Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
W Staszek MCR napisał:
To już pozostaje czekac na metro pomiędzy nowym cmentarzem a żwirownią (słyszałem, ze są już tajne plany złozone u burmistrza). Co do tej lini tramwajowej to chyba mają być same niskopodłogowe i klimatyzowane. Natomiast nieprawdziwa wydaje mi sie plotka o otwarciu McDonalda. Zaś za najbardziej ciekawy pomysł uwazam budowe portu rzecznego w okolicach 3 maja (dawnej siedelckiej - jeszcze sa tacy co to pamiętają). A czy RWOUZ jeszcze istnieje ? Miłego dnia wszystkim życzę (zwłaszcza Paniom)
Z tym metrem wiąże się temat podziemnych tajemnic Międzyrzeca. O ile są tajne plany złozone u burmistrza, to mogą one nosić kryptonim ,,metro". Możemy coś niecoś o tej sprawie dowiedzieć się z zapisu na stronie historius. Z tego przekazu i innych wynika, że są tzw. lochy pod Międzyrzecem. Pod koniec II w. świat. Niemcy starali się spenetrować te podziemia (co szukali pozostaje tajemnicą). Po otwarciu tajemnych wejść faktycznie możo to być atrakcja turystyczna ,,metro". Ale czy o to chodzi, tego nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same sukcesy czekają Międzyrzec; skocznia narciarska, jeziora ja na Mazurach Zamek obronny jak w Malborku, tramwaje, podziemne atrakcje.........oj radują się mieszkańcy i z utęsknieniem czekają na realizację tych wspaniałości...... ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzeni nie kosztują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
marzeni nie kosztują
Jakie marzenia? OBIECALI.......zamek rycerski( rycerze już ponoć są), stok narciarski, port rybacki....dlatego społeczeństwo miasta ich wybrało........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie marzenia? OBIECALI.......zamek rycerski( rycerze już ponoć są), stok narciarski, port rybacki....dlatego społeczeństwo miasta ich wybrało........
A teraz jakie marzenia? Tylko spokój może nas uratować! Może na wiosnę rozpoczną się porządki? W mieście trzeba posprzątać i pozbyć się śmieci. Czy PUK stanie na wysokości zadania? A może ktoś ich wyręczy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A teraz jakie marzenia? Tylko spokój może nas uratować! Może na wiosnę rozpoczną się porządki? W mieście trzeba posprzątać i pozbyć się śmieci. Czy PUK stanie na wysokości zadania? A może ktoś ich wyręczy ...
A podobno Międzyrzec ma najpiękniejsze wysypisko świata choć zamknięte a dalej ściąga śmiecie z innych powiatów i gmintylko nasze wożone są do Białej/przymajmniej tak wygląda z wysokości kosztów wywozu/.A i burmistrz pięknie się prezentuje chociaż ostatnio jako się mocno zaokrąglił to chyba od tego przeciążenia władzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędas napisał:
A podobno Międzyrzec ma najpiękniejsze wysypisko świata choć zamknięte a dalej ściąga śmiecie z innych powiatów i gmintylko nasze wożone są do Białej/przymajmniej tak wygląda z wysokości kosztów wywozu/.A i burmistrz pięknie się prezentuje chociaż ostatnio jako się mocno zaokrąglił to chyba od tego przeciążenia władzą?
Międzyrzecanie są dumni z TAKIGO BURMISTRZA, cieszą się i radują z wspaniałych pomysłów Pana burmistrza i jego doradców!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELO pszczółki moje kochane Tu Ja Staszek, jak niegdyś mawiano. Witam po weekendzie. Jak zawsze ciekawym, jak udał się on w M-cu. Tam przecież zawsze się coś dzieje (Jeszcze tylko dwa tygodnie i sam się przekonam). Mam nadzieje, żę nie zalało żwirowni, placyk dalej stoi a w Małpim Gaju, nie pojawiła się egzotyka. Pytałem, czy istnieje jeszcze RWOUZ jeszcze działa ? Ma ktoś jakieś info ? Pozdrawiam bardzo serdedznie z nad morza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędas napisał:
A podobno Międzyrzec ma najpiękniejsze wysypisko świata choć zamknięte a dalej ściąga śmiecie z innych powiatów i gmintylko nasze wożone są do Białej/przymajmniej tak wygląda z wysokości kosztów wywozu/.A i burmistrz pięknie się prezentuje chociaż ostatnio jako się mocno zaokrąglił to chyba od tego przeciążenia władzą?
Pewnikiem wątroba mu puchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnikiem wątroba mu puchnie
A wiesz, że u ludzi znajduje się ona pod przeponą (łac. diaphragma). Jej większa część jest w prawym podżebrzu. Zajmuje również górne części nadbrzusza i lewego podżebrza, sięgając aż do linii sutkowej. U osoby dorosłej niepowiększona wątroba jest w całości przykryta prawym łukiem żebrowym, jednak u dzieci może wystawać, a u noworodków zajmuje dużą część jamy brzusznej. Od góry i z przodu graniczy z przeponą, z dołu i z tyłu z jelitami i żołądkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jest piątek, i być może uda się wam zorganizować coś ciekawego w M-cu, jakieś pomysły na weekend ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jest piątek, i być może uda się wam zorganizować coś ciekawego w M-cu, jakieś pomysły na weekend ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec to nie jest takie złe miejsce, są gorsze . Spędziłem tam pierwsze 18 lat życia i bywało różnie, ale ten świat zawsze mile wspominam. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych mieszkańców Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Międzyrzec to nie jest takie złe miejsce, są gorsze . Spędziłem tam pierwsze 18 lat życia i bywało różnie, ale ten świat zawsze mile wspominam. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych mieszkańców Międzyrzeca.
A mnie się Międzyrzec podoba, wczoraj przejeżdżałam, było czysto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, dziś się dowiedziałem, że jednak nie będe na weekend w MC. Wszystkich oczekujących gorąco przepraszam i obiecuję wam to jakoś zrekompensować. Może wieryszk napiszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
HELO pszczółki moje kochane Tu Ja Staszek, jak niegdyś mawiano. Witam po weekendzie. Jak zawsze ciekawym, jak udał się on w M-cu. Tam przecież zawsze się coś dzieje (Jeszcze tylko dwa tygodnie i sam się przekonam). Mam nadzieje, żę nie zalało żwirowni, placyk dalej stoi a w Małpim Gaju, nie pojawiła się egzotyka. Pytałem, czy istnieje jeszcze RWOUZ jeszcze działa ? Ma ktoś jakieś info ? Pozdrawiam bardzo serdedznie z nad morza .
Jest info na http://www.miedzyrzec.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest info na http://www.miedzyrzec.info/
Pytam się was dlaczego nie ma już ulicy Zagumiennej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milosz Nie Czeslaw napisał:
Pytam się was dlaczego nie ma już ulicy Zagumiennej ?
Kilka lat temu mieszkańcy zebrali podpisy pod petycją o zmianę nazwy ulicy z Zagumiennej na Pułaskiego podpisli się wszyscy mieszkańcy sprawę namotał/ chyba/ uwczesny radny z Kościuszki PanH.B.przed następnymi wyborami,które zresztą /chyba/przegrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, byłem, byłem, piękne miasto, rośnie w siłe. nawet obejżałem stok narciarski - może już na świeta pośmigamy na nartach (może, może). Serce aż się raduje, oby tak dalej. Ogromny pozytyw, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
Witajcie, byłem, byłem, piękne miasto, rośnie w siłe. nawet obejżałem stok narciarski - może już na świeta pośmigamy na nartach (może, może). Serce aż się raduje, oby tak dalej. Ogromny pozytyw, polecam.
Ale frajda żeby za 4 mln mniej więcej zjechać 300mb. Pomyśl ile za tą kasę byłoby motolotni albo innych urządzeń do latania. Wtedy by się serce radowało jakby władza się wzbiła w powietrze i bliżej bya niebiesich, i nie trzeba by było cytować Strosmajera bo każdy by widział Artka, Tadka, Pawełka, Jarka etc. A tak ogromne rozczarowanie bo kogo tu podziwiać i za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...