Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

marny zespół

Utworzony przez ~gość~, 31 sierpnia 2009 r. o 08:28
Co racja to racja,zespół Fortex jest jednym z gorszych zespołow w okręgu ale licza sie znajomości i dlatego graja na festynach mimo ze ludzie maja ich już serdecznie dość.Może by poćwiczyli wokale i było by lepiej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zobaczenia na festynie w Drelowie w 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie krwiopijcy i mendy jedne porządnych ludzi. Fortexy wszystkich nie łupią mnie nie złupili co prawa lekko wyrolowali ale ogólnie ok. Pouczcie się lepiej śpiewać, a fortexy to tyle umią a wy zazdeościcie im sukcesów kasy i popularności! Wojtek na szefa MOKu, a Kaśka na szefową MOPSu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he heeeeeeeee całe szczescie nie jezdze po takich syfacz jak festyny drelowskie a zespół na wesela to bym nie polecała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna szmira i oni mają grac u mego brata na weselu chyba wódka tylko mnie może uratować, dużo wódki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pij do upadłego! Mam jeszcze inne rozwiązanie nie idź na wesele KRE.TYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódki to dajcie dla zespołu F..... bo wesela to na trzeźwo nie potrafią odegrać. Dla próby i pewności, że grają z plejbeku można wyrwać mikrofon dla niby wokalistki jak śpiewa to się przekonacie jakiego buraka spalą. Albo jeszcze lepiej: możecie zażądać faktury za wykonaną przez nich usługę, gwarantuję, że nie wystawią jej bo nie mają zarejestrowanej działalności na zespół i wesele bedziecie mieli gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUU... nawet rozwinął się kącik porad jak to sprowadzić zespół F..... na ziemię. Nic wam to nie da, oni zawsze bujali w obłokach i tak już zostanie. Ich każde wesele jest idealne, każdy festyn wogóle każda impreza (wg nich samych). Tylko ciekawe skąd się wzięły te wszystkie komentarze? Idiotów z siebie robią i z ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co cały ten zespół to kupa idiotów ciekawe kiedy ich syn zacznie śpiewać i wystarczy spojrzeć na Kaśkę u niej wały tłuszczu na szyjii się fałdują do takich wystąpień przed publicznością trzeba wyglądać i mieć normalną aparycję ja bym nie wyszła normalne pośmiewisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam szukam kontaktu z fortexem na wesela dajcie numera do Wojtusia. Będzie śmiesznie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja tam szukam kontaktu z fortexem na wesela dajcie numera do Wojtusia. Będzie śmiesznie hehe
na naszej klasie jest pewnie lu na sklepie z firankami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ciezko pomylic fortex z fortis,a sa to dwa rozne zespoły.FORTIS jest swietny,wokalistka ma piekny głos.a nazwy sa bardzo podobne.Fortis jest z białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fortis wiadomo,tu mowa o fortex z m-ca brrr..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
na naszej klasie jest pewnie lu na sklepie z firankami
Na naszej kalsie to możecie zobaczyć cały zespół w okazałości. Ich prezentacja na scenie ma dużo do życzenia. Ani to wyglądu ani obycia scenicznego. Stare dziady a zachowują się jak małolaty. Córka jakby chciała a nie mogła, Tatuś robi co może (dobra mina do złej gry), a BIG-MAMA to tańcząca bomba kaloryczna. Jeśli komuś to odpowiada i za to chce zapłacić to gratuluję dobrego poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie się bo widać jak was zazdrość zżera żałosne, jak tacy mądrzy jesteście to zakładajcie zespół i grajcie a nie jesteście prostakami którzy umieją tylko krytykować. A to wszystko za to,że ktoś coś ma do czegoś doszedł w życiu a wy dziadujecie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zamknijcie się bo widać jak was zazdrość zżera żałosne, jak tacy mądrzy jesteście to zakładajcie zespół i grajcie a nie jesteście prostakami którzy umieją tylko krytykować. A to wszystko za to,że ktoś coś ma do czegoś doszedł w życiu a wy dziadujecie !
DZIADUJE TO AKORAT FORTEX NIE MA OSOBY W MIEDZYRZECU KTOREJ BY D... NIE OBROBILI I JUZ ZACZYNAJA TO SAMO ROBIC W KREGU D.P.SPYTAJCIE OSOB KTORE Z NIMI W JAKI KOLWIEK SPOSOB WSPOLPRACOWAŁ JAK ŁADNIE IM ZESPOŁ FORTEX d*** OBRABIA GWIAZDY SZKODA ZE TAK SZYBKO GASNA.DO ZESPOŁU-TROSZKE POKORY I O POŁOWE KRUTSZY JEZYKA WTEDY BEDZIE OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na weselu grali i mi nie przeszkadzali .to chyba fajnie ze mamy w miescie taki zespol co w TV graja. promocja dla miasta. chociaz ludzie z daleka beda wiedziec ze jest takie cos jak Międzyrzec Podlaski:D , i jak komus sie nie podoba to niech sobie wlasnie swoj zespol zalozy i po co takie glupie komentarze i dyskusje!!!Wojtek ,Ka$ka i AGA nie ma co sie przejmowac glupimi zazdrośnikami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A u nas na weselu grali i mi nie przeszkadzali .to chyba fajnie ze mamy w miescie taki zespol co w TV graja. promocja dla miasta. chociaz ludzie z daleka beda wiedziec ze jest takie cos jak Międzyrzec Podlaski:D , i jak komus sie nie podoba to niech sobie wlasnie swoj zespol zalozy i po co takie glupie komentarze i dyskusje!!!Wojtek ,Ka$ka i AGA nie ma co sie przejmowac glupimi zazdrośnikami:)
pewnie ze dobrze ze jest ktos okim w tv. mowia zawsze to promocja szkoda ze tak zjechana,chyba nie jestescie w temacie skoro takie brednie piszecie ,moze i na wesela jako podrzedny zespolina to sie nadaja a i otym mozna dyskutowas.zachowanie na scenie jakie maja Panie tego zespołu zostawia wiele do zyczenia jak i ubiur zeby na wesele w dzinsach zajechac to juz kwas wkacu kase biora wiec juz niech chociaz wygladaja no i te wizytowki pod kazdym talezem podnosze rybe wizytowka fortex podnosze sałatke wizytowka az zyg....sie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fortexy to gwiazdy z dupy wzięte,Agunia wymiata dupą wystylizowana na Dodzię w każdym z teledysków o ile te popisy można nimi nazwać,gruba Kasia pokazuje otłuszczoną szyję albo siedzi jak inwalidka 1-szej grupy i udaje że śpiewa a Wojtuś to podstarzały playboy świstak. Pozdro gwiazdeczki hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam nie jest źle,ale mniej świrowania i będzie dobrze ;] pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...