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości, Posła na Sejm RP
Szanowni Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego O Ś W I A D C Z E N I E Działając w imieniu i na rzecz Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości z siedzibą w Białej Podlaskiej, oświadczam, że ani Zarząd Powiatowy, ani Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości nie udzielały i nie udzielają w jakiejkolwiek formie poparcia zgłoszonemu przez Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólnota Samorządowa” MP kandydatowi na burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski Stanisławowi Lesiukowi, w szczególności nie upoważniły nikogo do prowadzenia w imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość agitacji wyborczej na rzecz tego kandydata. Adam Abramowicz Przewodniczący Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości Poseł na Sejm RP
W Międzyrzecu II tura wyborów wzbudza naprawdę wiele emocji. przeczytaj również: Międzyrzec Podl.: Lesiuk musi przeprosić Źródło: http://www.podlasie24.pl/wiadomosci/miedzyrzec-podlaski/miedzyrzec-podl.-pis-nie-popiera-lesiuka-53da.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Wyborcy! Opinia Pana Posła Abramowicza jest sprzeczna z interesem mieszkańców Międzyrzeca Podl. Pan Lesiuk otrzymał pełne poparcie członków PiS i Zarządu lokalnej struktury. Rozpowszechnienie oświadczenia ma na celu zdyskredytowanie Pana Lesiuka, kontrkandydata Pana Grzyba. Wykorzystanie tego oświadczenia w sposób anonimowy na kilka godzin przed ciszą wyborczą jest działaniem odrażającym. Podobnie uczyniono cztery lata temu kolportując w sposób podobny anonimowy paszkwil na Pana Lesiuka. Komu na tym zależy? Szanowni Państwo, takie chamskie zachowanie powinno się spotkać ze zdecydowanym odporem. Nie możemy ulegać żadnym formom manipulacji. Głosując oddajcie głos na Pana Lesiuka. On jest naszym autentycznym kandydatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo komitet wyborczy pana Grzyba.Nareszcie wiemy jak pan Lesiuk sprzedawał nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokalnej czyli Marcina i Izabel?;] dajcie sobie juz spokoj. nie pognebiajcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
lokalnej czyli Marcina i Izabel?;] dajcie sobie juz spokoj. nie pognebiajcie sie.
zostaw narzeczonych w spokoju^_^, bo zmienia partie i co:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zostaw narzeczonych w spokoju^_^, bo zmienia partie i co:P
zmienią to nie wielkie obecnie zło,ale jak nie daj mój ty borze zielony z jagodami,założą nową to dopiero będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWW ,,Międzyrzec Razem" Pan Burmistrz Artur Grzyb OŚWIADCZENIE Nawiązując do informacji zamieszczonej w Międzyrzeckim informatorze wyborczym w artykule ,,Nowe otoczenie starego burmistrza", została zamieszczona nieprawdziwa informacja dotycząca mojej osoby. Otóż oświadczam, że tą formą wypowiedzi zostały naruszone moje dobra osobiste i takie działanie odbieram jako szykanowanie mojej osoby. Dlatego też powiadomię Prokuraturę o nieprawidłowościach jakie miały miejsce w PUK. Pismem z dnia 18.05.2010 Pan Artur Grzyb Przewodniczący Rady Wspólników został powiadomiony przez mnie o wszystkich zjawiskach, które miały wpływ na sytuację finansową firmy. Podałem konkretne przykłady niegospodarności. Jestem również w posiadaniu dokumentu świadczącego o fałszowaniu danych, a mających wpływ na dochody budżetu państwa i zaniżane dochody PUK ze świadczonych usług. W mojej sprawie był m.in art. w Słowie Podlasia Nr.30 z dn. 28.07.-3.08.2009r. dotyczący odwołania z funkcji członka zarządu. Zostałem odwołany podczas urlopu wypoczynkowego i bez podania przyczyn. W tym artykule jest nieprawdziwa informacja m.in Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pana Łatasia.Przekazanie sprawy organom ścigania pozwoli ustalić jaka jest prawda i z jakich przyczyn zostałem relegowany z PUK. Czesław Miazga. o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
co za głupoty wypisuje sztab grzyba, naprawde żałosne i denne. przedstawcie plan rozwoju miasta to może wtedy będzie dorastać do piet Duszkowi.
to ześ koleś pojechal. "plan rozwoju miasta duszka?" a to on mial w ogole? nie znizajmy dyskusji do tego poziomu. KAZDY CHCE ROZWOZJU, DRÓG, DOBRYCH SZKÓŁ i ten program jest " w wielu miejscach zgodny" jak twierdzi klasyk, z KAŻDYM PROGRAMEM politycznym. Mnie przekonują po prostu zdjecia. Wystarczy na nie popatrzec. Zdjęcie na radzynskiej to i ja sobie moge zrobić z liderem w tle... nawet ich za plot nie wpuscili. Ale przy tym trzeba byc wiernym zasadom swoim, trzeba byc DOROSŁYM człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowni Wyborcy! Opinia Pana Posła Abramowicza jest sprzeczna z interesem mieszkańców Międzyrzeca Podl. Pan Lesiuk otrzymał pełne poparcie członków PiS i Zarządu lokalnej struktury. Rozpowszechnienie oświadczenia ma na celu zdyskredytowanie Pana Lesiuka, kontrkandydata Pana Grzyba. Wykorzystanie tego oświadczenia w sposób anonimowy na kilka godzin przed ciszą wyborczą jest działaniem odrażającym. Podobnie uczyniono cztery lata temu kolportując w sposób podobny anonimowy paszkwil na Pana Lesiuka. Komu na tym zależy? Szanowni Państwo, takie chamskie zachowanie powinno się spotkać ze zdecydowanym odporem. Nie możemy ulegać żadnym formom manipulacji. Głosując oddajcie głos na Pana Lesiuka. On jest naszym autentycznym kandydatem.
Za 4 lata udzielicie poparcia Ferdynandowi Kiepskiemu i tez bedzie waszym "autentycznym kandydatem" albo moze Batmanowi ? opanujcie sie. zzera was rzadza władzy. male pobódki i gorycz. Przeprosicie i Szybko nas zostawcie w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1800 GŁOSÓW DUSZKA I 2400 LESIUKA I GRZYB NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS. ALLELUJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz mnie nic w waszej retoryce nie zdziwi, ze popiera was ALF albo Kapitan Planeta. Nie chca was Tu ludzie. to tak trudno zrozumiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie wyszło z układanki.Sromotna porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pomoże już nic,nic się nie zmieni.zarząd klubu"Huragan"p,Żmijan,starszy cechu,P.K.S.,i reszta popierających p.Lesiuka poniosła porażkę.Należy współczuć,bo pracy włożyli dużo w kampanię.Ale cóż,kto pod kim dołki kopie,sam w nie wpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest a właściwie był ten Duszek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
1800 GŁOSÓW DUSZKA I 2400 LESIUKA I GRZYB NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS. ALLELUJA
TAKI Z CIEBIE MATEMATYK JAK I POLITYK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
1800 GŁOSÓW DUSZKA I 2400 LESIUKA I GRZYB NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS. ALLELUJA
1800+2400<3800 (tylko w wyborach na burmistrza Międzyrzeca!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Duszek teraz zrobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duchu duchu ty nasz zuchu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 39 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...