Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Najpierw zniknęły autobusy, teraz poczekalnie

Utworzony przez ves, 8 stycznia 2010 r. o 11:10
Zarzynanie transportu publicznego w tym kraju trwa w najlepsze. Likwiduje się połączenia, zamyka dworce, zwalnia się ludzi. Coraz trudniej dojechać nawet z miasta powiatowego do województwa. Podobno są już plany zamykania niektórych odcinków dróg, bo ich stan techniczny jest fatalny, a remont "sie nie opłaca". Witamy w UE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ves napisał:
Zarzynanie transportu publicznego w tym kraju trwa w najlepsze. Likwiduje się połączenia, zamyka dworce, zwalnia się ludzi. Coraz trudniej dojechać nawet z miasta powiatowego do województwa. Podobno są już plany zamykania niektórych odcinków dróg, bo ich stan techniczny jest fatalny, a remont "sie nie opłaca". Witamy w UE !
Prawda jest taka cofamy się do ŚREDNIOWIECZA i to jest przykre że robią to ludzie zdaje się wykształceni ++MAGISTROWIE +++ i to się stało w naszym pięknym mieście MIĘDZYRZEC PODL. Prezes firmy PKS i Burmistrz Miasta pracowali jako nauczyciele a teraz co zrobili dla ludności miasta i okolic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grom napisał:
Prawda jest taka cofamy się do ŚREDNIOWIECZA i to jest przykre że robią to ludzie zdaje się wykształceni ++MAGISTROWIE +++ i to się stało w naszym pięknym mieście MIĘDZYRZEC PODL. Prezes firmy PKS i Burmistrz Miasta pracowali jako nauczyciele a teraz co zrobili dla ludności miasta i okolic .
wiadomo co powinni zrobić znów pracować jako nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiadomo co powinni zrobić znów pracować jako nauczyciele
a po co poczekalnie jak nie ma autobusów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a po co poczekalnie jak nie ma autobusów ?
A CO Z MŁODZIEŻĄ KTÓRA DOJEŻDŻA Z ODLEGŁYCH MIEJSCOWOŚCI MAJĄ WAROWAĆ JAK PSY NA DWORZE KOCHANI MAMY TERAZ ZIMĘ TRZEBA TROCHE SIĘ ZASTANOWIĆ NAD DOBREM SPOŁECZEŃSTWA A NIE TYLKO PODNOŚIĆ CENY BILETÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać międzyrzec się rozwija, co raz coś zamykają- mnie w tej wiosce już nic nie zdziwi. PKS niedługo i tak upadnie, prywatni przewożnicy są tańsi o ponad 1 zł, a w dzisiejszych czasach kazdy grosz się liczy. Juz nawet nie wspominam o komforcie jazdy, w busie latem jest chociaz jakis nawiew, a w niektorych autobusach nie mozna nawet okna uchylic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
międzyrzeczanka napisał:
Jak widać międzyrzec się rozwija, co raz coś zamykają- mnie w tej wiosce już nic nie zdziwi. PKS niedługo i tak upadnie, prywatni przewożnicy są tańsi o ponad 1 zł, a w dzisiejszych czasach kazdy grosz się liczy. Juz nawet nie wspominam o komforcie jazdy, w busie latem jest chociaz jakis nawiew, a w niektorych autobusach nie mozna nawet okna uchylic.
Zobaczysz jak PKS upadnie czy będą tańsze bilety .Prywatny PRZEWOŻNIK potrafi się zjednoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sie jednocza, i tak duzo wiecej ludzi wybiera jazde busem- jest o wiele szybsza. Wole zapłacic nawet te 2 zł drozej niz jechac takim "autobusem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grom napisał:
Zobaczysz jak PKS upadnie czy będą tańsze bilety .Prywatny PRZEWOŻNIK potrafi się zjednoczyć.
W kolejce do zamknięcia czekają obecne władze Międzyrzeca,które wsławiły się kolesiostwem,inwestowaniem w rozwój Stowarzyszeniń z których czerpią niezłe pożytki i zabezpieczają się na przyszłość ,jescze pewnie zdążą przed wyborami obdzielić kolesi działkami na żwirowni ,doprowadzić im drogi .kanalizację itp.a reszta mieszkańców niech się tapla w blocie i łamie koło na dziurach w drodze .Świadczy o tym wielkość zaciąganych kredytów ,których raty miesięczne będą większe od wysokości środków przeznaczanych na inwestycje z budżetu miasta.Ale co tam dla nich-- wyznają zasadę " ponas tylko potop lub zgliszcza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
międzyrzeczanka napisał:
A niech sie jednocza, i tak duzo wiecej ludzi wybiera jazde busem- jest o wiele szybsza. Wole zapłacic nawet te 2 zł drozej niz jechac takim "autobusem"
Może PRYWATNI przewożnicy niech dojdą do porozumienia z PKS za pewną opłatą i udostępnią poczekalnię bo ta co teraz jest to chyba na pośmiewisko nie wstyd kierownikowi przewozów osobowych że dopuścił do tego za co bierze pieniążki chyba że ma na celu zlikwidowanie kursów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Może PRYWATNI przewożnicy niech dojdą do porozumienia z PKS za pewną opłatą i udostępnią poczekalnię bo ta co teraz jest to chyba na pośmiewisko nie wstyd kierownikowi przewozów osobowych że dopuścił do tego za co bierze pieniążki chyba że ma na celu zlikwidowanie kursów.
nie ma takiego stanowiska ja kierownik przewozów osobowych jest tylko grzes i jarek dwaj prezesi pksu mc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie ma takiego stanowiska ja kierownik przewozów osobowych jest tylko grzes i jarek dwaj prezesi pksu mc
Zlikwidować stanowisko kierownika przewozów osobowych bo to zło chodzące PKSu może Grześ więcej by zrobił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam czasy tej podłej komuny. Dojeżdżałem do szkoły z Krosna Odrzańskiego do Zielonej Górze. Nigdy nie stałem na dworze i marzłem. Świetlica kolejowa dla młodzieży zawsze była otwarta prawie cały dzień. Spokojnie mogłem tam odrobić lekcje i się ogrzać. Dzisiejsze wolne i demokratyczne Państwo nie jest już w stanie zapewnić dla młodzieży praktycznie niczego. "O Take Polske walczyli Oszuści". Miała być druga Japonia a mamy wielkie G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK MAMY TAKIE AUTOBUSY DO BIAŁEJ Z MIEDZYRZECA 1 GODZ DOBRZE BUSY RATUJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny 90% Polaków nie było stać na samochód, to i autobusy pękały w szwach. Dziś Golf w każdej zagrodzie to po co komu autobusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...