Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy krytykują, a fachowcy nagradzają

Utworzony przez PuChar, 10 grudnia 2009 o 21:45
Glosowali jak chcieli - wybrali kogo trzeba? Ile to na MTP kosztuje podobny tytul?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pżecierz to lolek gwałććel
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~siwy z cici~ napisał:
pżecierz to lolek gwałććel
Mam do ciebie poważne pytanie : powiedz mi dlaczego podpisujesz się "siwy z cici" ? przecież wiadomo że nie jesteś ani siwy ani z cici. Co ciebie tak rajcuje w tym nicku ? dlaczego go używasz, podszywając się pod kogoś innego ? Ad rem : kogo zgwałcił ten "lolek" ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~siwy z cici~ napisał:
pżecierz to lolek gwałććel
mateusz???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
placisz wymagasz, a ze tos zaplacil sporo to wymaga, jak by te mieszkania podostawali za darmo to napewno by nie narzekali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak ktos płaci to wymaga... ajk by dawali takie mieszkania za darmo to napewno by nie narzekali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spółdzielnie mieszkaniowe z ich zarządami w obecnej postaci, to jest jedna wielka mafia, wykorzystjąca nieświadomość i brak zdecydowania jej członków. Dodatkowo, obecnie obowiązujące prawo z 1964r., daje, praktycznie, bezkarność ich prezesom, przy pełnej tajności ich poczynań. A miała być transparetność, czyli przejrzystość i dostęp do wszystkich dokumentów. Dysponujący, cudzym majątkiem i pieniędzmi, prezesi robią co chcą, nie bacząc na prawo karne i ludzkie. Pieniądze, jakimi dysponują, są porównywalne z dochodem państwa. Można kupić każdego lub dofinansować każdą partię, w tym kraju, będąc samemu (prezesi SM) bezkarnym. Na straży tego status quo stoi Centrala w W-wie, zasilana przez ogół prezesów. Czysta struktrufa mafijna, zwana dawniej - komuszą, nie podlegakąca, wg. w/w prawa z 1964r, żadnej kontroli i pozostająca bezkarną. Dlatego, nigdy, członku SM, nie dowiesz się: ile zarabia prezes, na co idą Twoje pieniądze, za co płacisz w czynszu (jakie są składniki), w jakiej stawce VAT płaci zarząd SM za różne usługi zewnętrzne. Tobie spółdzielco, nakazuje prezes, płacić cały czynsz w stawce 22%, kiedy sam nie odprowadza żadnego lub mniejszy podatek VAT. Np. podatek gruntowy jest zwolniony z podatku VAT, a 22% podatku prezes dolicza do czynszu, podobnie z wodą, ubezpieczeniem i inne. Długa jest lista nieprawidłowości i złodziejstwa w wykonaniu zarządów SM. Robią to bezkarnie, kosztem biednych ludzi, w imieniu obowiązującego od roku 1964 prawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: