Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Trela doradza szejkowi w Abu Dhabi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Pytanie do Jajo : No, ile kobył zostało jałowych, siedzę z popcornem przed monitorem i czekam na odpowiedź oraz konkretne przykłady. Ja jakoś nie spotkałam przez ostatnie 15 lat takiego konia ale co Ja mogę o tym wiedzieć, przecież Ty jesteś specjalistą takim samym jak ci od parówek. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem a ty klisz głupa ile kluczy po dzierżawa nie dało się zaźrenić?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Trela nie wie dlaczego stracił zufanie Jurgela a za nim i prezesa ANR to mu powiem, powodem jest kolega Jurgela, który jest zarazem senatorem i hodowcą słabej własnej stadninie arabów. To on przyczynił się do zwolnienia wszystkich troje Treli, Białoboka , Stojanowskiej, która nie umieściła poed żądanym numerem jego araba naliscie do sprzedaży na aukcji arabów w SK Janów Podlaski. Dla przypomnienia dodam że to taki siwy skur..el, który żądał też od Białoboka odszkodowania za padnietego marnego źrebaka rasy arabskiej, Białobok sie nie zgodził bo nie widział swojej winy, ten skur..el się odgrażał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...