Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matysy: Wypił i rozbił bmw. Złapali go SOK-iści

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2011 r. o 15:43
Ha ha ha deb***e!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim autem?To przecież kopaczka i wieśniaki kopali kartofle tym złomem,a ze natrafili na kamien to troszeczkę się pogieła.Dlaczego panowie Sokiści przeszkadzają wieśniakom w wykopkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czym poznać wieśniaka w BMW????Wieśniackie BMW ma tablicę LBI i instalację LPG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** miastowi z metropolii Biała się wypowiedzieli.Jakoś pod blokami stoi o wiele więcej pordzewiałych bet niż na wsi.My mamy garaże a wasze rdzewieją na deszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego miasta jak Międzyrzecz Podlaski. Jest Międzyrzecz (w Wielkopolsce) i Międzyrzec Podlaski. Wstydźcie się autorzy artykułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby czym sie rozbili ? BMW ? Przciez tym autem przewaznie jezdzą opowiedzialni ludzie, którzy nie mają kompleksów :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pikolę Jakie jołopy ale cóż się dziwić...jaka marka samochodu taki i ptasi móżdżek.Pewnie słuchali disco polo i kończyli flaszkę.To są właśnie pasjonaci BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już kiedyś pisałem BMW to bardzo dobra marka,tylko u nas dziwnym trafem upodobali ją sobie deb***e.Jeżdżę BMW od 5 lat nigdy nie miałem wypadku ani stłuczki,nigdy nie usiadłem za kierownicą po alkoholu,nie jestem też popapranym łysym zbaraniałym osiłkiem w dresach.Trochę myślenia ludzie,zanim coś napiszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sir. napisał:
Jakim autem?To przecież kopaczka i wieśniaki kopali kartofle tym złomem,a ze natrafili na kamien to troszeczkę się pogieła.Dlaczego panowie Sokiści przeszkadzają wieśniakom w wykopkach
Co ty pier***isz co coś na zdjęciu to nie jest żadna kopaczka,to wygląda mi na glebogryzarkę lub sieczkarnię do paszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś tańczy!Wieś śpiewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Ja pikolę Jakie jołopy ale cóż się dziwić...jaka marka samochodu taki i ptasi móżdżek.Pewnie słuchali disco polo i kończyli flaszkę.To są właśnie pasjonaci BMW.
Zamknij dziabulę. O motoryzacji i autach z Bawarii nie masz zielonego pojęcia. Wiem ę poruszasz się 12letnim tico. Po stylu poznałeem że to ty- stefek.Dobrze Ci radzę wróć do tego co robiłeś 6 lat temu czyli pługa i wideł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Zamknij dziabulę. O motoryzacji i autach z Bawarii nie masz zielonego pojęcia. Wiem ę poruszasz się 12letnim tico. Po stylu poznałeem że to ty- stefek.Dobrze Ci radzę wróć do tego co robiłeś 6 lat temu czyli pługa i wideł.
Podostawali rolnicy dotację z Unii nakupili środków ochrony roślin,a że zostało 4000zł to pokupywali Beemki.Przesiedli się z furmanek i teraz się kłócą czyja beta lepsza,czyja ma mniej szpachli a czyja więcej rdzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tą limuzynę ze zdjęcia rozbili te osły?Szkoda naprawdę szkoda pewnie kosztowała majątek.A dresy całe czy też pokiereszowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yossarian napisał:
Nie ma takiego miasta jak Międzyrzecz Podlaski. Jest Międzyrzecz (w Wielkopolsce) i Międzyrzec Podlaski. Wstydźcie się autorzy artykułu!
Tak, a Matysy to stacja kolejowa - miejscowość to Szaniawy-Matysy. Podwójny wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ku*** miastowi z metropolii Biała się wypowiedzieli.Jakoś pod blokami stoi o wiele więcej pordzewiałych bet niż na wsi.My mamy garaże a wasze rdzewieją na deszczu.
dobre !!!! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pieprzycie.Auto nie ma nic do rzeczy.Czy to jest BMW czy audi czy mazda nie o to chodzi.Chodzi o to że wieśniaki z rej.LBI robią wszędzie pośmiewisko z siebie i zawsze szukają zaczepki.Proponuję wprowadzić zakaz wstępu do Bialskich klubów wsi,niech tańczą w remizach strażackich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
be-em-wó! Jupijaj, jupijej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...