Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matysy: Wypił i rozbił bmw. Złapali go SOK-iści

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2011 o 15:43
Ha ha ha deb***e!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim autem?To przecież kopaczka i wieśniaki kopali kartofle tym złomem,a ze natrafili na kamien to troszeczkę się pogieła.Dlaczego panowie Sokiści przeszkadzają wieśniakom w wykopkach
0
Po czym poznać wieśniaka w BMW????Wieśniackie BMW ma tablicę LBI i instalację LPG.
0
ku*** miastowi z metropolii Biała się wypowiedzieli.Jakoś pod blokami stoi o wiele więcej pordzewiałych bet niż na wsi.My mamy garaże a wasze rdzewieją na deszczu.
0
Nie ma takiego miasta jak Międzyrzecz Podlaski. Jest Międzyrzecz (w Wielkopolsce) i Międzyrzec Podlaski. Wstydźcie się autorzy artykułu!
0
Niby czym sie rozbili ? BMW ? Przciez tym autem przewaznie jezdzą opowiedzialni ludzie, którzy nie mają kompleksów :]
0
Ja pikolę Jakie jołopy ale cóż się dziwić...jaka marka samochodu taki i ptasi móżdżek.Pewnie słuchali disco polo i kończyli flaszkę.To są właśnie pasjonaci BMW.
0
Jak już kiedyś pisałem BMW to bardzo dobra marka,tylko u nas dziwnym trafem upodobali ją sobie deb***e.Jeżdżę BMW od 5 lat nigdy nie miałem wypadku ani stłuczki,nigdy nie usiadłem za kierownicą po alkoholu,nie jestem też popapranym łysym zbaraniałym osiłkiem w dresach.Trochę myślenia ludzie,zanim coś napiszecie.
0
sir. napisał:
Jakim autem?To przecież kopaczka i wieśniaki kopali kartofle tym złomem,a ze natrafili na kamien to troszeczkę się pogieła.Dlaczego panowie Sokiści przeszkadzają wieśniakom w wykopkach
Co ty pier***isz co coś na zdjęciu to nie jest żadna kopaczka,to wygląda mi na glebogryzarkę lub sieczkarnię do paszy.
0
Wieś tańczy!Wieś śpiewa!
0
a napisał:
Ja pikolę Jakie jołopy ale cóż się dziwić...jaka marka samochodu taki i ptasi móżdżek.Pewnie słuchali disco polo i kończyli flaszkę.To są właśnie pasjonaci BMW.
Zamknij dziabulę. O motoryzacji i autach z Bawarii nie masz zielonego pojęcia. Wiem ę poruszasz się 12letnim tico. Po stylu poznałeem że to ty- stefek.Dobrze Ci radzę wróć do tego co robiłeś 6 lat temu czyli pługa i wideł.
0
mietek napisał:
Zamknij dziabulę. O motoryzacji i autach z Bawarii nie masz zielonego pojęcia. Wiem ę poruszasz się 12letnim tico. Po stylu poznałeem że to ty- stefek.Dobrze Ci radzę wróć do tego co robiłeś 6 lat temu czyli pługa i wideł.
Podostawali rolnicy dotację z Unii nakupili środków ochrony roślin,a że zostało 4000zł to pokupywali Beemki.Przesiedli się z furmanek i teraz się kłócą czyja beta lepsza,czyja ma mniej szpachli a czyja więcej rdzy.
0
To tą limuzynę ze zdjęcia rozbili te osły?Szkoda naprawdę szkoda pewnie kosztowała majątek.A dresy całe czy też pokiereszowane?
0
Yossarian napisał:
Nie ma takiego miasta jak Międzyrzecz Podlaski. Jest Międzyrzecz (w Wielkopolsce) i Międzyrzec Podlaski. Wstydźcie się autorzy artykułu!
Tak, a Matysy to stacja kolejowa - miejscowość to Szaniawy-Matysy. Podwójny wstyd!
0
Gość napisał:
ku*** miastowi z metropolii Biała się wypowiedzieli.Jakoś pod blokami stoi o wiele więcej pordzewiałych bet niż na wsi.My mamy garaże a wasze rdzewieją na deszczu.
dobre !!!! ;D
0
Co wy pieprzycie.Auto nie ma nic do rzeczy.Czy to jest BMW czy audi czy mazda nie o to chodzi.Chodzi o to że wieśniaki z rej.LBI robią wszędzie pośmiewisko z siebie i zawsze szukają zaczepki.Proponuję wprowadzić zakaz wstępu do Bialskich klubów wsi,niech tańczą w remizach strażackich.
0
be-em-wó! Jupijaj, jupijej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: