Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maszt do koszykówki runął na uczennicę

Utworzony przez literowka, 5 maja 2009 r. o 18:34
Najgorsze jest to że przez czyjeś niedopatrzenie i bałaganiarstwo ucierpiała dziewczyna. Obarczanie rodziców czy samej poszkodowanej jest bez sensu i mogło się tylko pojawić w głowach ludzi "mądrych inaczej". Zdarzył sie wypadek, posypać głowę popiołem i podać sie do dyspozycji przełożonego a nie szukać wokół winnych. Rodzica guzik obchodzi czy w szkole powiedziano to czy tamto, przed czy po fakcie. Coś sie przewraca bo ktoś to źle postawił i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Fakty są takie - Za bezpieczeństwo uczniów w szkole odpowiada dyrektor! Gdybym był na jej miejscu - od razu podałbym się do dymisji! Za szkoły odpowiada wójt! Będąc na jego miejscu od razu poddał bym się do dymisji! Dlaczego?? Bo nie jestem z PSL! I nikt by mnie nie ratował i nie pomagał zacierać śladów!
I ty tez chciałbys byc wójtem. bedą wybory to startuj jak MS z zasiadk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
'Wishomulaha' Tobie chyba naprawdę wisiCiLacha. Dziecko powinno też myśleć a nie tylko kombinować jak z łamać zakaz. ZAKAZbył - nie wychodzić na plac z tyłu szkoły - to po jaką cholerę tam polazły.
Ciekawe czy naprawde mu wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że ta dyrektorka wzywała nie jeden raz policję do uczniów za jakieś przewinienia, ale swoich zaniedbań nie widzi Nie wierzę że ktokolwiek od niej dowiedział się o tym wypadku.
No wlasnie wzywala niejeden raz a dlaczego. no bo taka jest młodziez - bezstresowo chowana. A rodzice co robili. Tez dzwonią do prasy. ze ich dzieci mają krzywdę. I mamy efekty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻENUJĄCE WYPOWIEDZI !!! (pomijając dwie- trzy sensowne) ale czego oczekiwać od mieszkańców Polski "C" - ciemnogród, zacofanie, zawiść... to jedyne określenia jakie nasuwają mi się na myśl !!!
O trafił się jaden ynteligent pewnie nauczyciel co pracuje 18 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNĄĆ TĘ SZKOŁĘ. WÓJT BARDZO LUBI ZAMYKAĆ SZKOŁY, BO MUSI DO NICH ZA DUŻO DOKŁADAĆ I MA ZA MAŁO KASY NA SWOJE "MICHAŁÓWKI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LWishimulaha - czytaj lepiej. Pogotowie wezwane - pomoc udzielona - kilka razy dzwoniono pod 112. Zasada jest taka jeżeli jedna ze służb ma info o wypadku zgłasza pozostałym służbom. Co robił polcjant z siedlec - nie zna numeru na komende policji w BP. Co robił dyżurny na pogotowiu - też nie wie jak dzwonić. CZYTAC
Też słyszałem, że reakcja zarówno dyrektora nauczycieli jak i młodzieży po tym wypadku była jak najbardziej prawidłowa. Udzielono prawidłowo pomocy medycznej co podkreślił Pan Doktor z pogotowia. Co niejeden z piszących cymbałów piszących tego nie potrafi. Nieraz sie widzi wypadek i tłum gapiów. A pomóc każdy się boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZAMKNĄĆ TĘ SZKOŁĘ. WÓJT BARDZO LUBI ZAMYKAĆ SZKOŁY, BO MUSI DO NICH ZA DUŻO DOKŁADAĆ I MA ZA MAŁO KASY NA SWOJE "MICHAŁÓWKI"
O chyba kolejny kandydat. Startuj chopie -- BEDZIESZ ZĄDZIŁ LEPIEJ. Będziesz budowal PIS-ówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne określenie "cymbał jeden z drugim" większość osób tu piszących można tak określić. "Zero" kultury dyskusji i bezsensowne wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po wypowiedziach część osób za dużo kupiła sobie "PiErsiówek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O chyba kolejny kandydat. Startuj chopie -- BEDZIESZ ZĄDZIŁ LEPIEJ. Będziesz budowal PIS-ówki
Witam. Mam pytanko co to saą PIS-ówki - czy one są ładne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-el napisał:
No wlasnie wzywala niejeden raz a dlaczego. no bo taka jest młodziez - bezstresowo chowana. A rodzice co robili. Tez dzwonią do prasy. ze ich dzieci mają krzywdę. I mamy efekty..
Noo wlasnie. Ojciec z matką zawsze tylko krzyk robią że ich dziecko ma kszywde. Ale jak wykryto że ktos z halas w krzwicy przyszedl z nożem żeby wyrównać rachunki i wykryto to w porę. To tez ojciec przyjechal do szkoły z gębą - oczywiście na nauczycieli. Oj nasze dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Noo wlasnie. Ojciec z matką zawsze tylko krzyk robią że ich dziecko ma kszywde. Ale jak wykryto że ktos z halas w krzwicy przyszedl z nożem żeby wyrównać rachunki i wykryto to w porę. To tez ojciec przyjechal do szkoły z gębą - oczywiście na nauczycieli. Oj nasze dzieci
Co ty człowieku cierpisz do halas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Mironiuka nie przyszło by do głowy jednemu czy drugiemu rozrabiać w szkole, a już na 100% przynieść noża, był autorytet dyrektora, a nie śmiech uczniów z "niedouczonej" dyrektorki która nie wie ile to jest 100,50 + 100,50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądząc po wypowiedziach część osób za dużo kupiła sobie "PiErsiówek"
Jo to wolę Pis..ówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za Mironiuka nie przyszło by do głowy jednemu czy drugiemu rozrabiać w szkole, a już na 100% przynieść noża, był autorytet dyrektora, a nie śmiech uczniów z "niedouczonej" dyrektorki która nie wie ile to jest 100,50 + 100,50
Taak. Pan M. to nie to że nie umiał sumowac lub dodawać jak kto woli. Jako członek rr widziałem pisane protokoly przez p. M. - roiloa sie od bledów. Ortograficznych. Przez to mgr od fikołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty człowieku cierpisz do halas
Halasy to halasy Do likfidacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"RR" u Ciebie też "roi" się od błędów ortograficznych, do tego dochodzą błędy gramatyczne i stylistyczne I jak taki ktoś jak Ty potrafi ocenić pisownie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RR napisał:
Taak. Pan M. to nie to że nie umiał sumowac lub dodawać jak kto woli. Jako członek rr widziałem pisane protokoly przez p. M. - roiloa sie od bledów. Ortograficznych. Przez to mgr od fikołków
O masz czepili sie teraz P M. Luudzie to juz nie maaaacie o czym PIS-ać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za Mironiuka nie przyszło by do głowy jednemu czy drugiemu rozrabiać w szkole, a już na 100% przynieść noża, był autorytet dyrektora, a nie śmiech uczniów z "niedouczonej" dyrektorki która nie wie ile to jest 100,50 + 100,50
tak Teraz kieerownik z wyszkoleniem fikołkowym i gdzieś pisali ze sprawdza listy obecności Wizytatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...