Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec: Odsłonięto pomnik pamięci Żydów

Utworzony przez Gość, 17 maja 2009 r. o 18:43
Gość napisał:
a po co myslovitz? to już kamienna baba wam nie starczy?
starczy to może być uwiąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
starczy to może być uwiąd
ubolewam, że ciebie to dotknęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a po co myslovitz? to już kamienna baba wam nie starczy?
A co masz przeciwko tej rzeźbie ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co masz przeciwko tej rzeźbie ?.
Wiesz, podobać to się ona może tylko filosemitom. Lepsza byłaby tablica z obszerniejszą informacją ilu i w jakich okolicznościach zamordowano. I co z tego wszystkiego wyszło? Co niektórym wstyd było się przyznać, że w mieście dzieje się coś takiego. Stąd "blokada informacyjna". A na takim formu pojawia się temat "kto z pis będzie na odsłonięciu pomnika". Wpis ewidentnie autorstwa kogoś z PSL lub PO. Tymczasem odsetek antysemitów w wymienionych partiach - założę się - wcale nie jest niższy niż w PiS. ps. Są środowiska żydowskie i filosemickie, które żyć bez antysemityzmu nie potrafią, bo walka z nim to sens ich życia. I urządzają różne prowokacje. A ja lubię odpowiadać na wyzwania... ps2. A jak widze gbura Komorowskiego, który komuś wmawia fobie antyniemieckie, to mam ochotę "postrzelać do Niemców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dość tych Żydów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak większość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Mam już dość tych Żydów !
Co, z psychiatryka uciekłeś?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co, z psychiatryka uciekłeś?.
Tylko na tyle cię stać stary komunistyczny pierniku? Czas na młodych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Tylko na tyle cię stać stary komunistyczny pierniku? Czas na młodych!
Ty Literat nie bądż taki mondry ! Znam cię , sam jesteś starym komunistycznym piernikiem ! i w dodatku, jak słyszałem, Żydem ! Zaprzeczysz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Ty Literat nie bądż taki mondry ! Znam cię , sam jesteś starym komunistycznym piernikiem ! i w dodatku, jak słyszałem, Żydem ! Zaprzeczysz ?
To co słyszałeś to mnie gó..wno obchodzi! Nie mam czemu zaprzeczać, jestem żydem, a w Izraelu od dawna rządzą młodzi. Daj Jahwe by i w Białej tak było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec i okolice to jednak "Ciemnogród" nie zna naszej historii.... !!!, a jeżeli nawet kiedyś coś gdzieś słyszał o naszym mieście...!!! (wątpię... w to....) to i tak zaprzeczy HISTORII..... !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Międzyrzec i okolice to jednak "Ciemnogród" nie zna naszej historii.... !!!, a jeżeli nawet kiedyś coś gdzieś słyszał o naszym mieście...!!! (wątpię... w to....) to i tak zaprzeczy HISTORII..... !!!!
Przepraszam Pana, ale do kogo Pan pije? Ja znam historie Naszego Miasta bardzo dobrze, ale mam wątpliwości czy te stare komunistyczne pierniki znają historie Naszego Miasta. Czy ty wiesz Duży gdzie Radziwiłł pił wino marki Platon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Przepraszam Pana, ale do kogo Pan pije? Ja znam historie Naszego Miasta bardzo dobrze, ale mam wątpliwości czy te stare komunistyczne pierniki znają historie Naszego Miasta. Czy ty wiesz Duży gdzie Radziwiłł pił wino marki Platon?
To historię pijaństwa znasz? Książkę o tym napiszesz? Z pewnością będzie bestsellerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy dobrzy z historii jesteście? To prosze odpowiedzieć kto wypił całą skrzynkę jabola pod trzema dębami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
To historię pijaństwa znasz? Książkę o tym napiszesz? Z pewnością będzie bestsellerem
Już napisałem i traktuje o historii pijaństwa, tylko prymitywom wydaje się, że to błahy problem. Wiedz, że naprawdę można dużo wniosków wysnuć o społeczeństwie na podstawie "spożycia". Np. dlaczego Radziwiłł pił Platona? Wiesz ile to może powiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Już napisałem i traktuje o historii pijaństwa, tylko prymitywom wydaje się, że to błahy problem. Wiedz, że naprawdę można dużo wniosków wysnuć o społeczeństwie na podstawie "spożycia". Np. dlaczego Radziwiłł pił Platona? Wiesz ile to może powiedzieć?
Odpowiedz dlaczego, bo nie zasnę w nocy tak będzie nurtowało mnie to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Np. dlaczego Radziwiłł pił Platona?
Nie PIŁ tylko BIŁ ! w Parku Radziwiłłowskim, publicznie , na oczach zdumionej gawiedzi ! i nie Platona tylko perszerona !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Nie PIŁ tylko BIŁ ! w Parku Radziwiłłowskim, publicznie , na oczach zdumionej gawiedzi ! i nie Platona tylko perszerona !
Ty duży tak sam ze sobą to długo już gadasz ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schizol napisał:
Ty duży tak sam ze sobą to długo już gadasz ?.
Długo. A co ? Nie wolno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Odpowiedz dlaczego, bo nie zasnę w nocy tak będzie nurtowało mnie to pytanie.
Pił bo czytać nie potrafił! Jaki z tego wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...