Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowa wycinka w parku Radziwiłłów. "Nikt nie patrzy drwalom na ręce"

Utworzony przez Sieman, 21 lutego 2012 r. o 20:53
Niech się radny i pozostali ekolodzy za mocno nie spinają, bo się zesrają. Park w oryginale nie wyglądał jak wybieg dla pawianów, jak teraz, ale był zadbany, a drzewostan wyselekcjonowany. Więc wycinka tylko poprawi estetykę i należy za to trzymać kciuki, a ekologów trzymać z dala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc o gustach sie nie dyskutuje...tylko czy tu wogóle mozna mówic o guscie? Plac Wplnosci nie wyglada ładnie,park Trzech Krzyzy rowniez nie wyglada jak park,teraz wycinka tak duzej ilosci drzew w parku Radziwiłow..ze tez nie powstana duchy Radziwiłow,by przegnac to całe towarzystwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej bando nierobów. Wyciąć w pień wszystkie drzewa, zlikwidować cała zieleń, wytruć ptaki i zwierzęta, bo przecież człowiek to pan i władca tej planety. Matka ziemia się zemści, oj się zemści, będzie wtedy bolało, ale będzie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma konsultacji z mieszkancami tylko samowolka urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ktosik' timestamp='1329894787' post='600606'] No dalej bando nierobów. Wyciąć w pień wszystkie drzewa, zlikwidować cała zieleń, wytruć ptaki i zwierzęta, bo przecież człowiek to pan i władca tej planety. Matka ziemia się zemści, oj się zemści, będzie wtedy bolało, ale będzie za późno. dziwna wypowiedź jakaś wściekła a wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej bando nierobów. Wyciąć w pień wszystkie drzewa, zlikwidować cała zieleń, wytruć ptaki i zwierzęta, bo przecież człowiek to pan i władca tej planety. Matka ziemia się zemści, oj się zemści, będzie wtedy bolało, ale będzie za późno. dziwna wypowiedź jakaś wściekła a wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem To nie mogłoby się wydarzyć w Białej Podlaskiej. W jakimś średniej wielkości miasteczku przedsiębiorca, dajmy na to S., przedstawiłby propozycję korupcyjną, w zamian za to otrzymałby pozwolenie na pozyskanie drewna z miejscowego parku. Oczywiście dorobiono by jakąś ideologię dlaczego należy te drzewa wyrżnąć w pień. Na szczęście taka sytuacja nie jest możliwa w Białej Podlaskiej. Ufff, dzięki Bogu i ........owi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze trzeba zrobic porzadek w parku juz dawno bylo wiadomo, ale trzeba to robic z glowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek napisał:
to ze trzeba zrobic porzadek w parku juz dawno bylo wiadomo, ale trzeba to robic z glowa.
Nikt nie lubi być obsrywany, ale nie powinien też dawać okazji do obesrania, że tak się dosadnie wyrażę - przez ptaszydła. Jak się wytnie to i opozycja nie będzie miała się gdzie ukryć. Po rewitalizacji wiem kto będzie szczególnie zadowolony, to miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu. Oczywiście piszę o mieście Królowy Most.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nikt nie lubi być obsrywany, ale nie powinien też dawać okazji do obesrania, że tak się dosadnie wyrażę - przez ptaszydła. Jak się wytnie to i opozycja nie będzie miała się gdzie ukryć. Po rewitalizacji wiem kto będzie szczególnie zadowolony, to miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu. Oczywiście piszę o mieście Królowy Most.
Wiem że w Łomazach strasznie rżną drzewa. Pytanie do mieszkańców Łomaz, kto je tam u was tak wycina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Rybeńko jestem za tym żeby w moim Zamku wyciąć WSZYSTKIE drzewa! Za moich czasów nie było ani jednego,i było dobrze!To jest Zamek Radziwiłłów a nie jakis park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybeńko napisał:
Jako Rybeńko jestem za tym żeby w moim Zamku wyciąć WSZYSTKIE drzewa! Za moich czasów nie było ani jednego,i było dobrze!To jest Zamek Radziwiłłów a nie jakis park.
Panie Kochanku, a gdzie Pałac? Ni ma Pałaca, a jest park w którym se ktoś pozyskuje surowiec drzewny. Lata całe ptaszydła obsrywały mi głowę gdy chodziłem do Biblioteki i nikomu to nie przeszkadzało, to co się teraz stało że taka zmiana nastąpiła, hę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Panie Kochanku, a gdzie Pałac? Ni ma Pałaca, a jest park w którym se ktoś pozyskuje surowiec drzewny. Lata całe ptaszydła obsrywały mi głowę gdy chodziłem do Biblioteki i nikomu to nie przeszkadzało, to co się teraz stało że taka zmiana nastąpiła, hę ?
LIPA, wszytkiemu winna lipa. Trzeba je w Białej wyciąć i wykorzenić,by nie kojarzyły się z efektami rządów namiestnika z nadania PZPR i ZSL, nijakiego Andrzeja Cz. Un, ten namiestnik zarządził, by w Białej nie sadzono nowych drzew oraz nie urządzano nowych parków. Andrzej Cz. nie chce, by kojarzono go z Burmistrzem Abramowiczem, zwanym "pięknym Julkiem", co to obsadził Białą drzewostanem w latach dwudziestolecia międzywojennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim Okrutny napisał:
LIPA, wszytkiemu winna lipa. Trzeba je w Białej wyciąć i wykorzenić,by nie kojarzyły się z efektami rządów namiestnika z nadania PZPR i ZSL, nijakiego Andrzeja Cz. Un, ten namiestnik zarządził, by w Białej nie sadzono nowych drzew oraz nie urządzano nowych parków. Andrzej Cz. nie chce, by kojarzono go z Burmistrzem Abramowiczem, zwanym "pięknym Julkiem", co to obsadził Białą drzewostanem w latach dwudziestolecia międzywojennego.
Tia, w ciągu 20 lecia międzywojennego powstała Fabryka Raabego, elektrownia miejska, Wytwórnia Samolotów, że nie wspomnę Fabryki Pomady. W ciągu tak zwanej demokracji po 89 roku zdechło wszystko, prawie, a co się rozwija Hurtownie i Supermarkety, no to i drzewa jako relikt trzeba wyciąć. Po cholerę wspominać stare czasy idzie nowe, oby sobie nie przypomnieli o "Zofii Lasku" i go znowu nie rewitalizowali, bo dęby wiadomo, śmiecą, śmierdzą, a pieniądze nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Tia, w ciągu 20 lecia międzywojennego powstała Fabryka Raabego, elektrownia miejska, Wytwórnia Samolotów, że nie wspomnę Fabryki Pomady. W ciągu tak zwanej demokracji po 89 roku zdechło wszystko, prawie, a co się rozwija Hurtownie i Supermarkety, no to i drzewa jako relikt trzeba wyciąć. Po cholerę wspominać stare czasy idzie nowe, oby sobie nie przypomnieli o "Zofii Lasku" i go znowu nie rewitalizowali, bo dęby wiadomo, śmiecą, śmierdzą, a pieniądze nie.
Zakłady Raabego w Białej to powstały tuż po powstaniu styczniowym z tego co pamiętam Panie Kochanku. Niestety prawdą jest że i tak sitwa czerwona zrobi z Białą co chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim Okrutny napisał:
Zakłady Raabego w Białej to powstały tuż po powstaniu styczniowym z tego co pamiętam Panie Kochanku. Niestety prawdą jest że i tak sitwa czerwona zrobi z Białą co chce.
Ja tam Panie Dzieju takiej pamięci nie mam i nic nie pamiętam z Powstania Styczniowego. Niech przemówi za mnie fragment historii Bialskich Mebli (RIP): "Kres świetności i rozwoju fabryki położył wybuch I wojny światowej w 1914 roku. Wojska rosyjskie cofające się na wschód, wywiozły część maszyn i urządzeń fabrycznych a pozostałe obiekty fabryki podpaliły i zniszczyły. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 r. dawni właściciele fabryki odbudowali ją prawie od fundamentów. Nowe maszyny sprowadzone z Niemiec obsługiwały rynek lokalny i krajowy w zakresie tartacznictwa. W okresie bezpośrednio poprzedzającym wybuch II wojny światowej fabryka przeżywała okres rozkwitu i prosperity." Co meritum się zgadzamy więc nie ma o co kopii kruszyć. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę to może - przeżyliśmy najazd szwedzki, przeżyjemy i sowiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim Okrutny napisał:
Zakłady Raabego w Białej to powstały tuż po powstaniu styczniowym z tego co pamiętam Panie Kochanku. Niestety prawdą jest że i tak sitwa czerwona zrobi z Białą co chce.
Czy tak jak to zrobiła czarna sitwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy tak jak to zrobiła czarna sitwa?
Każda sitwa to mafia w białych kołnierzykach. Dzisiaj dawne zakłady Raabego przy ul. Łomaskiej - po rozszabrowaniu przez "byzmesmenów III RP" - wyglądają gorzej niż po zniszczeniach z czasów pierwszej wojny światowej. Dlaczego ?. W Białej doszło do sojuszu sitwiarskiego czerwonych z czarnymi stąd bankructwo miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie było drzew to by te wrony nie sr.ły! i byłby spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybeńko napisał:
Jak by nie było drzew to by te wrony nie sr.ły! i byłby spokój!
Jak już nic nie będzie to dopiero będzie spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Andrzej tnie te drzewa bo bedzie z nich robić rusztowania potrzebne do wieży,ponoć zamierza ją remontować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...