Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Ulica Szymborskiej czy Kaczyńskiego?

Utworzony przez Gość, 13 marca 2012 r. o 17:35
Polska w realu, rząd w wirtualu (foto. Zbyszek Kaczmarek) W środę – demonstracja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem „Solidarności”. W czwartek przed Sejmem demonstrują pszczelarze. W piątek przed parlamentem – ludzie w obronie likwidowanych przez rząd Tuska sądów rejonowych. Jeszcze niedawno lekarze, farmaceuci, służby mundurowe, ludzie w obronie TV Trwam. Widziałem nawet petycję tych, którzy sprzeciwiają się elektrowniom wiatrowym. Protesty, protesty, protesty... Miała być zielona wyspa – jest Polska Protestująca. Skoro jest tak dobrze, jak słyszymy o tym w prorządowych mediach, to czemu jest tak źle? A może jest tak, że mamy po prostu dwie Polski? Jedną wirtualną, w której żyją Donald Tusk, Bronisław Komorowski, ale także niestety wielu dziennikarzy, i drugą rzeczywistą Rzeczpospolitą Polaków ledwo wiążących koniec z końcem, uciskanych, atakowanych czy ograniczanych przez obecną władzę. Ta druga, ale prawdziwa Polska, mało jest obecna w mediach (poza nielicznymi). Pytanie, jak długo ci z „realu” będą tolerowali realną władzę – i ucisk – tych z „wirtualu”? Nasi rodacy zaczynają rozumieć, że tyle będą mieli Polski, ile jej sobie wyprotestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gościu" Tusk podjął wreszcie szereg reform co wywołuje w opozycji kociokwik. Jest wyraźna próba wykorzystania tego do wszczynania awantur i tą drogą zdobycia władzy. Całością awantur kieruje sekta pisowska z ciężko chorym Kaczyńskim. Jestem zdania, że psy pisowskie szczekają a karawana reform powinna iść dalej. Może część moherów zrozumie istotę reform i odsunie się od tej sekty. Prawie wszędzie szaleje kryzys, a w Polsce sekta pisowska ze swoją sforą żąda podwyżek, podniesienia emerytur, podniesienia nakładów na poszczególne dziedziny itp. Tylko idioci, wywrotowcy i pisowcy akceptują tę drogę, w myśl założenia-im gorzej tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moki napisał:
"Gościu" Tusk podjął wreszcie szereg reform co wywołuje w opozycji kociokwik. Jest wyraźna próba wykorzystania tego do wszczynania awantur i tą drogą zdobycia władzy. Całością awantur kieruje sekta pisowska z ciężko chorym Kaczyńskim. Jestem zdania, że psy pisowskie szczekają a karawana reform powinna iść dalej. Może część moherów zrozumie istotę reform i odsunie się od tej sekty. Prawie wszędzie szaleje kryzys, a w Polsce sekta pisowska ze swoją sforą żąda podwyżek, podniesienia emerytur, podniesienia nakładów na poszczególne dziedziny itp. Tylko idioci, wywrotowcy i pisowcy akceptują tę drogę, w myśl założenia-im gorzej tym lepiej.
Zgadzam się z Tobą. Moherki to obecnie protesują przeciw swoim interesom, bo jak inaczej można określić protest emerytów przeciw podniesieniu wieku emerytalnego.Podniesienie wieku emerytalnego dotknie obecną młodzież, a emeryci mogą na tej reformie tylko zyskać,mimo to ślepo idą tam gdzie wódz Jarosław prowadzi.Nie widzą tego ,że zostaną wyprowadzeni w pole bo taki ma prywatny interes wódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec to taka dziura, że pasuje Kaczyńskiego, bo tam pewnie dużo wyznawców pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Zgadzam się z Tobą. Moherki to obecnie protesują przeciw swoim interesom, bo jak inaczej można określić protest emerytów przeciw podniesieniu wieku emerytalnego.Podniesienie wieku emerytalnego dotknie obecną młodzież, a emeryci mogą na tej reformie tylko zyskać,mimo to ślepo idą tam gdzie wódz Jarosław prowadzi.Nie widzą tego ,że zostaną wyprowadzeni w pole bo taki ma prywatny interes wódz.
Czy myślicie, że Jarosław Kaczyński, który kończy 67 lat w 2016 roku pójdzie na emeryturę? Bo ja myślę, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nazwać nową ulicę Aleją Żołnierzy Wyklętych pasuje z racji bliskości cmentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...